Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Πλαστική visa της revolut και μεταφέρεις τα fiat μέσα σε 5 δευτερόλεπτα από binance.

Κάνει μετατροπή σε fiat αυτόματα.

μου δινεις ενα παραδειγμα σε παρακαλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

57 λεπτά πριν, fastmanakos είπε

1) βγάζεις κάρτα της binance.

2) περιμένεις κανα μήνα-δίμηνο να σου έρθει.

3) ανάληψη απο ατμ εώς 290 ευρώ την μέρα και αγορές εώς 7000κάτι την μέρα.

8.700€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το binance liquid swap έχει ασχοληθεί κανείς;αξίζει; Διάβασα λίγο οδηγίες. Δεν μπορώ να πω ότι κατάλαβα πλήρως το τρόπο λειτουργίας του. Αλλά τα ποσοστά φαίνονται ελκυστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thessalonik είπε

μου δινεις ενα παραδειγμα σε παρακαλω?

Τι εννοείς;

1 ώρα πριν, fastmanakos είπε

έκανε κανείς πρόσφατα μεταφορά απο binance σε ρεβολούτ; Γίνεται κανα περίεργο αν το ποσό είναι πχ κανα δυό χιλιάρικα;

Εγώ προχτές. Κανονικά χωρίς πρόβλημα 2χιλιαρικα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, runner69 είπε

Εγώ να πω την αλήθεια με θορυβησε όλο αυτό σε συνδυασμό με τα tweets του polynetwork τύπου dear hacker. Επίσης κάτι δεν μου κάθεται καλά στο ότι η τιμή του pumparei άσχημα πάρα το γεγονός αυτό. Βέβαια είναι όλη η αγορά on fire σήμερα και έδειξε μέχρι τώρα ότι δεν την επηρέασε η όλη η ιστορία. 

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι εκείνες οι ωραίες μέρες που ήξερες ότι συγκεκριμένες μέρες θα έχεις πτώση και άλλες θα έχεις άνοδο. Ωραίες εποχές 😛. Τώρα είναι περισσότερο τζόγος. Μόνο με bot ίσως να κάνεις δουλειά. 

Αν κάποιος θέλει να μοιραστεί κάποια στρατηγική με bot, ευπρόσδεκτος 😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Που είναι εκείνες οι ωραίες μέρες που ήξερες ότι συγκεκριμένες μέρες θα έχεις πτώση και άλλες θα έχεις άνοδο. Ωραίες εποχές 😛. Τώρα είναι περισσότερο τζόγος. Μόνο με bot ίσως να κάνεις δουλειά. 

Αν κάποιος θέλει να μοιραστεί κάποια στρατηγική με bot, ευπρόσδεκτος 😊

Bot έχω εγώ margin grid eth/btc. Ψιλοδουλευει σε άνοδο και sideways. Όλα μένουν eth και τα κέρδη btc.

Εδώ μικρό κέρδος ανα grid 0.3% γιατι δεν έχω υπερβολικά όρια και με 2x leverage γίνουμε liquidate όταν το eth πέσει κάτω από 800$

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Που είναι εκείνες οι ωραίες μέρες που ήξερες ότι συγκεκριμένες μέρες θα έχεις πτώση και άλλες θα έχεις άνοδο. Ωραίες εποχές 😛. Τώρα είναι περισσότερο τζόγος. Μόνο με bot ίσως να κάνεις δουλειά. 

Αν κάποιος θέλει να μοιραστεί κάποια στρατηγική με bot, ευπρόσδεκτος 😊

Αν θες για Profittrailer εχω πολύ δυνατή στρατηγική. Στείλε πμ για να σου δώσω discord link

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mathewgx είπε

Σε ελληνική τράπεζα; Σε ποια;

Η ρέβολουτ δεν κρατάει κάτι, για τις ελληνικές τράπεζες ή κάνεις πολλά μικρά εμβάσματα κάτω από το όριο χρέωσης ή είσαι τυχερός κι έχεις κάποιο λογαριασμό όπως Άλφα Μισθοδοσία που τα εισερχόμενα εμβάσματα είναι δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...