Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Αναρωτιεμαι τι μηνυμα μπορω να λαβω για scam. Αν εννοεις να πατησω σε κανα λινκ που θα στειλει το bot, προφανως και δεν θα το κανω. Θα μπω κατευθειαν στο binance να τσεκαρω

Εσυ τι μηνυμα ελαβες?

σου είπα έκανα ερώτηση και αμέσως μου τη έπεσε κάποιος για δήθεν βοήθεια, πολλά scams έχουν ξεκινήσει μέσω telegram

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, snet είπε

σου είπα έκανα ερώτηση και αμέσως μου τη έπεσε κάποιος για δήθεν βοήθεια, πολλά scams έχουν ξεκινήσει μέσω telegram

Οκ, προσωπικα ξεχωριζω το scam. Οποτε ειμαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κάνω μια ερώτηση. Όποιος έχει 2-3 λεπτά όρεξη να μου πει. 

Τα παραπάνω το λεγόμενο Staking που κάνετε τι ακριβώς προσφέρει; Ας πούμε εγώ που δεν ασχολούμαι με Trading αξίζει να το κάνω; 

Και αν ναι μπορείτε να δώσετε μερικά παράδειγμα για το τι θα κέρδιζα σε μια Χ-Ψ περίπτωση; 

Φαντάζομαι είναι σαν να κλείνεις τα coins σου για κάποιο διάστημα. 

Επεξ/σία από ThanosR92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Να κάνω μια ερώτηση. Όποιος έχει 2-3 λεπτά όρεξη να μου πει. 

Τα παραπάνω το λεγόμενο Staking που κάνετε τι ακριβώς προσφέρει; Ας πούμε εγώ που δεν ασχολούμαι με Trading αξίζει να το κάνω; 

Και αν ναι μπορείτε να δώσετε μερικά παράδειγμα για το τι θα κέρδιζα σε μια Χ-Ψ περίπτωση; 

Φαντάζομαι είναι σαν να κλείνεις τα coins σου για κάποιο διάστημα. 

Ακριβως αυτό είναι. Καταχρηστικά λέγεται staking αφού δεν κάνεις delegate σε κάποιο pool. Δανείζεις στη binance που δίνει καλά επιτόκια όταν χρειάζεται ρευστότητα

Στο staking είναι κλειδωμένα . Αν τα βγάλεις πριν τη λήξη δεν παίρνεις τοκο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tcktcktck είπε

Ακριβως αυτό είναι. Καταχρηστικά λέγεται staking αφού δεν κάνεις delegate σε κάποιο pool. Δανείζεις στη binance που δίνει καλά επιτόκια όταν χρειάζεται ρευστότητα

Στο staking είναι κλειδωμένα . Αν τα βγάλεις πριν τη λήξη δεν παίρνεις τοκο

Βλέπω για το BTC δίνει 3% και μου λέει με το ποσό που έχω βάλει θα μου δίνει την μέρα 0,0000043 = 0.53€ την μέρα. Αξιζει ρε παιδια? Θα μου πεις σε 2 μέρες είναι 1€. Από εκεί που τα έχω μήνες να κάθονται έτσι θα είχα βγάλει και κάτι. 

Αυτά που σου δίνει όμως τα παίρνεις σε BTC; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Να κάνω μια ερώτηση. Όποιος έχει 2-3 λεπτά όρεξη να μου πει. 

Τα παραπάνω το λεγόμενο Staking που κάνετε τι ακριβώς προσφέρει; Ας πούμε εγώ που δεν ασχολούμαι με Trading αξίζει να το κάνω; 

Και αν ναι μπορείτε να δώσετε μερικά παράδειγμα για το τι θα κέρδιζα σε μια Χ-Ψ περίπτωση; 

Ας πούμε ότι έχεις 1000 ada και τα δανείζεις στη binance με APY 10,53% για 90 ημέρες. Μετά τις 90 ημέρες η binance θα σου επιστρέψει τα 1000ada + τόκο 26,3 ADA περίπου.

Επεξ/σία από NiKoSmile
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Για την πτώση αυτή φταίει το Καζακστάν?

Φταιει ο michael saylor που έκανε λάιβ με τίτλο "btc could reach 120k next week"

9 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Βλέπω για το BTC δίνει 3% και μου λέει με το ποσό που έχω βάλει θα μου δίνει την μέρα 0,0000043 = 0.53€ την μέρα. Αξιζει ρε παιδια? Θα μου πεις σε 2 μέρες είναι 1€. Από εκεί που τα έχω μήνες να κάθονται έτσι θα είχα βγάλει και κάτι. 

Αυτά που σου δίνει όμως τα παίρνεις σε BTC; 

Ώπα αυτό είναι Flexi όχι locked. Εννοείται πως αν για κάποιο λόγο τα έχεις στο ανταλλακτηριο τα βάζεις σε flexi καθώς τα τραβάς αμέσως οπότε θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tcktcktck είπε

Φταιει ο michael saylor που έκανε λάιβ με τίτλο "btc could reach 120k next week"

Μήπως είδες ένα από τα γνωστά giveaway scams που παίζουν καθημερινά στο youtube; 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Μήπως είδες ένα από τα γνωστά giveaway scams που παίζουν καθημερινά στο youtube; 😂

Μπα όχι ήταν ο ίδιος από το κανάλι της microstrategy στο yt αλλα δεν το έπιασα από την αρχή και βαρέθηκα κιόλας και δεν ξέρω τελικά πως στήριξε τον clickbate τίτλο του βιντεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tcktcktck είπε

Μπα όχι ήταν ο ίδιος από το κανάλι της microstrategy στο yt αλλα δεν το έπιασα από την αρχή και βαρέθηκα κιόλας και δεν ξέρω τελικά πως στήριξε τον clickbate τίτλο του βιντεο

100% scam σε μαϊμουδοκάναλο :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tcktcktck είπε

Μπα όχι ήταν ο ίδιος από το κανάλι της microstrategy στο yt αλλα δεν το έπιασα από την αρχή και βαρέθηκα κιόλας και δεν ξέρω τελικά πως στήριξε τον clickbate τίτλο του βιντεο

Scam video εβλεπες …

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε δίκιο. Παίζει ακόμη αυτό και το κανάλι δεν έχει κανένα άλλο βίντεο...

Δεν έχω ιδέα με ποιο σκεπτικό κάποιος θα έστελνε κοινς στον μιχαλαρα:)

Άντε καλές αγορές σε όσους έχουν ρευστό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...