Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 λεπτά πριν, tcktcktck είπε

Τώρα;

 

😅

Αφου δεν μου έκανε την χάρη μετά από τόσες μέρες υπομονής, καμία ώρα μετά , το εριξα κι άλλο το order... 

Όπως καταλαβαίνεις νοιώθω quite bearish στην τοποθεσία Cryptomarket

 

Screenshot_20220110_172435.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, snet είπε

3commas να πάρω συνδρομή ή να μη πάρω;

 

έχω τόσες μέρες δίλημμα και σήμερα λήγει και η προθεσμία!!

 

 

 

 

Με λογαριασμό στην ftx έχεις δωρεάν όσα bot θέλεις στο 3commas. Γενικά αν το χρησιμοποιείς αξίζει η συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bourdoulas είπε

Με λογαριασμό στην ftx έχεις δωρεάν όσα bot θέλεις στο 3commas. Γενικά αν το χρησιμοποιείς αξίζει η συνδρομή.

ναι αν κρατήσει το FTX την δωρεάν συνδρομή τότε δεν υπάρχει μεγάλη πίεση για συνδρομή αν εξαιρέσεις ότι το binance έχει τα καλύτερα trading pairs Και γιαυτό άλλωστε τα multibοts έχουν καλύτερη απόδοση εκεί.

 

επίσης την έχω καταβρει με τα smart trades που στη free (binance) είναι μόνο 1

 

αυτό που ίσως αξίζει είναι μια πολύ καλή συνδρομή σε signals

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/1/2022 στις 2:24 ΜΜ, Kostasallinone είπε

Συναλλαγές μεταξύ τραπεζικών προϊόντων δεν συμβάλλουν στο αφορολόγητο.
Ξοδεύεις το 30% στην αρχή και μετά όλες οι άλλες συναλλαγές με κάρτες εξωτερικού. Ούτως ή άλλως οι φόροι μόνο με ελληνικές κάρτες πληρώνονται κάνεις και μερικά αλλά έξοδα και τέλος.

τελικά έχεις δίκιο και με βολεύει πάρα πολύ αυτό καθώς κάνω πάρα πολλά ετήσια έξοδα και δεν εξοικονομώ τίποτα για ανάλωση κεφαλαίου μελλοντικά!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, τσομπας είπε

Σορρυ, πιθανον χαζη ερωτηση.
Στη Coinbase μπορεις να βαλεις buying order??

Και γενικά μην χρησιμοποιείς το coinbase. Το Pro έχει λιγότερα fees

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως γνωρίζουμε πότε είναι οι ανακοινώσεις για τον πληθωρισμό και την πολιτική επιτοκίων στην Αμερική? Μήπως Εγιναν ήδη? Κάπου είχε πάρει το μάτι μου ότι θα είναι σήμερα αλλά δεν είμαι και σίγουρος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, zananiro είπε

Παιδιά μήπως γνωρίζουμε πότε είναι οι ανακοινώσεις για τον πληθωρισμό και την πολιτική επιτοκίων στην Αμερική? Μήπως Εγιναν ήδη? Κάπου είχε πάρει το μάτι μου ότι θα είναι σήμερα αλλά δεν είμαι και σίγουρος. 

αυριο αν θυμαμαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να επενδύσω ένα ποσό γύρω στα 1000 ευρώ σε κρυπτονομισματα Πιστεύετε ότι αξίζει; Θα έχω κέρδος; Και ποια κρυπτονομισματα πιστεύετε ότι θα ανέβει η αξία τους; Ποια θεωρείτε αξιόπιστα; Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι ΣΩΣΤΕΣ επενδύσεις καλές είναι, σε ότι και αν είναι. 
Από εκεί και έπειτα θέλει αρκετό διάβασμα και hold. Αν πας για γρήγορο κέρδος μάλλον δεν θα πάει καλά, αν και εκεί που είναι οι τιμές τώρα είναι δύσκολο να έχεις χασουρα αν επενδυσεις σε σοβαρό προτζεκτ.
Επίσης, σε cryptos πάντα επενδύουμε ενα ποσό που δεν θα μας λειψει αν χαθεί. Εχει τρομερά μεγαλες διακυμάνσεις η αγορά, δεν είναι σαν τις μετοχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει λύση για να βγουν γρήγορα χρήματα. Εργασία εργασία. Όλα τα υπόλοιπα κρυπτο, χρηματιστήρια, στοίχημα είναι τζόγος σας διασφαλίζουν 100% θα χάσετε τα χρήματα σας. Το παραμύθι το Αισώπου για τον τζίτζικα και μέρμηγκα το έχετε ακουστά; Στο τέλος επιβίωσε ο μέρμηγκας γιατί μέχρι και το τέλος πάλευε. Ο άλλος με την κιθάρα και τις πορδές προσπαθούσε να επιβιώσει και στο τέλος πέθανε από το κρύο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...