Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι με μαμησε εμενα και εχω κολλησει κανω dca προς το κατω, μπας και μπορεσω να βγω οταν θα κανει ενα μικρο Pump..

Επιτελους καταφερα και βγηκα αλωβητος με dca ειχα αγορασει 0.000275 και εκτοτε συνεχισε να πεφτει και αγοραζα εως το 0.00022 και ειχα μεσο ορο 0.000245 και τελικα πουλησα παλι με dca και βγηκα με 297$ παλι καλα δεν μας στοιχησε το trade το σημερινο μεροκαματο.

Εβαλα ενα buy order στο 0.0002(20$) και ενα στο 0.000175(35$) 55$ και οτι ηθελε ας γινει αυριο το πρωι το πολυ να μην γεμισει ποτε καλυτερα απο το να ξυπνησω οπως σημερα που ειχα buy orders στο 0.0004 και ετρεχα ολη μερα να μαζεψω την χθεσινη μου μαλακια.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε αλλα 50κ στο πουγκί κι Αν μας κάτσει το επόμενο,σπάμε το 1 μυριο.

Κι ερωτώ τώρα εγω.

Τα αφήνεις μέσα αυτή την ξάστερη νύχτα ή τα βγάζεις να μην πάθεις τα χθεσινά κι αύριο έχει ο θεός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, rallistas είπε

Άντε αλλα 50κ στο πουγκί κι Αν μας κάτσει το επόμενο,σπάμε το 1 μυριο.

Κι ερωτώ τώρα εγω.

Τα αφήνεις μέσα αυτή την ξάστερη νύχτα ή τα βγάζεις να μην πάθεις τα χθεσινά κι αύριο έχει ο θεός;

βγαλε τα 2/3 και έχει ο θεός

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rallistas είπε

Άντε αλλα 50κ στο πουγκί κι Αν μας κάτσει το επόμενο,σπάμε το 1 μυριο.

Κι ερωτώ τώρα εγω.

Τα αφήνεις μέσα αυτή την ξάστερη νύχτα ή τα βγάζεις να μην πάθεις τα χθεσινά κι αύριο έχει ο θεός;

Δεν σε προλαβα ελπιζω να εκανες οτι σου προτεινε το παιδι απο πανω.Εγω ευτυχως βγηκα με μηδεν χασουρα.Το βλεπω να κανει τρελη διορθωση για αυτο βγηκα και εβαλα τελικα τρελα buy Order το ενα τελικα 0.00017 μετα 0.00010 και μετα 0.00005 και οτι γινει.Αν παει τοσο κατω και γεμισουν τα Order αυτα και τελικα γινεται trade ακομη πιο κατω θα τα παρατησω οπως ειναι και δεν ξανασχολουμαι με trading.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έχω χασούρα.Με 120 ξεκίνησα και τώρα είμαι πάλι στα 200 περίπου.Περιμένω λίγο μήπως τσιμπήσει ένα τσικ πάνω και θα βγω κι εγώ και θα κάνω αυτό που λες.

Μην ξυπνήσουμε μόνο το πρωί και το δούμε σε κανένα .0005. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

😂😆Τα ξημερώματα της Δευτέρας 16 Μαΐου 2022 στις 7:15 το πρωί «Ματωμένο Φεγγάρι» – Θεαματική η «υπερπανσέληνος» κορυφώνεται η πανσέληνος του Μαΐου, αν και σε πολλά σημεία του κόσμου, θα είναι εμφανής από σήμερα Κυριακή 15 Μαΐου.  σημαδιακό🤣?

Επεξ/σία από sharke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sharke είπε

😂😆Τα ξημερώματα της Δευτέρας 16 Μαΐου 2022 στις 7:15 το πρωί «Ματωμένο Φεγγάρι» – Θεαματική η «υπερπανσέληνος» κορυφώνεται η πανσέληνος του Μαΐου, αν και σε πολλά σημεία του κόσμου, θα είναι εμφανής από σήμερα Κυριακή 15 Μαΐου.  σημαδιακό🤣?

Όχι 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, icenex είπε

Αναρωτιομουν κάτι άσχετο σε σχέση με το τι είναι στην επικαιρότητα στο παρον θέμα.

Έχεις κάνεις υπολογίζει τι αξίζει περισσότερο στην nexo να έχεις flexible ή fixed terms στο ένα δίνει 4% κ στο άλλο 5% Το θέμα είναι στο flexible σου δίνει κάθε μέρα τον τόκο και αναρωτιομουν αν με τον ανατοκισμο παίρνεις περισσότερα σε σχέση με το 5% που μπαίνει όλος ο τόκος στο τέλος του μήνα.Δεν ξέρω αν το εξήγησα καλά όποιος κατάλαβε ας απαντήσει.

Πρόσφατα έκανα λογαριασμό στην NEXO και θέλω και εγώ να βάλω κάποια χρήματα για να έχω τουλάχιστον κάποια μικρή επιστροφή σε σχέση με την τράπεζα που τα έχω απλά έχω και τον φόβο μην πάθει Luna και χαθούν τα €€€€€& χαχαχαχχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, rallistas είπε

Βγήκα ο γκαντέμης κι ανέβηκε.Δεν έπιασαν οι εντολές φυσικά που ήταν πιο χαμηλά.

Αντε καλή βδομάδα!

Εγω βρε ειχα μπει πιο ψηλα για αυτο βγηκα αν ειχες μπει γυρω στο 20-23 δεν θα επρεπε να βγεις αφου στο 20 ειχε τρελο στηριγμα χθες και το ειχα γραψει σε ενα ποστ μου ασχετως αν πηγε μεχρι 17

7 ώρες πριν, alex52 είπε

Πρόσφατα έκανα λογαριασμό στην NEXO και θέλω και εγώ να βάλω κάποια χρήματα για να έχω τουλάχιστον κάποια μικρή επιστροφή σε σχέση με την τράπεζα που τα έχω απλά έχω και τον φόβο μην πάθει Luna και χαθούν τα €€€€€& χαχαχαχχα 

Δεν εχω καταλαβει τι ακριβως θελεις να κανεις.Θελεις να βαλεις λεφτα φιατ που λεμε ή θελεις να τα κανεις σε κρυπτο?Αν ισχυει το δευτερο θα βαλεις τα λεφτα στην νεξο και θα αγορασεις btc που ειναι φθηνο αυτην την στιγμη που μιλαμε και ειναι το πιο "σιγουρο αλογο" αν μπορω να το πω ετσι.Αν ειναι στειλε μου μηνυμα να σου εξηγησω 2-3 πραγματακια σε περιπτωση που εισαι αρχαριος μην βρεθεις και χασεις λεφτα.Αν και η ολη φαση ειναι ρισκο τουλαχιστον υπαρχουν επιλογες εκει εξω με λιγοτερο ρισκο σε σχεση με καποιες αλλες.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, icenex είπε

Αναρωτιομουν κάτι άσχετο σε σχέση με το τι είναι στην επικαιρότητα στο παρον θέμα.

Έχεις κάνεις υπολογίζει τι αξίζει περισσότερο στην nexo να έχεις flexible ή fixed terms στο ένα δίνει 4% κ στο άλλο 5% Το θέμα είναι στο flexible σου δίνει κάθε μέρα τον τόκο και αναρωτιομουν αν με τον ανατοκισμο παίρνεις περισσότερα σε σχέση με το 5% που μπαίνει όλος ο τόκος στο τέλος του μήνα.Δεν ξέρω αν το εξήγησα καλά όποιος κατάλαβε ας απαντήσει.

Τι asset έχεις και δίνει 5% το fixed? (Τρίμηνο)

Σε € δίνει 8%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, icenex είπε

Εγω βρε ειχα μπει πιο ψηλα για αυτο βγηκα αν ειχες μπει γυρω στο 20-23 δεν θα επρεπε να βγεις αφου στο 20 ειχε τρελο στηριγμα χθες και το ειχα γραψει σε ενα ποστ μου ασχετως αν πηγε μεχρι 17

Δεν εχω καταλαβει τι ακριβως θελεις να κανεις.Θελεις να βαλεις λεφτα φιατ που λεμε ή θελεις να τα κανεις σε κρυπτο?Αν ισχυει το δευτερο θα βαλεις τα λεφτα στην νεξο και θα αγορασεις btc που ειναι φθηνο αυτην την στιγμη που μιλαμε και ειναι το πιο "σιγουρο αλογο" αν μπορω να το πω ετσι.Αν ειναι στειλε μου μηνυμα να σου εξηγησω 2-3 πραγματακια σε περιπτωση που εισαι αρχαριος μην βρεθεις και χασεις λεφτα.Αν και η ολη φαση ειναι ρισκο τουλαχιστον υπαρχουν επιλογες εκει εξω με λιγοτερο ρισκο σε σχεση με καποιες αλλες.

Θέλω να βάλω ένα 5000€ σε φιατ και να μου δίνει τόκο κάθε μήνα ,,, απλά λέω υπάρχει πάντα  το ρίσκο να ρίξει κανόνι και να χαθούν τα χρήματα ,,, απλά διάβασα ότι και καλά είναι ασφαλισμένα σε διάφορες περιπτώσεις κλοπής χακ κτλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Doubt είπε

Τι asset έχεις και δίνει 5% το fixed? (Τρίμηνο)

Σε € δίνει 8%.

Ειχα στειλει το chainlink που ειχα στην binance γιατι εκει επαιρνα 0.20% επιτοκιο και λιγο btc για να καταφερω να παρω το μπονους εγγραφης των 100$ σε btc.Ειχα σκοπο να τα παρω και να φυγω αλλα δεν βαριεσαι τα αφηνω και οτι γινει ελπιζω να μην βαρεσει κανα φουντο η νεξο.

Περα απο αυτο αν πας να βαλεις fixed terms στα κρυπτο ειναι για 1μηνα και εχουν μπονους +1% + απο εκει και περα αναλογως τι tier εισαι εγω οταν τα ειχα βαλει ημουν στο base δηλαδη 4%+1=5%, τωρα αγορασα με το bonus μερικα nexo και πηγα silver και εκανα κ λιγο dca sto chainlink γιατι ειχα αγορασει στα 17$ και ηταν 6-7$ οταν αγορασα.

λινκ.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, icenex είπε

Ειχα στειλει το chainlink που ειχα στην binance γιατι εκει επαιρνα 0.20% επιτοκιο και λιγο btc για να καταφερω να παρω το μπονους εγγραφης των 100$ σε btc.Ειχα σκοπο να τα παρω και να φυγω αλλα δεν βαριεσαι τα αφηνω και οτι γινει ελπιζω να μην βαρεσει κανα φουντο η νεξο.

Περα απο αυτο αν πας να βαλεις fixed terms στα κρυπτο ειναι για 1μηνα και εχουν μπονους +1% + απο εκει και περα αναλογως τι tier εισαι εγω οταν τα ειχα βαλει ημουν στο base δηλαδη 4%+1=5%, τωρα αγορασα με το bonus μερικα nexo και πηγα silver και εκανα κ λιγο dca sto chainlink γιατι ειχα αγορασει στα 17$ και ηταν 6-7$ οταν αγορασα.

λινκ.JPG

FTX (blockfolio) 8% ανοιχτά, σε όσα coin υποστηρίζει.

Το nexo bonus φυσικά καλοδεχούμενο.

P.s.

Έχει και LINK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...