Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου δίνει τόκο σε nexo token απλά κάθε μέρα μπαίνει κ ο τόκος πάνω στο κεφάλαιο κ την επόμενη μέρη ο τόκος υπολογίζεται με το κεφάλαιο συν το τόκο της προηγούμενης μερας, για αυτό μίλησα για ανατοκισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά αυτό με το nexo token μου την έχει βιδώσει αφάνταστα

συνέχεια μαζεύουμε και καλά  token Που έχει φτάσει στο πάτο σε θυσία του πχ του BTC που έχουμε μέσα και ποτέ τα τόκενς δεν είναι αρκετά

καλύτερα να παίρνω λιγότερο αλλά πραγματικό επιτόκιο

και nexo token Μόνο όταν είναι πολύ χαμηλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, snet είπε

παιδιά αυτό με το nexo token μου την έχει βιδώσει αφάνταστα

συνέχεια μαζεύουμε και καλά  token Που έχει φτάσει στο πάτο σε θυσία του πχ του BTC που έχουμε μέσα και ποτέ τα τόκενς δεν είναι αρκετά

καλύτερα να παίρνω λιγότερο αλλά πραγματικό επιτόκιο

και nexo token Μόνο όταν είναι πολύ χαμηλά...

Ουσιαστικά αξίζει να παίρνεις τόκο σε αυτό που είναι στο πάτο αυτό έχω καταλάβει.Αλλα από ότι έχω παρατηρήσει το nexo συμβαδίζει με το btc οπότε αν έχεις αυτά τα 2 είναι μια η άλλη.Εγω για παράδειγμα όσο το link ήταν πιο ψηλά έπαιρνα περισσότερο επιτόκιο σε nexo μόλις έπεσε η αξία του έναντι του nexo τότε έπαιρνα λιγότερο.Οποτε στην ουσία τζογαρεις το επιτόκιο σου nexo εναντίον των κρυπτο σου.Αν είναι πάνω τα κρυπτο σου κ κάτω το nexo τότε παίρνεις περισσότερο αλλιώς συμβαίνει το αντίθετο με λίγα λογια.

Ούτως η άλλως δίνουν τόκο βάση αξίας κ όχι βάση νομίσματος.

 

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dump!!!Αρχισαν τα οργανα προλαβα και βγηκα και εσωσα εστω το αρχικο μου κεφαλαιο(250$) μειον μονο ~110€ που εβαλα την δευτερη φορα.

Ωπ λετε να βρηκε support στο 0.0002?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, rallistas είπε

Εγώ ρισκάρω με τα πάνω κάτω κι έχω μαζέψει 900χιλ τεμάχια.

Τα χρειάστηκα βέβαια όταν τα 700€ έγιναν 200€ τώρα το μεσημέρι 🤣

Ακριβως τα ιδια επαθα και εγω με τις μαλακιεςκαι εγω τωρα παιζω με αλλη στρατηγικη μιας και ειδα οτι επιασε πατο-support κοντα στο 0.00020 βεβαια κατεβηκε μεχρι 0.00017 αλλα η μαχη γινεται στο 20.

Εγω αγοραζα με dca οσο επεφτε και συνεχιζε να πεφτει οσου τελικα τα πουλησα ολα και ευτυχως γιατι επεσε πολυ παροτι πουλησα με χασουρα και αν αγορασω τωρα αγοραζω περισσοτερα νομισματα απο οσο ειχα.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, icenex είπε

Ακριβως τα ιδια επαθα και εγω με τις μαλακιεςκαι εγω τωρα παιζω με αλλη στρατηγικη μιας και ειδα οτι επιασε πατο-support κοντα στο 0.00020 βεβαια κατεβηκε μεχρι 0.00017 αλλα η μαχη γινεται στο 20.

Θα δούμε λίγο φως το βράδυ με την πανσέληνο και μετά πάλι κουβά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, M A T R I X είπε

Θα δούμε λίγο φως το βράδυ με την πανσέληνο και μετά πάλι κουβά :D

Τι προβλεπεις οτι θα παει πιο ψηλα?

Εκανα και χαζομαρα buy στο 0.00024 ευτυχως με dca και περιμενω να το σπασει να πουλησω εστω 0.000245 γενικα εχω buy απο 0.0002-0.000215 και δεν εχει γεμισει κανενα μαλλον βρηκε support στο 0.00022

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Luna θα αγγίξει το βραδυ τα 0.0003+

Δυστυχώς προχθές που ήταν στο 0.00017+ και ηθελα να βαλω κανα 100€ ειδα ότι δεν ειχα κανει verification το λογαριασμο απο τότε που τον άνοξα και τον ήπια μιας και έφτασε στο 0.0005+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, icenex είπε

Τι προβλεπεις οτι θα παει πιο ψηλα?

Εκανα και χαζομαρα buy στο 0.00024 ευτυχως με dca και περιμενω να το σπασει να πουλησω εστω 0.000245 γενικα εχω buy απο 0.0002-0.000215 και δεν εχει γεμισει κανενα μαλλον βρηκε support στο 0.00022

Ναι. Με το που δούμε πανσέληνο, θα αρχήσουν πάλι το spam στο twitter, trending και θα δούμε τα ίδια με χθες. Τώρα κοιμούνται έξω, για αυτό έπεσε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NiKoSmile είπε

Έχει κάνει ATH +44.000% από τον πάτο! Τι είναι πιο πιθανό να ανέβει ή να πέσει; :P

Νομιζω εχει χωρο ακομη μεχρι το 100000% :P του δε μουν🚀 🌙

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πονταρω 40ευρα για να βγαλω 1-1.5 κερδος πραγματικος τζογος δεν παω καλυτερα στο μον παρνες.

Φασουλι φασουλι το 260 τα καναμε 297 μεροκαματο κανονικο αντε μπας και το παμε παλι στα 400 τουλαχιστον παρουμε ολο το κεφαλαιο πισω και μετα θα τζογαρουμε με "συνεση" :lol:

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...