Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, kostasathv είπε

ο Κωτσος βοηθαει και στην πτωση και στα κερδη. Προβλεψη κανω ,αναλογα το νομισμα. Οπως και σε αυτο το τριημερο αλλα εμειναν χαμηλα και αλλα πηγαν εντυπωσιακα καλα. Παρολο την ζεστη θελει γρηγοραδα πλεον,μαγκωστε οσο προλαβαινεται τυχον flat καταστασεις  που μπορουν να ερθουν πιθανον απο Σεπτεβρη

Τι εννοεις βυρνα?Θα κανει ενα μικρο ραλλυ μεχρι τον σεπτεμβρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, icenex είπε

Τι εννοεις βυρνα?Θα κανει ενα μικρο ραλλυ μεχρι τον σεπτεμβρη?

Ε οχι και Βυρνα.

Μεχρι και Σεπτεβρη επαναφορες. Αλλα καποια θα κερασουν καλα.

Απο οκτωβρη με εμπαργκο καυσιμων ποιος ειδε τον Θεο και δεν τον φοβηθηκε. Ο κυκλος αλλαζει κατευθυνση.

Λογικα ειμαστε μεταξυ 5 προς Α 

image.png

Επεξ/σία από kostasathv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kostasathv είπε

Ε οχι και Βυρνα.

Μεχρι και Σεπτεβρη επαναφορες. Αλλα καποια θα κερασουν καλα.

Απο οκτωβρη με εμπαργκο καυσιμων ποιος ειδε τον Θεο και δεν τον φοβηθηκε. Ο κυκλος αλλαζει κατευθυνση.

Νομιζα το ξερεις το παιχνιδι με το συγκεκριμενο ονομα επρεπε να μου απαντησεις Ναι Γιαγκο κτλ κτλ.

Τεσπα δεν πιανω αυτο που λες μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος οχι τιποτα αλλο ειμαι στην δουλεια κανω trade και το μυαλο μου εχει γινει πουρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, icenex είπε

Νομιζα το ξερεις το παιχνιδι με το συγκεκριμενο ονομα επρεπε να μου απαντησεις Ναι Γιαγκο κτλ κτλ.

Τεσπα δεν πιανω αυτο που λες μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος οχι τιποτα αλλο ειμαι στην δουλεια κανω trade και το μυαλο μου εχει γινει πουρες.

παιξε εσυ την Βυρνα τοτε😄

Αν δεν  παρουσιαστει λυση του προβληματος της συγκρουσης που ειναι σε εξελιξη

δες το σχημα και θα γινει κατι τετοιο. Τιμες βασης 2018 για Α και 2014 για C δειχνει. Aν ισχυσει αναλογη ισοτιμια ,μπορει να μην παει τοσο ασχημα. Το ποτε ,πως και αν θα γινουν αντιληπτα ειναι αλλη συζητηση και κατασταση που την ψαχνω και εγω

Επεξ/σία από kostasathv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, kostasathv είπε

παιξε εσυ την Βυρνα τοτε😄

Αν δεν  παρουσιαστει λυση του προβληματος της συγκρουσης που ειναι σε εξελιξη

δες το σχημα και θα γινει κατι τετοιο. Τιμες βασης 2018 και 2014 δειχνει.

Κανενα προβλημα Γιαγκο :P, δεν το πιστευω αλλα και ετσι να γινει προσωπικα δεν πτοουμαι παιζει να παρω δανειο και να παρω 1 btc :P  To δανειο στο σπιτι το ξεχρεωσα δεν χρωσταω πουθενα το πολυ πολυ να παρω δανειο για το btc :lol: Ας κανει κανα αστειο και θα τα αγοραζουν σαν τρελοι ολοι.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, icenex είπε

Κανενα προβλημα Γιαγκο :P, δεν το πιστευω αλλα και ετσι να γινει προσωπικα δεν πτοουμαι παιζει να παρω δανειο και να παρω 1 btc :P  To δανειο στο σπιτι το ξεχρεωσα δεν χρωσταω πουθενα το πολυ πολυ να παρω δανειο για το btc :lol: Ας κανει κανα αστειο και θα τα αγοραζουν σαν τρελοι ολοι.

Χαιρομαι ,καλα αποτελεσματα ακομα και σε πτωση ευχομαι για ολους μας.

Αν εχει μετρηθει σωστα και γινει επακριβως δεν χρειαζεται δανειο, τις τσεπες σου θα ψαξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε το δανειο το λεω χαριτολογωντας αλλα αμα γινει κανα τρελο drop κανα 10000κ ανετα παιρνω και ενα δανειο λογικα 4-5κ θα μου εγκρινουν δεν νομιζω παραπανω μπορει να λεω και πολλα γιατι δεν εχω εχω μεγαλο ετησιο εισοδημα ειμαι φτωχαδακι απλα ειχα μαζεμενες οικονομιες και τις εριξα μαζεμενες τωρα και γενικα βαζω με dca οσο καιρο ασχολουμαι και μενουν χρηματα τα ριχνω στα κρυπτο.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, icenex είπε

Βρε το δανειο το λεω χαριτολογωντας αλλα αμα γινει κανα τρελο drop κανα 10000κ ανετα παιρνω και ενα δανειο λογικα 4-5κ θα μου εγκρινουν δεν νομιζω παραπανω μπορει να λεω και πολλα γιατι δεν εχω εχω μεγαλο ετησιο εισοδημα ειμαι φτωχαδακι απλα ειχα μαζεμενες οικονομιες και τις εριξα μαζεμενες τωρα και γενικα βαζω με dca οσο καιρο ασχολουμαι και μενουν χρηματα τα ριχνω στα κρυπτο.

Και θα είσαι και τυχερός! Μέχρι να εγκριθεί το δάνειο (3k) θα φάει τόσο ξύλο και θα αγοράσουμε ένα ολόκληρο Bitcoin! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, icenex είπε

Βρε το δανειο το λεω χαριτολογωντας αλλα αμα γινει κανα τρελο drop κανα 10000κ ανετα παιρνω και ενα δανειο λογικα 4-5κ θα μου εγκρινουν δεν νομιζω παραπανω μπορει να λεω και πολλα γιατι δεν εχω εχω μεγαλο ετησιο εισοδημα ειμαι φτωχαδακι απλα ειχα μαζεμενες οικονομιες και τις εριξα μαζεμενες τωρα και γενικα βαζω με dca οσο καιρο ασχολουμαι και μενουν χρηματα τα ριχνω στα κρυπτο.

θα πρεπει να συμβει συνταρακτικο γεγονος για 2014, σε λογικους κυκλους νομισματων τιμες 2019, βαρια 2018 ειναι το κανονικο.Οποτε παμε σε 10Κ η 3Κ που ειχα γραψει,μπορει και το ενδιαμεσο 6Κ.

Θελει παρακολουθηση επισης μηπως το ανεβασουν προσωρινα για καλοκαιρι γι αυτο εγραψα ποτε και πως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Και θα είσαι και τυχερός! Μέχρι να εγκριθεί το δάνειο (3k) θα φάει τόσο ξύλο και θα αγοράσουμε ένα ολόκληρο Bitcoin! :lol:

αν έχεις 3κ μέσα στην nexo μπορείς να το πάρεις άμεσα από nexo διαφορετικά με margin trading (μακρυά από εμάς)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα παρω δανειο για ολη την οικογενεια, μανα,πατερα,γυναικα, παιδι,καναρινι,πεθερικα και θα αγορασω 10 btc αν παει 3κ :lol:

12 λεπτά πριν, snet είπε

αν έχεις 3κ μέσα στην nexo μπορείς να το πάρεις άμεσα από nexo διαφορετικά με margin trading (μακρυά από εμάς)

 

Εκει ακυρο γιατι τα εχω 1000 σε λινκ και 1000 σε btc εστειλα 1000$ btc απο το πορτοφολι μου γιατι το λινκ εφαγε ξυλο και απο 2000 αξιζε μονο 900 και θα εχανα το μπονους εγγραφης.Οποτε μονοδρομος το δανειο :P

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο άσχημα που πάνε τα πράγματα πλέον κοιτάω μόνο, BTC, ETH, ΒΝΒ και για λαχείο το ADA. Περιμένω και το Luna v2.0 να το αγοράσω όσο δυνατόν από την αρχή πριν χαθεί το τραίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Τόσο άσχημα που πάνε τα πράγματα πλέον κοιτάω μόνο, BTC, ETH, ΒΝΒ και για λαχείο το ADA. Περιμένω και το Luna v2.0 να το αγοράσω όσο δυνατόν από την αρχή πριν χαθεί το τραίνο.

Το ADA δεν είναι λαχείο, θεωρώ οτι έχει μεγάλη προοπτική (ειδικά με το djed που έρχεται)

Εγώ προσωπικά έχω βγάλει καλά λεφτά απο το συγκεκριμένο και τώρα που είναι χαμηλά έχω αγοράσει ξανά και θα περιμένω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...