Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, icenex είπε

Πήραν 🔥 δεν λέει τίποτα αν πάει μέχρι 0.00058 πάλι θα βγάλουμε πολύ καλό κέρδος εγώ πλέον holdarw.ξερεις κάνεις γιατι pumparei έτσι;

Αν ξέρει κάποιος ας μας πει κι εμάς.

Κι εγώ ετοιμαζομαι να ξαναμπώ αν φύγει λίγο ακόμα κάτω και να τα αφήσω εκεί.Δε βαριέσαι…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, valantis123 είπε

Παίδες κατι WLUNA που έχω στο Coinbase άλλα λέει θα σταματήσει το trading στης 27/5 να τα δώσω όσο όσο να γλυτώσω πρίν το σταματήσουν λέτε?

Για τι ποσό μιλάμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γεια σας, εχω luna πριν το crash και αγορασα μερικα και μετα το crash στη Binance και eToro. Τελικα θα εφαρμοστει το proposal 1623 σωστα ? Δεν μπορω να βγαλω ακρη, ξερει κανεις να μου πει για να δικαιουμαι αυτα που λεει το 1623, αν θα πρεπει να τα κρατησω στη Binance και eToro  ή πρεπει να τα στειλω στο terrastation wallet ? Γενικα , παρακαλω αν γνωριζει καποιος ας μου πει τι κινησεις θα πρεπει να κανω και εως ποια ημερομηνια ?

ευχαριστω

Επεξ/σία από ana4732
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Νότια Κορέα, το φιάσκο της Terra έχει προκαλέσει εκκλήσεις για κυβερνητικές έρευνες και πληθώρα αστικών αγωγών. Απ ότι φαίνεται ο Do Kwon θα καταλήξει στη φυλακή (αν δεν τον φάει κάποιος στο δρόμο).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NiKoSmile είπε

Στη Νότια Κορέα, το φιάσκο της Terra έχει προκαλέσει εκκλήσεις για κυβερνητικές έρευνες και πληθώρα αστικών αγωγών. Απ ότι φαίνεται ο Do Kwon θα καταλήξει στη φυλακή (αν δεν τον φάει κάποιος στο δρόμο).

 

έχουν εμφανιστεί και whistle blowers

βλέπουν εμπλοκή πολλών μεταξύ άλλων και του ιδρυτή του FTX....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
22 ώρες πριν, ana4732 είπε

γεια σας, εχω luna πριν το crash και αγορασα μερικα και μετα το crash στη Binance και eToro. Τελικα θα εφαρμοστει το proposal 1623 σωστα ? Δεν μπορω να βγαλω ακρη, ξερει κανεις να μου πει για να δικαιουμαι αυτα που λεει το 1623, αν θα πρεπει να τα κρατησω στη Binance και eToro  ή πρεπει να τα στειλω στο terrastation wallet ? Γενικα , παρακαλω αν γνωριζει καποιος ας μου πει τι κινησεις θα πρεπει να κανω και εως ποια ημερομηνια ?

ευχαριστω

Δεν υπαρχει περιπτωση να γίνει! διότι δεν θα εχει καμια αξιοπιστια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα καλό νέο!

Το Βραζιλιάνικο ανταλλακτήριο Nox Bitcoin αποζημιώνει όλους τους πελάτες του που κατήχαν UST! Αυτό σημαίνει ότι ένας hodler 100 UST στην τιμή των $0,06, θα λάβει επιστροφή 94 USDT.

Όπως αναφέρει, τα χρήματα του μάρκετινγκ θα δοθούν για την αποζημίωση των πελατών της!

 

Επεξ/σία από NiKoSmile
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλα που δεν ειμαι μεσα, τι γραβατες ριχνουν ορισμενα... για τα stop loss.

YFII 

7.23            1200  USD

7.40               322

8.00                  690

😱

 

Επεξ/σία από kostasathv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λέτε να έχουμε περίπτωση Luna και με το gmt?

@NiKoSmile μακάρι να γίνει πράξη, αλλά πιο πολύ για μάρκετινγκ κάνουν τέτοιες ανακοινώσεις νομίζω. Ήταν μεγάλη η πιστολιά με το Luna και το UST. Χάθηκαν πολλά 💸 μέσα σε μια νύχτα.

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, zananiro είπε

Λέτε να έχουμε περίπτωση Luna και με το gmt?

@NiKoSmile μακάρι να γίνει πράξη, αλλά πιο πολύ για μάρκετινγκ κάνουν τέτοιες ανακοινώσεις νομίζω. Ήταν μεγάλη η πιστολιά με το Luna και το UST. Χάθηκαν πολλά 💸 μέσα σε μια νύχτα.

Και στο χρηματιστήριο έτσι γίνεται. Τι πάει να πει αυτό; 

Αν γίνει, δεν θα γίνει επειδή χάθηκαν πολλά λεφτά σε μία νύχτα αλλά γιατί τους δίκασε το ίδιο το ίντερνετ κάτι το οποίο δεν περίμεναν να τους σκάσει με αυτόν τον τρόπο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...