Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, mourgolukos είπε

θα ακολουθήσουν και άλλα μολις βρω λίγο χρόνο. Για να δωσω μια γεύση έχω κάτι κάρτες γραφικών κάποιες λειτουργικές και κάποιες άλλες όχι και θα φύγουν και αυτές. Το κακο για εσάς είναι ότι δεν ξέρω ποιες δουλευουν και ποιες όχι, κάποιες μία πόσταραν και την επόμενη όχι, κάποιες θέλουν ζέσταμα, κάποιες δουλέυουν. Πρέπει να είναι 5 κάρτες στο σύνολο και νομίζω πως η μικρότερη είναι GTX 260

Αν περισσεψει κάτι καλύτερο απο 8800gt 😁 θα με ενδιεφερε

25 λεπτά πριν, Galans είπε

Καλησπέρα χαρίζονται 2  ΑΤΧ cases Άσπρα με  dvdrw, fdd, M/B, CPU (παλία κομμάτια και άγνωστης λειτουργικότητας). Περιοχή Μαρούσι

Παίζει κανενα να ειναι με μητρικη 775? Δεν με νοιαζει το case και τα παρελκομενα,μονο μητρικη και cpu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, mourgolukos είπε

μετα απο 7 μηνες απουσίας, επιστρέφω δυναμικά κάνοντας ένα άδειασμα πάλι στο σπίτι.

Χαρίζεται μείκτης 4κάναλος λειτουργικότατος δοκιμασμένος Gemini pmx-200 όπως αυτός της φωτογραφίας αλλά ο δικός μου είναι σε καλύτερη κατάσταση και πιο σκονισμένος. 

Προϋποθέσεις για ενδιαφερόμενους:

Να είναι ενεργό μέλος με ποστ και όχι από αυτούς που κοιτάνε μόνο

Να έχει χαρίσει στο παρελθόν αρκετές φορές

Να τον παραλάβει από το σπίτι μου στο Μαρούσι, αποστολές δεν κάνω.

Οι πιο ενεργοί στο τόπικ με τις παραπάνω προϋποθέσεις έχουν προτεραιότητα.

s-l1600.jpg

 

Τι να το κανουμε τον μεικτη ρε μαστορα χωρις τον dj επρεπε να κανεις δώρο λογω τον ημερών και αυτόν,🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mourgolukos είπε

θα ακολουθήσουν και άλλα μολις βρω λίγο χρόνο. Για να δωσω μια γεύση έχω κάτι κάρτες γραφικών κάποιες λειτουργικές και κάποιες άλλες όχι και θα φύγουν και αυτές. Το κακο για εσάς είναι ότι δεν ξέρω ποιες δουλευουν και ποιες όχι, κάποιες μία πόσταραν και την επόμενη όχι, κάποιες θέλουν ζέσταμα, κάποιες δουλέυουν. Πρέπει να είναι 5 κάρτες στο σύνολο και νομίζω πως η μικρότερη είναι GTX 260

Θα με ενδιεφερε οποιαδήποτε λειτουργική Pci x16 . Ψαχνω αρκετο καιρο για ενα διπυρινο pc. Σε παρακαλω μην με ξεχασεις. Καλως μας ητθες παλι. Μπορω να της παταλάβω να κρατησω μια λειτουργική και να τις δώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mpitzi91 είπε

Θα με ενδιεφερε οποιαδήποτε λειτουργική Pci x16 . Ψαχνω αρκετο καιρο για ενα διπυρινο pc. Σε παρακαλω μην με ξεχασεις. Καλως μας ητθες παλι. Μπορω να της παταλάβω να κρατησω μια λειτουργική και να τις δώσω.

ολοι την λειτουργική θέλουν. Γιαυτό τον λόγο όταν έρθει η ώρα, θα μπουν ολες μαζί αριθμημένες και θα κάνω κλήρωση μάλλον για το ποιος θα πάρει ποια. Κάποιος θα είναι τυχερός κάποιος όχι. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2018 στις 6:57 ΜΜ, Silenzio είπε

καλησπέρα,

έχω έξι (6)  αρχαίους ide σκληρούς δίσκους μη λειτουργικούς, με υγεία και χωρητικότητα όπως φαίνεται στη φωτογραφία. (και οι 6 άνοιξαν και αναγνωρίστηκαν με εξωτερικό usb adaptor σε pc και έχω γράψει υγεία και μέρες λειτουργίας απο hdd sentinel)

αν τυχόν ενδιαφερθεί κανείς αυστηρά παραλαβή από το χώρο μου στο ελληνικό αττικής (σχετικά κοντά στο μετρό), αλλιώς την άλλη βδομάδα τους βάζω κάδο ανακύκλωσης.

ευχαριστώ.

https://imgur.com/gallery/7dNQpqO

Να ευχαριστήσω και δημόσια τον Silenzio για τους δίσκους αλλά κυρίως για την ευγένεια αλλά και την ευελιξία του στην οργάνωση της συνάντησης.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω πως μάλλον ξεφεύγει αρκετά από το αντικείμενο του φόρουμ, αλλά γιατί όχι;

Γύρω στα 30 ανδρικά πουκάμισα δικά μου, μέγεθος L, δεν τα φοράω πλέον και πιάνουν αρκετό χώρο στη ντουλάπα. Αν κάποιος χρειάζεται ή ξέρει κάποιον άλλο που χρειάζεται, π.μ.

Για να καταλάβετε το μέγεθος, είμαι περίπου 1,85 και 90 κιλά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Doubt είπε

Ξέρω πως μάλλον ξεφεύγει αρκετά από το αντικείμενο του φόρουμ, αλλά γιατί όχι;

Γύρω στα 30 ανδρικά πουκάμισα δικά μου, μέγεθος L, δεν τα φοράω πλέον και πιάνουν αρκετό χώρο στη ντουλάπα. Αν κάποιος χρειάζεται ή ξέρει κάποιον άλλο που χρειάζεται, π.μ.

Για να καταλάβετε το μέγεθος, είμαι περίπου 1,85 και 90 κιλά.

Δεν ξεφεύγεις, εδώ μέσα χαρίζουμε τα πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Doubt said:

Ξέρω πως μάλλον ξεφεύγει αρκετά από το αντικείμενο του φόρουμ, αλλά γιατί όχι;

Γύρω στα 30 ανδρικά πουκάμισα δικά μου, μέγεθος L, δεν τα φοράω πλέον και πιάνουν αρκετό χώρο στη ντουλάπα. Αν κάποιος χρειάζεται ή ξέρει κάποιον άλλο που χρειάζεται, π.μ.

Για να καταλάβετε το μέγεθος, είμαι περίπου 1,85 και 90 κιλά.

Περιοχή? Ίσως κρατήσω κάνα 2 και δώσω τα υπόλοιπα σε οικογένειες που χρειάζονται 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, barman_ είπε

Περιοχή? Ίσως κρατήσω κάνα 2 και δώσω τα υπόλοιπα σε οικογένειες που χρειάζονται 

Αιγάλεω

Έχει στείλει π.μ. ήδη ένας ενδιαφερόμενος, αλλά αν ενδιαφέρεστε κι εσείς είναι αρκετά για να μοιραστούν σε 2 ή και 3 άτομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Doubt είπε

Αιγάλεω

Έχει στείλει π.μ. ήδη ένας ενδιαφερόμενος, αλλά αν ενδιαφέρεστε κι εσείς είναι αρκετά για να μοιραστούν σε 2 ή και 3 άτομα.

 

Εχεις   κανα   μεταξωτο   5XL   σαν  του   ριχαρδου?:D:lol::mrgreen::-):P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Εχεις   κανα   μεταξωτο   5XL   σαν  του   ριχαρδου?:D:lol::mrgreen::-):P

Θα πας κάμπινγκ γρηγορη; 

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, Doubt said:

Αιγάλεω

Έχει στείλει π.μ. ήδη ένας ενδιαφερόμενος, αλλά αν ενδιαφέρεστε κι εσείς είναι αρκετά για να μοιραστούν σε 2 ή και 3 άτομα.

Με το καλό... Δυστυχώς είμαι Θεσσαλονίκη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...