Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζω την παρακάτω καρέκλα. 

Τα μεταλλικά, πλαστικά, ρόδες, seem very OK. Κανένα θέμα και η καρέκλα είναι "καθίσable"  :P 

Οπτικά, μπροστά , είναι χάλια, τόσο που αναγκάστηκα να βάλω ταινία :lol: Βέβαια θα την δώσω σε όποιον ενδιαφέρεται, με το μαξιλαράκι στη φώτο, για να καλύπτει κάπως προσωρινά το χάλι (αν έχει σκοπό να την φτιάξει, είναι ιδανικό το μαξιλαράκι αυτό, είναι μωρουδιακό και δεν έχει πάχος). Ιδανικά και κάποιο σεντονάκι να βάλετε, θα είναι μία χαρά! (Δεν ξέρω αν θα προκληθούν επιπλέον φθορές αν γίνει προσπάθεια αφαίρεσης της ταινίας, δεν το επιχειρώ!).

Για να κουβαληθεί προφανώς χρειάζεται όχημα, και θα την "κόψω" στα 2 (θα προσπαθήσω at least), για να μπορεί να χωρέσει. Ιδανικά πρέπει να πέφτει το πίσω κάθισμα (έτσι μπορεί να χωρέσει και ολόκληρη).

IMG_20180714_112427_HHT.jpg.0ca5c5a0c6ef474ccee1d887cdaa3927.jpgIMG_20180714_112435_HHT.jpg.468933b29850ebda866f9fdf41c136fa.jpgIMG_20180714_113009_HHT.jpg.62a143011769efc8424e2af7baebcf2e.jpg

Παραλαβή από τον χώρο μου, στην Καλλιθέα.

*Άτομα που έχουν χαρίσει ή ενεργά μέλη παρακαλώ. :) 

** Θα παρακαλούσα πρώτα εκδήλωση ενδιαφέροντος στο thread, ώστε να μην μπλέκουμε. Αν υπάρξει αυτό :P 

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει   και   μια   εντελως   νεκρη   μπαταρια  γνησια   για   LAPTOP   TOSHIBA   PA3588U-1BRS  PABAS105  η   οποια   μπορει   να  βρεθει   ιμιτασιον  

με   20  ευρω   αλλα   ειναι   της   πλακας  και   πολλες   φορες   φουσκωνουν   μεχρι   να   εκραγουν   η  απλα   χανουν  την   μιση   δυναμη   τους

στο  διμηνο  και   η  γνησια   στοιχιζει    πανω   απο  100  ευρω.  Σε  καταστημα   μπαταριων   μπορειτε  να   αλλαξετε   τα   στοιχεια   της   με   25-30   ευρω.

41OGHDheO6L._SY355_.jpg

 

Συμβατη   με   αυτα   τα   μοντελα.....

Toshiba Tecra A9  models

Toshiba Tecra A9, A9-S9012X, A9-S9013, A9-S9013X, A9-S9014, A9-S9015X, A9-S9016X, A9-S9017, A9-S9018V, A9-S9018X, A9-S9019V, A9-S9019X, A9-S9020V, A9-S9020X, A9-S9021V, A9-SP6804, A9-ST9001, A9-ST9002, A9-102, A9-10M, A9-50N, A9-50Q, A9-50X, A9-51B, A9-51E, A9-51F, A9-51G, A9-51H, A9-51S, A9-51U, A9-51V

 

Toshiba Tecra M9 models

Toshiba Tecra M9, M9-S5512X, M9-S5513, M9-S5513X, M9-S5514, M9-S5514X, M9-S5515, M9-S5515X, M9-S5516V, M9-S5516X, M9-S5517V, M9-S5517X, M9-S5518V, M9-S5518X, M9-ST5511, M9-ST5511X
Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται σκληρό στρώμα κρεβατιού, θα πρέπει να το παραλάβετε συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα μέσα στην επόμενη εβομάδα. Βρίσκεται στο Κερατσίνι και έχει διαστάσεις 1.5χ1.95, είναι πολλών χρόνων αλλά σε πολύ καλή κατάσταση πεντακάθαρο και είναι κρίμα να πάει χαμένο. Αφήστε μήνυμα εδώ για όποιον ενδιαφέρεται και θα επικοινωνονήσουμε για τα περαιτέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με ενδιέφερε αν έχει κάποιος ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ και όχι σπασμένη SD card...χρειάζομαι το περίβλημα για να βάλω μια δικιά μου που έσπασε... Βρίσκομαι Πάτρα/Ναύπακτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξες μήπως αν θα βοηθούσε κάποιος αντάπτορας από micro sd σε sd για να πάρεις το περίβλημα;

Αν ναι μπορώ να σου δώσω αρκετά τέτοια κομμάτια 

Επεξ/σία από Jimis12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/7/2018 στις 1:25 ΜΜ, janus5555 είπε

Χαρίζονται έπιπλα παιδικού δωματίου, σε καλή κατάσταση. Ιδιοκατασκευή σε επιπλοποιό, περίπου 15ετίας. Γραφείο με συρτάρι και ντουλάπια, και 3 στήλες- ντουλάπια. Για όποιον ενδιαφέρεται επικοινωνία με πμ. Δεν λύνονται, δεν είναι πολύ βαριά.

Είμαι Βόλο. Παραλαβή και μεταφορά αναλαμβάνει όποιος τα πάρει από το σπίτι μου. Παραθέτω μια φωτογραφία του γραφείου, οι υπόλοιπες φωτογραφίες στο dropbox.

IMG_3256.thumb.JPG.d2f05557940146d88b863df436a3d742.JPG

Το επαναφέρω, δεν έχει εκδηλώσει κάποιος ενδιαφέρον ως τώρα..;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται οι πύργοι της φωτογραφίας.

  • Το mini tower είναι εντελώς κενό.
  • Το midi tower έχει πλαινό τζαμάκι, χωρίς τζαμάκι αλλά εύκολα μπορεί να τοποθετηθεί ένα plexiglass αν κριθεί απαραίτητο. Είναι κενό εκτός απο ένα DVDRW IDE νομίζω λειτουργικό.
  • Το full tower έχει μια μητρική MSI K7T266 Pro με επεξεργαστή Athlon XP 1600+. Δεν έχει τροφοδοτικο και δίσκο ενώ άγνωστη είναι η λειτουργική κατάσταση των CD/DVD drives.
  • Επίσης υπάρχει και μια μητρική Gigabyte GA-8SMML με επεξεργαστή αγνώστου ταυτότητος και μνήμες 2x256MB

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο το χώρο μου στην Καλλιθέα.

IMG_20180719_140700.jpg

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, e-tic είπε

Χαρίζονται οι πύργοι της φωτογραφίας.

  • Το mini tower είναι εντελώς κενό.
  • Το midi tower έχει πλαινό τζαμάκι, χωρίς τζαμάκι αλλά εύκολα μπορεί να τοποθετηθεί ένα plexiglass αν κριθεί απαραίτητο. Είναι κενό εκτός απο ένα DVDRW IDE νομίζω λειτουργικό.
  • Το full tower έχει μια μητρική MSI K7T266 Pro με επεξεργαστή Athlon XP 1600+. Δεν έχει τροφοδοτικο και δίσκο ενώ άγνωστη είναι η λειτουργική κατάσταση των CD/DVD drives.
  • Επίσης υπάρχει και μια μητρική Gigabyte GA-8SMML με επεξεργαστή αγνώστου ταυτότητος και μνήμες 2x256MB

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο το χώρο μου στην Καλλιθέα.

IMG_20180719_140700.jpg

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για το mini tower :)

edit: εννοώ το multirama

Επεξ/σία από Pinkakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λιγο   πριν  την   ανακυκλωση...

 

1.Φορτιστης    SMART  BATTERY  CHARGER   για   μπαταριες    F550/FM50/FF-FC/FS/FE1/FT1/FR1/FP50/NP-BG1

Προκειται     για   PACK   BATTERIES   διαφορων   συσκευων.

Δεν   θυμαμαι   καν   απο  που   και  γιατι   τον  εχω.

Επισης    2-3   περιεργες   μπαταριες   αυτου   του   τυπου   επαναφορτιζομενες.

 

2.BLAUPUNKT   ACAPULCO   MP52    ΧΩΡΙΣ   ΠΡΟΣΟΨΗ. Ουτε   θυμαμαι   απο  ποτε   και  γιατι   το   εχω.

 

acapulco_mp52.jpg

 

Παραλαβη   εως   σαββατο   στην  εδρα   μου  πισω   απο  εφετειο   αθηνας   κατοπιν   συνεννοησης.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλτε   πμ.

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, e-tic είπε

Χαρίζονται οι πύργοι της φωτογραφίας.

  • Το mini tower είναι εντελώς κενό.
  • Το midi tower έχει πλαινό τζαμάκι, χωρίς τζαμάκι αλλά εύκολα μπορεί να τοποθετηθεί ένα plexiglass αν κριθεί απαραίτητο. Είναι κενό εκτός απο ένα DVDRW IDE νομίζω λειτουργικό.
  • Το full tower έχει μια μητρική MSI K7T266 Pro με επεξεργαστή Athlon XP 1600+. Δεν έχει τροφοδοτικο και δίσκο ενώ άγνωστη είναι η λειτουργική κατάσταση των CD/DVD drives.
  • Επίσης υπάρχει και μια μητρική Gigabyte GA-8SMML με επεξεργαστή αγνώστου ταυτότητος και μνήμες 2x256MB

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο το χώρο μου στην Καλλιθέα.

IMG_20180719_140700.jpg

Αν δεν το πάρει ο άλλος φίλος το μεσαίο, με ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται τα παρακάτω σε μέτρια κατάσταση εξωτερικά αλλα παίζουν μια χαρα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδω, μετά προσωπικό μήνυμα για συνεννόηση και παραλαβή απο την περιοχή Καραβελ ή μετρό ευαγγελισμού ή μέγαρο μουσικής εντός ημερών.

Για ενεργά μελη που εχουν χαρίσει στο παρελθόν. Θα εκτιμούσα το να μου πείτε ποιο θέλετε συγκεκριμένα και οχι ολα μαζι, γιατί μπορεί να υπάρχουν και άλλοι που χρειάζονται κάποια συγκεκριμένα. Παρακαλώ οχι μεταπωλητές. Ευχαριστώ πολυ για την κατανόηση!

vbn.jpg

Depeche mode --> Κρατημένο για Paylidis

Vaya con dios   --> Κρατημενο για summit1_1

Waterboys         --> Κρατημενο για Georgethebeast

Επεξ/σία από Thulogur
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Pinkakos είπε

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για το mini tower :)

edit: εννοώ το multirama

 

2 ώρες πριν, Doubt είπε

Αν δεν το πάρει ο άλλος φίλος το μεσαίο, με ενδιαφέρει.

Στείλτε πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, Thulogur είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω σε μέτρια κατάσταση εξωτερικά αλλα παίζουν μια χαρα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδω, μετά προσωπικό μήνυμα για συνεννόηση και παραλαβή απο την περιοχή Καραβελ ή μετρό ευαγγελισμού ή μέγαρο μουσικής εντός ημερών.

Για ενεργά μελη που εχουν χαρίσει στο παρελθόν. Θα εκτιμούσα το να μου πείτε ποιο θέλετε συγκεκριμένα και οχι ολα μαζι, γιατί μπορεί να υπάρχουν και άλλοι που χρειάζονται κάποια συγκεκριμένα. Παρακαλώ οχι μεταπωλητές. Ευχαριστώ πολυ για την κατανόηση!

vbn.jpg

Depeche mode --> Κρατημένο για Paylidis

waterboys! πλιζ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...