Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, Thulogur είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω σε μέτρια κατάσταση εξωτερικά αλλα παίζουν μια χαρα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδω, μετά προσωπικό μήνυμα για συνεννόηση και παραλαβή απο την περιοχή Καραβελ ή μετρό ευαγγελισμού ή μέγαρο μουσικής εντός ημερών.

Για ενεργά μελη που εχουν χαρίσει στο παρελθόν. Θα εκτιμούσα το να μου πείτε ποιο θέλετε συγκεκριμένα και οχι ολα μαζι, γιατί μπορεί να υπάρχουν και άλλοι που χρειάζονται κάποια συγκεκριμένα. Παρακαλώ οχι μεταπωλητές. Ευχαριστώ πολυ για την κατανόηση!

vbn.jpg

Depeche mode --> Κρατημένο για Paylidis

Μάλλον ενδιαφέρεται ένας φίλος μου. Θα σε ενημερώσω . Μένουμε και πολύ κοντά btw

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 ώρες πριν, Thulogur είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω σε μέτρια κατάσταση εξωτερικά αλλα παίζουν μια χαρα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδω, μετά προσωπικό μήνυμα για συνεννόηση και παραλαβή απο την περιοχή Καραβελ ή μετρό ευαγγελισμού ή μέγαρο μουσικής εντός ημερών.

Για ενεργά μελη που εχουν χαρίσει στο παρελθόν. Θα εκτιμούσα το να μου πείτε ποιο θέλετε συγκεκριμένα και οχι ολα μαζι, γιατί μπορεί να υπάρχουν και άλλοι που χρειάζονται κάποια συγκεκριμένα. Παρακαλώ οχι μεταπωλητές. Ευχαριστώ πολυ για την κατανόηση!

vbn.jpg

Depeche mode --> Κρατημένο για Paylidis

Godfather και Sanatana με ενδιαφερουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, serdakis είπε

Godfather και Sanatana με ενδιαφερουν

Godfathers, δεν εχει σχεση με την ταινία.. υπόψιν

 

PS: Στείλτε μήνυμα με τον αριθμό σας, να συνεννοηθούμε

Επεξ/σία από Thulogur
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Thulogur είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω σε μέτρια κατάσταση εξωτερικά αλλα παίζουν μια χαρα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδω, μετά προσωπικό μήνυμα για συνεννόηση και παραλαβή απο την περιοχή Καραβελ ή μετρό ευαγγελισμού ή μέγαρο μουσικής εντός ημερών.

Για ενεργά μελη που εχουν χαρίσει στο παρελθόν. Θα εκτιμούσα το να μου πείτε ποιο θέλετε συγκεκριμένα και οχι ολα μαζι, γιατί μπορεί να υπάρχουν και άλλοι που χρειάζονται κάποια συγκεκριμένα. Παρακαλώ οχι μεταπωλητές. Ευχαριστώ πολυ για την κατανόηση!

vbn.jpg

Depeche mode --> Κρατημένο για Paylidis

Vaya Con Dios εάν δε το έχει προλάβει κάποιος άλλος. Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.asus.com/Motherboards/P5GD1_PRO/

Χαρίζεται κουτί υπολογιστή με αυτή τη μητρική πολλές μνήμες ddr σκληρό 80gb dvd και τροφοδοτικό

Δεν ανάβει δε ξέρω τι πρόβλημα έχει. Παραλαβή από το χώρο μου ανατολικη Θεσσαλονίκη 

Μέχρι Δευτέρα Τρίτη βαριά 

 

Ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, barman_ είπε

https://www.asus.com/Motherboards/P5GD1_PRO/

Χαρίζεται κουτί υπολογιστή με αυτή τη μητρική πολλές μνήμες ddr σκληρό 80gb dvd και τροφοδοτικό

Δεν ανάβει δε ξέρω τι πρόβλημα έχει. Παραλαβή από το χώρο μου ανατολικη Θεσσαλονίκη 

Μέχρι Δευτέρα Τρίτη βαριά 

Ευχαριστω :)

Ενδιαφερομαι,  ειμαι Θεσσαλονίκη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, barman_ said:

https://www.asus.com/Motherboards/P5GD1_PRO/

Χαρίζεται κουτί υπολογιστή με αυτή τη μητρική πολλές μνήμες ddr σκληρό 80gb dvd και τροφοδοτικό

Δεν ανάβει δε ξέρω τι πρόβλημα έχει. Παραλαβή από το χώρο μου ανατολικη Θεσσαλονίκη 

Μέχρι Δευτέρα Τρίτη βαριά 

Ευχαριστω :)

Έφυγε στον φίλο @esem

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δίνω κωδικό για: ΔΩPOEΠITAΓH SAMSUNG AΞIAΣ 50€ ΓIA AΓOPA SAMSUNG Galaxy J5 (2017) H J7 (2017)

Αφορά αγορά από ΓEPMANO έως 31.08.18

Παρακαλώ πολύ εκδήλωση ενδιαφέροντος απο άτομο που πραγματικά θα τον χρησιμοποιήσει-έχει σκοπό να αγοράσει κάποια από τις συσκευές, μη πάει χαμένη η δωροεπιταγή ενώ θα μπορούσε μα φανεί χρήσιμη σε κάποιον άλλο.

 

Επεξ/σία από manzana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, manzana είπε

Δίνω κωδικό για: ΔΩPOEΠITAΓH SAMSUNG AΞIAΣ 50€ ΓIA AΓOPA SAMSUNG Galaxy J5 (2017) H J7 (2017)

Αφορά αγορά από ΓEPMANO έως 31.08.18

Παρακαλώ πολύ εκδήλωση ενδιαφέροντος απο άτομο που πραγματικά θα τον χρησιμοποιήσει-έχει σκοπό να αγοράσει κάποια από τις συσκευές, μη πάει χαμένη η δωροεπιταγή ενώ θα μπορούσε μα φανεί χρήσιμη σε κάποιον άλλο.

Ενδιαφερομαι για την δωροεπιταγη. Αφορα μονο αυτα τα 2 κινητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, jimmysss! είπε

Ενδιαφερομαι για την δωροεπιταγη. Αφορα μονο αυτα τα 2 κινητα?

Ναι μονο αυτα τα 2 κινητα. Εαν σε ενδιαφερει δικος σου ο κωδικος. Πες μου για να στον στειλω με πμ. Στο site τους μαλιστα αναφερουν και λεπτομερειες:

 

Δωροεπιταγές SAMSUNG αξίας 50€ για αγορά του SAMSUNG Galaxy J5 (2017) ή για αγορά του SAMSUNG Galaxy J7 (2017) εξαργυρώνονται στα καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ μέχρι και τις 31/08/2018.

Οι Δωροεπιταγές SAMSUNG αξίας 50€ για αγορά του SAMSUNG Galaxy J5 (2017) ή για αγορά του SAMSUNG Galaxy J7 (2017), ΔΕΝ μπορούν να εξαργυρωθούν:

  • Για αγορά οποιουδήποτε άλλου Smartphone εκτός από : SAMSUNG Galaxy J7 (2017) (κωδικοί 20365158, 20365165, 20365169) ήSAMSUNG Galaxy J5 (2017) (κωδικοί 20365022, 20365029, 20365061)
  • Συνδυαστικά με άλλη Δωροεπιταγή SAMSUNG αξίας 50€ για αγορά SAMSUNG Galaxy J7 (2017) (κωδικοί 20365158, 20365165, 20365169) ή SAMSUNG Galaxy J5 (2017) (κωδικοί 20365022, 20365029, 20365061)
  • Συνδυαστικά με οποιαδήποτε άλλη Δωροεπιταγή η οποία έχει αποκτηθεί στα πλαίσια οποιασδήποτε άλλης προωθητικής ενέργειας
  • Για αγορές από το e – shop ΓΕΡΜΑΝΟΣ
  • Δεν μπορούν σε καμία περίπτωση να εξαργυρωθούν με μετρητά
  • Η διαφορά αξίας του εμπορεύματος που ανταλλάσσεται με τη δωροεπιταγή εξοφλείται από τον κομιστή της δωροεπιταγής (πελάτη).
     
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...