Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

.

5 ώρες πριν, dhmak είπε

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το κουτί.

Τελικά θα αποσύρω το ενδιαφέρον μου, γιατί δεν πρόσεξα ότι το κουτί δεν παίρνει κανονικού atx μεγέθους, μητρική.

Ευχαριστώ πολύ και τον nvnight και τον kostas.karras για την άμεση επικοινωνία.

Αν υπάρχει κανα κουτί full / mid atx θα με ενδιέφερε.  

Έχω ένα Εννοείται γκρι - μπεζ Έχει επάνω μια μητρική  ATX  295mm x 209mm Αν σας ενδιαφέρει  να στείλω φώτο με πμ

Επεξ/σία από hp8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, georgios65 είπε

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα, νά εὐχαριστήσω καί δημόσια τό  μέλος Steggianas γιά τήν προσφορά τῆς ὀθόνης. Εὐχαριστῶ καί πάλι καί σοῦ εὔχομαι ὁλοψύχως προσωπική καί οἰκογενειακή ὑγεία καί εὐτυχία.

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα, νά σᾶς ρωτήσω, ἄν ὑπάρχει ἀκόμα ἤ ἔχει δοθεῖ . Εὐχαριστῶ.

καλησπερα, εχει φυγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, hp8 είπε

.

Έχω ένα Εννοείται γκρι - μπεζ Έχει επάνω μια μητρική  ATX  295mm x 209mm Αν σας ενδιαφέρει  να στείλω φώτο με πμ

Αν παρει το κουτι ισως με ενδιεφερε η μητρική εαν λειτουργει? Ποια ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Crybal είπε

...εχω κατι cpu 478 και προσπαθω να τις διώξω!!!! 😨 ...πριν πανε για ανακυκλωση

ga 8s648fx βγάζει κολλήματα συνέχεια  Αγανάκτησα Αν υπαρχει κανενας Ρ4 3 η 3,2 /512/800 και περισσεύει με ενδιαφέρει

τώρα την μητρική σας την δίνω άμα θέλετε να ασχοληθείτε. πμ τα υπολοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, hp8 είπε

ga 8s648fx βγάζει κολλήματα συνέχεια  Αγανάκτησα Αν υπαρχει κανενας Ρ4 3 η 3,2 /512/800 και περισσεύει με ενδιαφέρει

τώρα την μητρική σας την δίνω άμα θέλετε να ασχοληθείτε. πμ τα υπολοιπα

Μπα...πρεπει να εχω 2,4-2,6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Mid tower χαρισμενο απο μελος εδω μεσα, βρηκα άλλο επομενως δεν μου χρειαζεται.
  • Μητρικη 775soc χαρισμενη απο mourgolykos, αναβει ενδεικτικη λυχνια αλλα δεν εκκινει.

Θα μπει και σε διπλανο φορουμ επομενως παει στον πρωτο που θα στειλει.

 πρωτα ποστ εδω και μετα πμ, 

 

1.png

2.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Kostas.karras είπε
  • Mid tower χαρισμενο απο μελος εδω μεσα, βρηκα άλλο επομενως δεν μου χρειαζεται.
  • Μητρικη 775soc χαρισμενη απο mourgolykos, αναβει ενδεικτικη λυχνια αλλα δεν εκκινει.

Θα μπει και σε διπλανο φορουμ επομενως παει στον πρωτο που θα στειλει.

 πρωτα ποστ εδω και μετα πμ, 

1.png

2.png

Καλημέρα , με ενδιαφέρει η μητρική όπως και γενικά κάθε είδους μητρικής (χαλασμένη, καμένη τελείως , με πρόβλημα κλπ) γιατί κάνω μαθήματα (αφιλοκερδώς εννοείτε) σε κάτι παιδιά που σπουδάζουν ηλεκτρονικοί και τους μαθαίνω πως να κάνουν επισκευές , χρήση εργαλείων (σταθμό συγκόλλησης) κλπ γιατί στην σχολή δεν ........

Είναι κρίμα να βλέπεις πλακέτες , κουτιά απο PC καθώς και laptop να τα πετάνε στα σκουπίδια (ουτε καν στην ανακύκλωση) και παω σαν τον ρακοσυλλέκτη και τα μαζεύω για πρώτη ύλη

ευχαριστώ εκ των προτέρων

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, 360city είπε

Καλημέρα , με ενδιαφέρει η μητρική όπως και γενικά κάθε είδους μητρικής (χαλασμένη, καμένη τελείως , με πρόβλημα κλπ) γιατί κάνω μαθήματα (αφιλοκερδώς εννοείτε) σε κάτι παιδιά που σπουδάζουν ηλεκτρονικοί και τους μαθαίνω πως να κάνουν επισκευές , χρήση εργαλείων (σταθμό συγκόλλησης) κλπ γιατί στην σχολή δεν ........

Είναι κρίμα να βλέπεις πλακέτες , κουτιά απο PC καθώς και laptop να τα πετάνε στα σκουπίδια (ουτε καν στην ανακύκλωση) και παω σαν τον ρακοσυλλέκτη και τα μαζεύω για πρώτη ύλη

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Δικιά σου, πμ για τα περαιτέρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎28‎/‎12‎/‎2018 στις 5:41 ΜΜ, steliosdim είπε

Εχω ενα παλιο ασπρομαυρο laser φωτοτυπικο που δεν χρησιμοποιω αναρωτιεμαι μηπως το θελει κανεις πριν το δωσω στην ανακυκλωση

ειναι το: Xerox WorkCentre Pro 416 

Δουλευει κανονικα απλως επειδη το εχω αφημενο αρκετο καιρο εχουν σκληρηνει λιγο τα ροδακια και μαγκωνει τα χαρτια αν του τα δωσεις μαζεμενα, θελει λιγο ρεγουλαρισμα.

Αν ενδιαφερεται καποιος να στειλει μηνυμα, ευχαριστω.

 

Παρεληφθησαν  και  τα   δυο  φωτοτυπικα   μηχανηματα.

Ευχαριστω   πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται   τα   εξης....

1.Ποντικι   ασυρματο   bluetoοth   ACER   FERRARI  με   επαναφορτιζομενες   ΑΑ  μπαταριες  που   φορτιζουν   με   καλωδιο   USB   που   δυστυχως   εχω   χασει.

Δινω  και  εναν   φορτιστη   μαζι. Λειτουργει   και   με   αλκαλικες   αν  θυμαμαι  καλα.  Το   ποντικι   ειναι   μεν   λειτουργικο   αλλα   απο   τα   χρονια   που   καθεται   τα   κλικ   πρεπει

πολλες   φορες   να   τα   διπλοπατας. Επισης   το  μαυρο   λαστιχοειδες   εξωτερικο   "κολλαει"  και   θελει   καθαρισμα.

6010.jpg

 

2.Δυο   δορυφορικες   καρτες   τυπου   PCMCIA  για   αποκωδικοποιηση   καναλιων.

ZETA   CAM   KAI   DIABLO   CAM  2.2  

diablolight-500x500.png

CAM_ZETA_Blue_4ef46054e60aa.jpg

Παρακαλω   πολυ  χρηστες   που   εχουν   δωσει   πραγματα.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΑΠΟ  ΤΗΝ  ΕΚΔΗΛΩΣΗ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ   ΚΑΤΟΠΙΝ   ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   πισω   απο  εφετειο   αθηνας.

Στελνω   και  με   κουριερ   και  κοστος   10   ευρω   εφοσον   προηγηθει   καταθεση   στην  αλφα   τραπεζα.

Μην   καπαρωνετε   κατι   και  μετα   κανετε   πισω   γιατι   εκτος   απο   ενοχληση   διωχνετε   αλλους   πιθανους   ενδιαφερομενους.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλτε   αμεσα   πμ   ωστε  να    παιρνω   ειδοποιηση   και  να   κραταω   τις   προτεραιοτητες.

 

 

ΔΟΘΗΚΑΝ!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   τα   εξης....

1.Ποντικι   ασυρματο   bluetoοth   ACER   FERRARI  με   επαναφορτιζομενες   ΑΑ  μπαταριες  που   φορτιζουν   με   καλωδιο   USB   που   δυστυχως   εχω   χασει.

Δινω  και  εναν   φορτιστη   μαζι. Λειτουργει   και   με   αλκαλικες   αν  θυμαμαι  καλα.  Το   ποντικι   ειναι   μεν   λειτουργικο   αλλα   απο   τα   χρονια   που   καθεται   τα   κλικ   πρεπει

πολλες   φορες   να   τα   διπλοπατας. Επισης   το  μαυρο   λαστιχοειδες   εξωτερικο   "κολλαει"  και   θελει   καθαρισμα.

6010.jpg

2.Δυο   δορυφορικες   καρτες   τυπου   PCMCIA  για   αποκωδικοποιηση   καναλιων.

ZETA   CAM   KAI   DIABLO   CAM  2.2  

diablolight-500x500.png

CAM_ZETA_Blue_4ef46054e60aa.jpg

Παρακαλω   πολυ  χρηστες   που   εχουν   δωσει   πραγματα.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΑΠΟ  ΤΗΝ  ΕΚΔΗΛΩΣΗ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ   ΚΑΤΟΠΙΝ   ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   πισω   απο  εφετειο   αθηνας.

Στελνω   και  με   κουριερ   και  κοστος   10   ευρω   εφοσον   προηγηθει   καταθεση   στην  αλφα   τραπεζα.

Μην   καπαρωνετε   κατι   και  μετα   κανετε   πισω   γιατι   εκτος   απο   ενοχληση   διωχνετε   αλλους   πιθανους   ενδιαφερομενους.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλτε   αμεσα   πμ   ωστε  να    παιρνω   ειδοποιηση   και  να   κραταω   τις   προτεραιοτητες.

Αν δεν υπάρξει άλλος ενδιαφερόμενος για το ποντίκι, το θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, 360city είπε

Καλημέρα , με ενδιαφέρει η μητρική όπως και γενικά κάθε είδους μητρικής (χαλασμένη, καμένη τελείως , με πρόβλημα κλπ) γιατί κάνω μαθήματα (αφιλοκερδώς εννοείτε) σε κάτι παιδιά που σπουδάζουν ηλεκτρονικοί και τους μαθαίνω πως να κάνουν επισκευές , χρήση εργαλείων (σταθμό συγκόλλησης) κλπ γιατί στην σχολή δεν ........

Είναι κρίμα να βλέπεις πλακέτες , κουτιά απο PC καθώς και laptop να τα πετάνε στα σκουπίδια (ουτε καν στην ανακύκλωση) και παω σαν τον ρακοσυλλέκτη και τα μαζεύω για πρώτη ύλη

ευχαριστώ εκ των προτέρων

εχω δυο μητρικες και 3-4 καρτες γραφικων οι μητρικες  μπορει και να επισευαζονται καθ οσον η μια μπουταρει αλλα κολαει και η αλλη θελει επεξεργαστη 939 socket για να δοκιμαστει και δεν εχω Ακουγονται  3bip Η καρτα γραφικων καθως και οι μνημες που δοκιμαστηκε  ηταν  οκ Οι καρτες γραφικων 1 pci μια agp 4 ειναι οκ  οι αλλες 2 νεκρες Στιλε πμ για τα υπολοιπα

Επεξ/σία από hp8
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...