Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, serdakis είπε

οι κάρτες μπαίνουν σε TV για να βλέπεις τα ψηφιακά?

Οχι. Ειναι   μονο   για   δορυφορικα   και  οχι   επιγεια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

Έχω στην διάθεση μου το headset Logitech G230 και θα ήθελα να το χαρίσω σε κάποιο άλλο μέλος. Το πρόβλημα είναι πως παράγεται ήχος μόνο στο 1 αφτί και για να λειτουργήσει το δεύτερο, απαιτείται είτε το καλώδιο να τοποθετηθεί σε συγκεκριμένη στάση είτε να πιεστεί το ακουστικό σε ένα σημείο.

Κρίνοντας από την φύση του προβλήματος, έχω την εντύπωση πως το θέμα αυτό είναι επιλύσιμο, ωστόσο λόγω αγοράς νέου headset προτιμώ να το χαρίσω και να μην ασχοληθώ περαιτέρω.

Αν θελήσετε φωτογραφίες, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου μέσω προσωπικού μηνύματος.

Δεν είμαι βέβαιος αν η αγγελία αυτή πληρεί τα απαραίτητα κριτήρια για την παρουσία του στο παρών thread.

Βρίσκομαι στο Ηράκλειο, Κρήτης.

Θα προτιμηθούν άτομα από την Κρήτη.

 

Επεξ/σία από SuperiorSpidey
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SuperiorSpidey είπε

Καλησπέρα,

Έχω στην διάθεση μου το headset Logitech G230 και θα ήθελα να το χαρίσω σε κάποιο άλλο μέλος. Το πρόβλημα είναι πως παράγεται ήχος μόνο στο 1 αφτί και για να λειτουργήσει το δεύτερο, απαιτείται είτε το καλώδιο να τοποθετηθεί σε συγκεκριμένη στάση είτε να πιεστεί το ακουστικό σε ένα σημείο.

Κρίνοντας από την φύση του προβλήματος, έχω την εντύπωση πως το θέμα αυτό είναι επιλύσιμο, ωστόσο λόγω αγοράς νέου headset προτιμώ να το χαρίσω και να μην ασχοληθώ περαιτέρω.

Αν θελήσετε φωτογραφίες, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου μέσω προσωπικού μηνύματος.

Δεν είμαι βέβαιος αν η αγγελία αυτή πληρεί τα απαραίτητα κριτήρια για την παρουσία του στο παρών thread.

Βρίσκομαι στο Ηράκλειο, Κρήτης.

Ενδιαφερομαι αν μπορεις δες πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/12/2018 στις 11:19 ΠΜ, rose from hell είπε

χαριζεται μητρικη απο λαπτοπ  Samsung NP300E5C  με την cpu - ψύκτρα

εχει προβλημα στην τροφοδοσια  λειτουργει μονο με την μπαταρια φορτισμενη

θεσσαλια καρδιτσα

Παρελαβα,Χιλια ευχαριστω τον φιλο για την αποστολή! Να σαι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, 360city είπε

Καλημέρα , με ενδιαφέρει η μητρική όπως και γενικά κάθε είδους μητρικής (χαλασμένη, καμένη τελείως , με πρόβλημα κλπ) γιατί κάνω μαθήματα (αφιλοκερδώς εννοείτε) σε κάτι παιδιά που σπουδάζουν ηλεκτρονικοί και τους μαθαίνω πως να κάνουν επισκευές , χρήση εργαλείων (σταθμό συγκόλλησης) κλπ γιατί στην σχολή δεν ........

Είναι κρίμα να βλέπεις πλακέτες , κουτιά απο PC καθώς και laptop να τα πετάνε στα σκουπίδια (ουτε καν στην ανακύκλωση) και παω σαν τον ρακοσυλλέκτη και τα μαζεύω για πρώτη ύλη

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Εχω μια πιθανοτατα χαλασμενη μητρικη,  asus P5B VM σε socket 775. Απο οσο θυμαμαι, γιατι εχει περασει και καιρος, μπουταρε αλλα εκανε επανεκκινησεις (δεν ηταν το τροφοδοτικο). Οι πυκνωτες της φαινονται οκ. Αν ενδιαφερεσαι στειλε pm, διαφορετικα οποιος αλλος την θελει. Εχει και εναν celeron επεξεργαστη πανω.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, runner69 είπε

Εχω μια πιθανοτατα χαλασμενη μητρικη,  asus P5B VM σε socket 775. Απο οσο θυμαμαι, γιατι εχει περασει και καιρος, μπουταρε αλλα εκανε επανεκκινησεις (δεν ηταν το τροφοδοτικο). Οι πυκνωτες της φαινονται οκ. Αν ενδιαφερεσαι στειλε pm, διαφορετικα οποιος αλλος την θελει.

Καλησπέρα.Περιοχή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, runner69 είπε

Εχω μια πιθανοτατα χαλασμενη μητρικη,  asus P5B VM σε socket 775. Απο οσο θυμαμαι, γιατι εχει περασει και καιρος, μπουταρε αλλα εκανε επανεκκινησεις (δεν ηταν το τροφοδοτικο). Οι πυκνωτες της φαινονται οκ. Αν ενδιαφερεσαι στειλε pm, διαφορετικα οποιος αλλος την θελει. Εχει και εναν celeron επεξεργαστη πανω.

Θα την παρει τελικα ο Crybal να την δοκιμασει μηπως και δουλευει (δεν νομιζω) και αν δεν, ας παει μετα σε εργαστηρι.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Kostas.karras είπε

Παρελαβα,Χιλια ευχαριστω τον φιλο για την αποστολή! Να σαι καλα!

:) εάν καταφέρεις να την κανεις να λειτουργησει ενημέρωσε με  (απο περιεργεια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, runner69 είπε

Θα την παρει τελικα ο Crybal να την δοκιμασει μηπως και δουλευει (δεν νομιζω) και αν δεν, ας παει μετα σε εργαστηρι.

Καλημέρα,

αν δεν καταφερει ο Crybal να την φτιαξει , με ενδιαφέρει για το σκοπο που εχω ήδη αναφερει εδω

runner69> Σε ευχαριστώ για την προσφορά σου αρχικά αλλά δεν προλαβα να σου απαντησω οταν το εκανες post αμεσως... δεν μπορω να ειμαι online 24/7   :)

σε αναμονή με το αν τα καταφέρει ο Crybal ειδεμή αν θέλει αντι να παει σκουπιδια ή ανακύκλωση ας βάλει post εδω ή να μου στειλει pm και να την παρω εγω για το εργαστήριο

ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rose from hell είπε

:)εάν καταφέρεις να την κανεις να λειτουργησει ενημέρωσε με  (απο περιεργεια)

Οκ,  απλά δεν θα ασχοληθώ άμεσα, όταν όμως την δω θα κάνω ένα ποστ εδω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 360city είπε

Καλημέρα,

αν δεν καταφερει ο Crybal να την φτιαξει , με ενδιαφέρει για το σκοπο που εχω ήδη αναφερει εδω

runner69> Σε ευχαριστώ για την προσφορά σου αρχικά αλλά δεν προλαβα να σου απαντησω οταν το εκανες post αμεσως... δεν μπορω να ειμαι online 24/7   :)

σε αναμονή με το αν τα καταφέρει ο Crybal ειδεμή αν θέλει αντι να παει σκουπιδια ή ανακύκλωση ας βάλει post εδω ή να μου στειλει pm και να την παρω εγω για το εργαστήριο

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Αν δεν παιξει,μαζι με μια χαλασμενη καρτα γραφικών, ειναι δικά σου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/10/2018 στις 3:13 ΜΜ, WebDevGr είπε

Χαρίζεται Beelink MiniMXIII για ανταλλακτικά ή για όποιον θέλει να δοκιμάσει να το ξαναζωντανέψει. Μαζί θα δωθεί και το Air Mouse A5 Multi - function το οποίο δουλεύει κανονικά

minimxiii.jpg

Χαρίζεται το Xiaomi Band της φωτογραφίας. 

IMG_20181010_150127.jpg

Μια τελευταία ευκαιρία πριν καταλήξουν στην ανακύκλωση.

Μέχρι την Κυριακή για όσους είναι στο Ηράκλειο Κρήτης και από Δευτέρα για όσους είναι στη Θεσσαλονίκη

Edit: Το TvBox και το Airmouse τα παρέλαβε το μέλος alkis13 

Το MiBand κρατημένο για το μέλος krami

Επεξ/σία από WebDevGr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...