Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, WebDevGr είπε

Μια τελευταία ευκαιρία πριν καταλήξουν στην ανακύκλωση.

Μέχρι την Κυριακή για όσους είναι στο Ηράκλειο Κρήτης και από Δευτέρα για όσους είναι στη Θεσσαλονίκη

Edit: Το TvBox και το Airmouse τα παρέλαβε το μέλος alkis13 

Το MiBand κρατημένο για το μέλος krami

Nα ευχαριστήσω πολύ τον Γεράσιμο για το TvBox και το Airmouse!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, runner69 είπε

Θα την παρει τελικα ο Crybal να την δοκιμασει μηπως και δουλευει (δεν νομιζω) και αν δεν, ας παει μετα σε εργαστηρι.

Ευχαριστώ πολύ για την μητρική.Αλλάχτηκε ο "περίεργος" πυκνωτης,την χάιδεψα,μπήκαν μνημες σε ολα τα σλοτ και ηδη τρέχω κανενα 20λεπτο memtest.Αργοτερα θα μπω και με ενα Live usb να τρεξω κάποιο λειτουργικό και να κάνω τεστ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/1/2019 στις 8:18 ΜΜ, mic2mic είπε

Χαρίζω 2 CRT 17":

https://www.cnet.com/products/sony-hmd-a220-crt-monitor-17/

https://www.amazon.co.uk/AOC-731-White-CRT-Monitor/dp/B0009PZ9T8

Παράδοση αποκλειστικά κάπου μέσα στο τρίγωνο Παλλήνη - Μαρούσι - Νέο Ψυχικό.

Παρέλαβα χθες. Ευχαριστω πολύ τον mic2mic !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ πολύ για την μητρική.Αλλάχτηκε ο "περίεργος" πυκνωτης,την χάιδεψα,μπήκαν μνημες σε ολα τα σλοτ και ηδη τρέχω κανενα 20λεπτο memtest.Αργοτερα θα μπω και με ενα Live usb να τρεξω κάποιο λειτουργικό και να κάνω τεστ

 

 

 

AΦΙΕΡΩΜΕΝΟ   ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ.......:D:mrgreen::P

 

 

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Crybal είπε

Ευχαριστώ πολύ για την μητρική.Αλλάχτηκε ο "περίεργος" πυκνωτης,την χάιδεψα,μπήκαν μνημες σε ολα τα σλοτ και ηδη τρέχω κανενα 20λεπτο memtest.Αργοτερα θα μπω και με ενα Live usb να τρεξω κάποιο λειτουργικό και να κάνω τεστ

Μπραβο!! Μακαρι με αγαπη και προδερμ να πιασει τοπο. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται χειριστήριο dvd player

20190117-003601.jpg

 

Παραλαβή απο Κορυδαλλό (όχι αποστολές)

Spoiler

Παλαιότερα είχε χαρίσει ο αδερφός μου το DVD player σε αγγελία, αλλα επειδή δεν θυμάται κωδικούς δεν μπορώ να την βρώ. Αν το δει το παλικάρι απο Αιγάλεω που το είχε πάρει ας στείλει ένα πμ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται αυτά που λέω στην αγγελία και απο τώρα ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ

Τα κομμάτια από το   ΧΒΟΧ

Το FIFA 11 για τοPlaystation 3

και το FIFA 2005 για το Playstation 1

 

Επεξ/σία από ryu_hadouken
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, ryu_hadouken είπε

Χαρίζονται αυτά που λέω στην αγγελία και απο τώρα ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ

Τα κομμάτια από το   ΧΒΟΧ

Το FIFA 11 για τοPlaystation 3

και το FIFA 2005 για το Playstation 1

Αν υπάρχει δυνατότητα αποστολής ενδιαφέρομαι για τα κομμάτια xbox και για το fifa 2011

Επεξ/σία από Jimis12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Crybal είπε

Ευχαριστώ πολύ για την μητρική.Αλλάχτηκε ο "περίεργος" πυκνωτης,την χάιδεψα,μπήκαν μνημες σε ολα τα σλοτ και ηδη τρέχω κανενα 20λεπτο memtest.Αργοτερα θα μπω και με ενα Live usb να τρεξω κάποιο λειτουργικό και να κάνω τεστ

Να την ονομάσεις "Λαζαρο". Δεν ξέρω τι πυκνωτής είναι αλλά αν ειναι πυκνωτής τροφοδοσίας (έχει κοντά του τρανζιστοράκια μεγάλα ή και κανενα πηνίο) να αλλάξεις και τα αδερφάκια του ή δες στην ίδια γραμμή ποιος αλλος πυκνωτής τροφοδοτείται απο εκεί . Συνήθως αν ξεχειλώσει ένας θα έχουν φάει καμιά μικρή "σφαλιάρα" και οι δίπλα όπου μπορεί να παίζουν ΟΚ τώρα αλλά κάποια στιγμή μπορεί να σου κάνουν ζημιά. εύχομαι να έβαλες στους 105' και όχι 85αριδες... 

καλοδούλευτος

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 360city είπε

Να την ονομάσεις "Λαζαρο". Δεν ξέρω τι πυκνωτής είναι αλλά αν ειναι πυκνωτής τροφοδοσίας (έχει κοντά του τρανζιστοράκια μεγάλα ή και κανενα πηνίο) να αλλάξεις και τα αδερφάκια του ή δες στην ίδια γραμμή ποιος αλλος πυκνωτής τροφοδοτείται απο εκεί . Συνήθως αν ξεχειλώσει ένας θα έχουν φάει καμιά μικρή "σφαλιάρα" και οι δίπλα όπου μπορεί να παίζουν ΟΚ τώρα αλλά κάποια στιγμή μπορεί να σου κάνουν ζημιά. εύχομαι να έβαλες στους 105' και όχι 85αριδες... 

καλοδούλευτος

Προς το παρον αλλαξα μονο αυτον που ειδα οτι εχει προβλημα.Αν παρουσιασει προβλημα στο μελλον (απο κάποιον που δεν φαινεται τώρα) τοτε βλεπουμε.Γενικά θα έλεγα ότι εχω φτιαξει καμια δεκαρια μητρικές και προς το παρον (ή μεχρι να παροπλισουν απο τους κατοχους) δεν χρειαστηκε συμπληρωματική αλλαγή πυκνωτη...Πάντα 105

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ryu_hadouken είπε

Χαρίζονται αυτά που λέω στην αγγελία και απο τώρα ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ

Τα κομμάτια από το   ΧΒΟΧ

Το FIFA 11 για τοPlaystation 3

και το FIFA 2005 για το Playstation 1

Καλήμερα! Να σου ζητήσω τα κάδρακια και το παιχνιδι για το PlayStation 1?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2x Edup Wireless USB Adapter 54M. Δεν τους έχω χρησιμοποιήσει ποτέ και δεν γνωρίζω συμβατότητες
  • HDTV USB DVB-T dongle. Ομοίως αχρησιμοποίητο και με άγνωστες συμβατότητες
  • 3x ADSL filter
  • 4x AA rechargable batteries GP 2700mAh. Έχω να τις χρησιμοποιήσω καιρό και δεν έχω φορτιστή για να τις δοκιμάσω
  • 4x AAA rechargable batteries GP 1000mAh. Έχω να τις χρησιμοποιήσω καιρό και δεν έχω φορτιστή για να τις δοκιμάσω
  • Σπόρους Κεφίρ γάλακτος. Αρκετά μεγάλη αποικία ώστε να μπορεί να ζημώσει 1lt γάλα μέσα σε 12-16 ώρες (ανάλογα τις θερμοκρασίες)

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο το χώρο μου στην Καλλιθέα.
Προτεραιότητα θα δοθεί στα ενεργά μέλη του παρόντος νήματος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, e-tic είπε
  • 2x Edup Wireless USB Adapter 54M. Δεν τους έχω χρησιμοποιήσει ποτέ και δεν γνωρίζω συμβατότητες
  • HDTV USB DVB-T dongle. Ομοίως αχρησιμοποίητο και με άγνωστες συμβατότητες
  • 3x ADSL filter
  • 4x AA rechargable batteries GP 2700mAh. Έχω να τις χρησιμοποιήσω καιρό και δεν έχω φορτιστή για να τις δοκιμάσω
  • 4x AAA rechargable batteries GP 1000mAh. Έχω να τις χρησιμοποιήσω καιρό και δεν έχω φορτιστή για να τις δοκιμάσω 
  • Σπόρους Κεφίρ γάλακτος. Αρκετά μεγάλη αποικία ώστε να μπορεί να ζημώσει 1lt γάλα μέσα σε 12-16 ώρες (ανάλογα τις θερμοκρασίες)

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο το χώρο μου στην Καλλιθέα.
Προτεραιότητα θα δοθεί στα ενεργά μέλη του παρόντος νήματος.

Στελνω  πμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...