Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   τα   εξης.....

1.Μοντεμ   CISCO   LINKSYS   WAG54G2  με  τροφοδοτικο  και   καλωδια   σε  αριστη   κατασταση.

41bwYCSVcRL.jpg

2.ΜΡ3   πολυ   μικρο   PHILIPS  GO GEAR  2GB  σαν   καινουργιο   χωρις   παρελκομενα.

maxresdefault.jpg

3.Χειριστηριο   για   ασυρματο   αυτοκινητο   παιχνιδι   RADIOSHACK   AGGRESOR  ΜΟΝΟ   ΤΟ  ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ!

369.png

4.ΤECHNOSTAR   ALL  IN   1   MINI   CARD   READER   λειτουργικο   χωρις   καλωδιο  usb   με   πλαστικα   που   "κολλανε"   απο  την  πολυκαιρια.

hqdefault.jpg

5.Ασυρματο   τηλεφωνο   MOTOROLA  C1001LBI   λειτουργικο  με   τροφοδοτικο  και  καλωδια   αλλα   θελει   καθαρισμα   επαφων   και   εξωτερικο   και   πιθανον   επαναφορτιζομενες

μπαταριες.

Motorola-C1001LBI-Cordless-Landline-Phon

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΑΠΟ  ΤΗΝ  ΕΚΔΗΛΩΣΗ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ   ΚΑΤΟΠΙΝ   ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   πισω   απο  εφετειο   αθηνας.

Μην   καπαρωνετε   κατι   και  μετα   κανετε   πισω   γιατι   εκτος   απο   ενοχληση   διωχνετε   αλλους   πιθανους   ενδιαφερομενους.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλτε   αμεσα   πμ   ωστε  να    παιρνω   ειδοποιηση   και  να   κραταω   τις   προτεραιοτητες.

καλημερα και καλη χρονια,

με ενδιαφερει το μοντεμ 

 

ευχαριστω πολυ

παραλαβη επιτοπου κατόπιν συνεννόησης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

31 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   τα   εξης.....

1.Μοντεμ   CISCO   LINKSYS   WAG54G2  με  τροφοδοτικο  και   καλωδια   σε  αριστη   κατασταση.

41bwYCSVcRL.jpg

2.ΜΡ3   πολυ   μικρο   PHILIPS  GO GEAR  2GB  σαν   καινουργιο   χωρις   παρελκομενα.

maxresdefault.jpg

3.Χειριστηριο   για   ασυρματο   αυτοκινητο   παιχνιδι   RADIOSHACK   AGGRESOR  ΜΟΝΟ   ΤΟ  ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ!

369.png

4.ΤECHNOSTAR   ALL  IN   1   MINI   CARD   READER   λειτουργικο   χωρις   καλωδιο  usb   με   πλαστικα   που   "κολλανε"   απο  την  πολυκαιρια.

hqdefault.jpg

5.Ασυρματο   τηλεφωνο   MOTOROLA  C1001LBI   λειτουργικο  με   τροφοδοτικο  και  καλωδια   αλλα   θελει   καθαρισμα   επαφων   και   εξωτερικο   και   πιθανον   επαναφορτιζομενες

μπαταριες.

Motorola-C1001LBI-Cordless-Landline-Phon

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΑΠΟ  ΤΗΝ  ΕΚΔΗΛΩΣΗ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ   ΚΑΤΟΠΙΝ   ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   πισω   απο  εφετειο   αθηνας.

Μην   καπαρωνετε   κατι   και  μετα   κανετε   πισω   γιατι   εκτος   απο   ενοχληση   διωχνετε   αλλους   πιθανους   ενδιαφερομενους.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλτε   αμεσα   πμ   ωστε  να    παιρνω   ειδοποιηση   και  να   κραταω   τις   προτεραιοτητες.

Γρηγόρη θα με ενδιέφερε και εμένα το Phillips

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/1/2019 στις 12:04 ΠΜ, giannis234 είπε

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον giannis234  για τα και για την προσφορά του και για τον κόπο του να μου τα στείλει.

Πραγματικά με έβγαλε από αρκετά έξοδα αφού τα συγκεκριμένα μελάνια είναι πλέον δυσεύρετα.

Επίσης στην συσκευασία παρέλαβα και ένα ρουτερ dlink. Σε περίπτωση που δεν μπορέσω τελικά να το σετάρω όπως θέλω ,θα ξαναβρεθεί εδώ.

Να σαι καλά Γιάννη!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Γρηγορη με ενδιαφερει το Philips για τον γιο μου αλλα ειμαι κρυομενος μπορεις μεσα στην βδομαδα;

Και το card reader

Δυστυχως   μπαινω   σε   προγραμμα   υγειας   για   αμεα   δευτερα   πρωι   και   δεν  θα  ειμαι  διαθεσιμος   τουλαχιστον   για   8  μερες.

Γι   αυτο   εβαλα   τον  ορο   για   48   ωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Kostas.karras είπε

Αν δεν το έδωσες ενδιαφέρεται ένας φίλος με mi a2. 

Μου έστειλε ο Phoenix7 αλλά δεν ταιριάζει στο κινητό του. Οπότε δώσε μου μία διεύθυνση να σου το ταχυδρομήσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Fir3fly είπε

Χαρίζω αυτά τα βιβλία, παραλαβή από Άγιο Δημήτριο..

rps20190111_163336.jpg

φίλε μου θα με ενδιεφέραν σου στελνω πμ

χαριζεται scsi σκανερ μαρκας everex ειναι σε αριστα οπτικη κατασταση αλλα σε αγνωστη λειτουργικη κατασταση λογω του οτι το βρηκα τυχαια σε ενα μαγαζι που νοικιαζα ,επισης δεν ξερω αν εχω το τροφοδοτικο του παραλαβη οποτε με βολευει αττικη και περιχωρα ,δεν στελνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/1/2019 στις 10:00 ΜΜ, tornado είπε

δινονται αλυσιδες χιονιου με τις διαστασεις τις φωτογραφιας.

Τις δινω γιατι αλλαξα αμαξι και πλεον μου ειναι αχρηστες, αν και ειναι στο βαλιτσακι τους αχρησιμοποιητες,

οποτε προφανως μου ηταν - ειναι αχρηστες.

Προυποθεσεις:

α. αυτος που θα τις παρει να εχει χαρισει κατι στο παρον θεμα.

β. παραλαβη απο κεντρο αθηνας, απο το σπιτι μου, δυστυχως ειναι λιγο βαριες για να τις κουβαλαω σε μετρο.

ΥΓ.... δεν καταλαβαινω μερικους που αντι να τις χαρισουν, θα εβαζαν τις αλυσιδες 5-10 ευρω.... κανε το καλο και ριξτο στο γιαλο ρεεεε....αλλα οκ!

alysides.png

Να ευχαριστήσω και δημόσια, αν και λίγο καθυστερημένα, τον tornado για τις αλυσίδες.

Πραγματικά αχρησιμοποίητες και ακριβώς το νουμεράκι μου :)

Είμαι πλέον έτοιμος για κάθε "Τηλέμαχο", "Σοφία" ή "Μαρικάκι"* αλλά κυρίως για τις καθιερωμένες εξορμήσεις στους χειμερινούς προορισμούς. Για σκι ή για....μάσα (μάλλον πιο πιθανό το δεύτερο ;))

 

* Ξέρω ότι είναι καρά-off topic αλλά αυτή η ιστορία με την ονοματοδοσία στα καιρικά φαινόμενα πώς μας προέκυψε τελευταία; Αν και έχω χρόνια στην καμπούρα μου δεν θυμάμαι να μιλούσαμε ποτέ τόσο προσωποποιημένα για κακοκαιρίες. Περιμέναμε την έλευση του χιονιά και όχι του...Επαμεινώνδα. Ξέρει κανείς αν υπήρχε πάντα και απλά δεν αναφερόταν ή είναι άλλο ένα αμερικάνικο συνήθειο που πέρασε και σε μας; (εκεί θυμάμαι ότι είχαν πάντα ονομασίες και μάλιστα είχανε και θέματα...ισότητας του στυλ "γιατί οι τυφώνες να έχουν γυναικεία και όχι αντρικά ονόματα" :lol:)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, haris_216 είπε

* Ξέρω ότι είναι καρά-off topic αλλά αυτή η ιστορία με την ονοματοδοσία στα καιρικά φαινόμενα πώς μας προέκυψε τελευταία; Αν και έχω χρόνια στην καμπούρα μου δεν θυμάμαι να μιλούσαμε ποτέ τόσο προσωποποιημένα για κακοκαιρίες. Περιμέναμε την έλευση του χιονιά και όχι του...Επαμεινώνδα. Ξέρει κανείς αν υπήρχε πάντα και απλά δεν αναφερόταν ή είναι άλλο ένα αμερικάνικο συνήθειο που πέρασε και σε μας; (εκεί θυμάμαι ότι είχαν πάντα ονομασίες και μάλιστα είχανε και θέματα...ισότητας του στυλ "γιατί οι τυφώνες να έχουν γυναικεία και όχι αντρικά ονόματα" :lol:)

Το μόνο που έμαθα (πρόσφατα) είναι πως υπάρχει αλφαβητική σειρά στην ονοματοδοσία π.χ. Σοφία Τηλέμαχος Υπατία Φαιδων κλπ κλπ

Προσωπικά το βρίσκω γελοίο και άνευ αξίας σε πρακτικό επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, haris_216 είπε

* Ξέρω ότι είναι καρά-off topic αλλά αυτή η ιστορία με την ονοματοδοσία στα καιρικά φαινόμενα πώς μας προέκυψε τελευταία; Αν και έχω χρόνια στην καμπούρα μου δεν θυμάμαι να μιλούσαμε ποτέ τόσο προσωποποιημένα για κακοκαιρίες. Περιμέναμε την έλευση του χιονιά και όχι του...Επαμεινώνδα. Ξέρει κανείς αν υπήρχε πάντα και απλά δεν αναφερόταν ή είναι άλλο ένα αμερικάνικο συνήθειο που πέρασε και σε μας; (εκεί θυμάμαι ότι είχαν πάντα ονομασίες και μάλιστα είχανε και θέματα...ισότητας του στυλ "γιατί οι τυφώνες να έχουν γυναικεία και όχι αντρικά ονόματα" :lol:)

Ακολουθεί το αμερικανικό μοντέλο.Αν παρατηρήσεις τα αρχικά γράμματα από τα ονόματα των φαινομένων είναι σε αλφαβητική σειρά. «Ραφαήλ, «Σοφία», «Τηλέμαχος»,«Υπατία».

Διάβασε και εδώ: https://www.ethnos.gr/ellada/13470_kairos-poios-kai-giati-dinei-onomata-stis-kakokairies

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω 2 CRT 17":

https://www.cnet.com/products/sony-hmd-a220-crt-monitor-17/

https://www.amazon.co.uk/AOC-731-White-CRT-Monitor/dp/B0009PZ9T8

Παράδοση αποκλειστικά κάπου μέσα στο τρίγωνο Παλλήνη - Μαρούσι - Νέο Ψυχικό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζω ΒΟΗΘΗΜΑ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΤΑΚΗ ,είναι σε αρκετά καλη καταστασή ,αν δεν το παρει κανενας θα καταλήξει στον κάδο ανακύκλωσης.

Παραλαβή εντός Αττικης όπου με βολεύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...