Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα προς όλους.

  • Έχω για χάρισμα μια μητρική s775 , ΜΗ λειτουργική ότι και αν έβαλα πάνω παραμένει νεκρή και postcode ,ότι ναναι ,βαρέθηκα και σταμάτησα να ασχολούμαι. ASUS CM κάτι....
  • Επίσης δίνεται και ένας τροχός , ηλεκτρικός (εργαλείο) einheil το οποίο θέλει καρβουνάκια;Έτσι μου είπαν .Οπότε χάρισμα και αυτό.
  • Microsoft Wireless Keyboard / Mouse SET 2000 έκδοση , ΧΩΡΊΣ USB Receiver. 
  • Μια ψύκτρα που νομίζω είναι για socket 478 ,άγνωστο πραγματικά βρέθηκε στην αποθήκη.

Ίδιοι όροι :

  • Να έχει χαρίσει στο παρελθόν 
  • Να είναι ενεργό μέλος και όχι grinding λογαριασμός
  • Παραλαβή μόνο από το σπίτι μου (Κέντρο - Θεσσαλονίκη ) όχι αποστολές κτλ. 
Επεξ/σία από AccountSaver
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα σε ολους τους φιλους

δεν ηξερα για αυτο το thread και μολισ μου το ειπε ενα αλλο παλικαρι που ειδε την αγγελια μου

η οποια ειναι η παρακατω... εχω ενα στρωμα 160x200  για οποιον ενδιαφερεται

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μολις τωρα ειδα οτι το στρωμα γραφει πανω μοντελο ROYAL

με ελατηρια Bonnell, κοκοφοινικα, Λευκη βαμβακερη βατα και φερμουαρ!

Επεξ/σία από portman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AccountSaver είπε

Καλησπέρα προς όλους.

  • Έχω για χάρισμα μια μητρική s775 , ΜΗ λειτουργική ότι και αν έβαλα πάνω παραμένει νεκρή και postcode ,ότι ναναι ,βαρέθηκα και σταμάτησα να ασχολούμαι. ASUS CM κάτι....
  • Επίσης δίνεται και ένας τροχός , ηλεκτρικός (εργαλείο) einheil το οποίο θέλει καρβουνάκια;Έτσι μου είπαν .Οπότε χάρισμα και αυτό.
  • Microsoft Wireless Keyboard / Mouse SET 2000 έκδοση , ΧΩΡΊΣ USB Receiver. 
  • Μια ψύκτρα που νομίζω είναι για socket 478 ,άγνωστο πραγματικά βρέθηκε στην αποθήκη.

Ίδιοι όροι :

  • Να έχει χαρίσει στο παρελθόν 
  • Να είναι ενεργό μέλος και όχι grinding λογαριασμός
  • Παραλαβή μόνο από το σπίτι μου (Κέντρο - Θεσσαλονίκη ) όχι αποστολές κτλ. 

Πέτρο να πάρω την μητρική να της ρίξω μια ματιά καθώς και το σετακι το Microsoft?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, AccountSaver είπε

Καλησπέρα προς όλους.

  • Έχω για χάρισμα μια μητρική s775 , ΜΗ λειτουργική ότι και αν έβαλα πάνω παραμένει νεκρή και postcode ,ότι ναναι ,βαρέθηκα και σταμάτησα να ασχολούμαι. ASUS CM κάτι....
  •  Επίσης δίνεται και ένας τροχός , ηλεκτρικός (εργαλείο) einheil το οποίο θέλει καρβουνάκια;Έτσι μου είπαν .Οπότε χάρισμα και αυτό.
  • Microsoft Wireless Keyboard / Mouse SET 2000 έκδοση , ΧΩΡΊΣ USB Receiver. 
  •  Μια ψύκτρα που νομίζω είναι για socket 478 ,άγνωστο πραγματικά βρέθηκε στην αποθήκη.

Ίδιοι όροι :

  • Να έχει χαρίσει στο παρελθόν 
  • Να είναι ενεργό μέλος και όχι grinding λογαριασμός
  •  Παραλαβή μόνο από το σπίτι μου (Κέντρο - Θεσσαλονίκη ) όχι αποστολές κτλ. 

Καλησπερα φιλε μου, ενεργο μελος εδω αλλα δεν εχω χαρισει στο συγκεκριμενο φορουμ, πρωτο ποστ σε αυτο το topic.

Εχω χαρισει 2 πραγματακια σε αλλο γνωστο φορουμ που ειναι καθαρα για να χαριζεις εαν εχει να κανει 😛 

Θα ενδιαφερομουν για τον τροχο, μπορω να περασω να παραλαβω, αλλα αν τυχον δεν θες διοτι δεν εχω χαρισει εδω κανενα προβλημα. (θα το κανω και αυτο καποια στιγμη οταν βρω χρονο και δω τι εχω για πεταμα :P χαχα) καλη συνεχεια.

EDIT: Βρηκα και κατι να χαρισω.

Λοιπον, χαριζω 3 invites για το private beta του Tom Clancy's The Division 2 PC game. Δε γνωριζω για ποσο καιρο θα ειναι το beta κτλ.
Αλλα κατι λεει οτι αν παιξεις και κανεις ενα quest που λεγετε invaded mission περνεις ενα skin!

Θα πρεπει να γινουμε φιλοι στο Uplay για να στειλω το invite!
 

Επεξ/σία από ExTaCy1337
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AccountSaver είπε

Καλησπέρα προς όλους.

  • Έχω για χάρισμα μια μητρική s775 , ΜΗ λειτουργική ότι και αν έβαλα πάνω παραμένει νεκρή και postcode ,ότι ναναι ,βαρέθηκα και σταμάτησα να ασχολούμαι. ASUS CM κάτι....
  • Επίσης δίνεται και ένας τροχός , ηλεκτρικός (εργαλείο) einheil το οποίο θέλει καρβουνάκια;Έτσι μου είπαν .Οπότε χάρισμα και αυτό.
  • Microsoft Wireless Keyboard / Mouse SET 2000 έκδοση , ΧΩΡΊΣ USB Receiver. 
  • Μια ψύκτρα που νομίζω είναι για socket 478 ,άγνωστο πραγματικά βρέθηκε στην αποθήκη.

Ίδιοι όροι :

  • Να έχει χαρίσει στο παρελθόν 
  • Να είναι ενεργό μέλος και όχι grinding λογαριασμός
  • Παραλαβή μόνο από το σπίτι μου (Κέντρο - Θεσσαλονίκη ) όχι αποστολές κτλ. 

σΤΕΛΝΩ ΠΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AccountSaver είπε

Γιατί ακριβώς ενδιαφέρεσαι ;

Εγραψα φιλε μου για τον τροχο Einhell με το προβλημα, μαλλον εγραψα πολλα και δεν το ειδες 😛 😛 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, ExTaCy1337 είπε

Εγραψα φιλε μου για τον τροχο Einhell με το προβλημα, μαλλον εγραψα πολλα και δεν το ειδες 😛 😛 

Ζαλισμένος γαρ!

@drkar έκλεισε η μητρική / και το σετ και @ExTaCy1337 τροχός ! 

 

Μένει η ψύκτρα αλλιώς σκουπίδια....

Επεξ/σία από AccountSaver
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Sugarpuffiepixie είπε

Θα με ενδιέφεραν αν δεν τα πάρει κάποιος άλλος χέρι με χέρι!

Εδω το βλεπω λιγο δυσκολο να βρεθει μελος να παρει γυναικια παπουτσια χερι με χερι ετσι λεω να γινει εξαιρεση ετσι ωστε να φυγουν κ αυτα..

Στειλε μου πμ τα στοιχεια σου, να παει η γυναικα μου αυριο να δει ποσο ειναι τα μεταφορικα για να δουμε αν αξιζει να τα στειλω, αν θελεις φυσικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2018 στις 11:18 ΠΜ, WebDevGr είπε

Χαρίζεται Beelink MiniMXIII για ανταλακτικά ή για όποιον θέλει να δοκιμάσει να το ξαναζωντανέψει. Μαζί θα δωθεί και το Air Mouse A5 Multi - function το οποίο δουλεύει κανονικά

Παραλαβή από το Ηράκλειο Κρήτης

minimxiii.jpg

Γεια! Αν δεν το έδωσες, ενδιαφέρομαι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, teledomenet είπε

Εδω το βλεπω λιγο δυσκολο να βρεθει μελος να παρει γυναικια παπουτσια χερι με χερι ετσι λεω να γινει εξαιρεση ετσι ωστε να φυγουν κ αυτα..

Στειλε μου πμ τα στοιχεια σου, να παει η γυναικα μου αυριο να δει ποσο ειναι τα μεταφορικα για να δουμε αν αξιζει να τα στειλω, αν θελεις φυσικα.

Καλημέρα, σας στέλνω ΠΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε όλους/ όλες 

να ευχαριστήσω τον @teledomenet πρώτα απο όλα για την καλή του διάθεση και την θετική του ενέργεια και μετά για τα πραγματάκια ! 

γιατί πάνω απο όλα μετράει ο άνθρωπος! θα ναι χαρά μου να κανονισουμε μια μέρα καμία ομαδική συνάντηση όλοι κάπου για ένα καφέ!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...