Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζεται η ρεζέρβα της εικόνας. Πρόκειται για στενό λάστιχο, απο αυτά που τα βάζεις για 30-40χμ, μέχρι να φτάσεις σε βουλκανιζατέρ και να επισκευάσεις το κανονικό.
Είναι αρκετά παλιό, αλλά ήταν αποθηκευμένο μακρυά απο ήλιο και καιρικές συνθήκες.

IMG-20190210-152022.jpg IMG-20190210-152034.jpg

Παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 6/2/2019 στις 10:38 ΠΜ, NickStavr είπε

Χαρίζεται ξανά η τηλεόραση που πήρα πριν από δύο μήνες από το μέλος @Kostas.karras, διότι τελικά δεν μου χρειάστηκε για αυτό που την ήθελα. Παραλαβή από Κηφισιά.

 

51253855_2253863861332386_555686755701882880_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, e-tic είπε

Χαρίζεται η ρεζέρβα της εικόνας. Πρόκειται για στενό λάστιχο, απο αυτά που τα βάζεις για 30-40χμ, μέχρι να φτάσεις σε βουλκανιζατέρ και να επισκευάσεις το κανονικό.
Είναι αρκετά παλιό, αλλά ήταν αποθηκευμένο μακρυά απο ήλιο και καιρικές συνθήκες.

IMG-20190210-152022.jpg IMG-20190210-152034.jpg

Παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα

Στέλνω π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζεται δεξαμενη πετρελαιου χωριτηκοτητας 1000 λιτρων , παραλαβη απο χωρο μου λογω ογκου , σε περιπτωση μη ενδιαφεροντος θα πεταχτει στα σκουπιδια Θεσσαλονικη Σταυρουπολη-Ηλιουπολη

Επεξ/σία από Mr Chill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Χαρίζεται σετ ηχείων logitech X-540 με πρόβλημα. Τα ηχεία μου είχαν δοθεί πριν χρόνια από φίλο που θα τα πετούσε στα σκουπίδια. Έχουν πρόβλημα στον έλεγχο της έντασης στο χειριστήριο τους. Από ότι θυμάμαι από δοκιμή που είχα κάνει τότε, τα ηχεία λειτουργούν κανονικά αλλά όταν γυρίσεις το κουμπί της έντασης, η ένταση αυξομειώνεται χωρίς λογική. Το γυρίζεις λίγο φτάνει το τέρμα. Το γυρίζεις λίγο ακόμα και δεν ακούγεται καθόλου. Δυστυχώς δεν έχω καλώδιο καρφί σε καρφί (οπότε θα δοθούν χωρίς αυτό) για να επιβεβαιώσω την τωρινή τους λειτουργία, αλλά μιας και ήταν στο υπόγειο δεν βλέπω λόγο να έχει αλλάξει κάτι. Θα δοθούν με καλώδιο τροφοδοσίας. Το κάθε ηχείο έχει ενσωματωμένο καλώδιο για σύνδεση με το woofer.

 

Φαντάζομαι ότι η επισκευή του δεν θα είναι δύσκολη, αλλά μιας και τα έχω κάποια χρόνια να κάθονται αποφάσισα ότι δεν πρόκειται να ασχοληθώ και δεν έχει νόημα να μου πιάνουν χώρο.

 

Παραλαβή από Άγιο Δημήτριο Αττικής. Προτιμώ παραλαβή από το σπίτι μου αλλά αν δεν γίνεται τότε μπορώ να τα πάω κάπου εδώ γύρω (μέσα στον δήμο) μετά από συνεννόηση (μιας και δουλεύω απόγευμα).

Επικοινωνία με PM κατά τα γνωστά.

Ευχαριστώ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Καλημέρα,

Χαρίζεται σετ ηχείων logitech X-540 με πρόβλημα. Τα ηχεία μου είχαν δοθεί πριν χρόνια από φίλο που θα τα πετούσε στα σκουπίδια. Έχουν πρόβλημα στον έλεγχο της έντασης στο χειριστήριο τους. Από ότι θυμάμαι από δοκιμή που είχα κάνει τότε, τα ηχεία λειτουργούν κανονικά αλλά όταν γυρίσεις το κουμπί της έντασης, η ένταση αυξομειώνεται χωρίς λογική. Το γυρίζεις λίγο φτάνει το τέρμα. Το γυρίζεις λίγο ακόμα και δεν ακούγεται καθόλου. Δυστυχώς δεν έχω καλώδιο καρφί σε καρφί (οπότε θα δοθούν χωρίς αυτό) για να επιβεβαιώσω την τωρινή τους λειτουργία, αλλά μιας και ήταν στο υπόγειο δεν βλέπω λόγο να έχει αλλάξει κάτι. Θα δοθούν με καλώδιο τροφοδοσίας. Το κάθε ηχείο έχει ενσωματωμένο καλώδιο για σύνδεση με το woofer.

Φαντάζομαι ότι η επισκευή του δεν θα είναι δύσκολη, αλλά μιας και τα έχω κάποια χρόνια να κάθονται αποφάσισα ότι δεν πρόκειται να ασχοληθώ και δεν έχει νόημα να μου πιάνουν χώρο.

Παραλαβή από Άγιο Δημήτριο Αττικής. Προτιμώ παραλαβή από το σπίτι μου αλλά αν δεν γίνεται τότε μπορώ να τα πάω κάπου εδώ γύρω (μέσα στον δήμο) μετά από συνεννόηση (μιας και δουλεύω απόγευμα).

Επικοινωνία με PM κατά τα γνωστά.

Ευχαριστώ

Με ενδιαφερουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/2/2019 στις 10:47 ΜΜ, Πανος999 είπε

Χαριζεται το ρολοι.. Παραλαβη απο Πετρουπολη-Περιστερι.. 

IMG_20190208_193023.jpg

Το ρολοι δόθηκε στο μελος @LLLEFTERIS..Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Το ρολοι δόθηκε στο μελος @LLLEFTERIS..Ευχαριστώ

Ευχαριστω για το ρολοι δεν δουλευε το σκαλισα του εκανα βιδες τον μηχανισμο και προς το παρον δουλευει.

 

Εχει διαλειμα στις 11:30 ο γιος μου θα το παει η γυναικα μου να το δει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LLLEFTERIS είπε

Ευχαριστω για το ρολοι δεν δουλευε το σκαλισα του εκανα βιδες τον μηχανισμο και προς το παρον δουλευει.

Εχει διαλειμα στις 11:30 ο γιος μου θα το παει η γυναικα μου να το δει.

Αλλαξες μπαταρια κ δε δουλευε? 

Τελος παντων.. Αφου το μαστορεψες, ωραιος!Ελπιζω να σου δουλεψει κανονικα τωρα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Πανος999 είπε

Αλλαξες μπαταρια κ δε δουλευε? 

Τελος παντων.. Αφου το μαστορεψες, ωραιος!Ελπιζω να σου δουλεψει κανονικα τωρα.. 

Και να μην δουλεψει 2.5 ευρω εχει ενας μηχανισμος. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 06/02/2019 at 16:08, Crybal said:

Tablet  SuperPad Flytouch disco με Αndroid 2.Για να λειτουργήσει χρειάζεται το πενακι που εχει...αλλιώς νυχι και αυτό με δυσκολία.Δεν εχει φορτιστη ούτε και κεραια για το gps του.Play store εχει αλλά δεν παιζει.Ρουταρεται ευκολα.

Παρέλαβα, ευχαριστώ πολύ.

Αν δεν κάνει για τη χρήση που το θέλω θα το ξαναβάλω εδώ.

 

Υπενθυμίζω το κρεβατάκι μωρού: https://postimg.cc/gallery/yd9lcxd2/

Επεξ/σία από thodoris1985
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, thodoris1985 είπε

Παρέλαβα, ευχαριστώ πολύ.

Αν δεν κάνει για τη χρήση που το θέλω θα το ξαναβάλω εδώ.

Υπενθυμίζω το κρεβατάκι μωρού: https://postimg.cc/gallery/yd9lcxd2/

Θοδωρη που στην Αθηνα εισαι να δω μηπως βολευει να το παρω για την πεθερα μου που την αφηνουμε καποιες ωρες το μωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Θοδωρη που στην Αθηνα εισαι να δω μηπως βολευει να το παρω για την πεθερα μου που την αφηνουμε καποιες ωρες το μωρο.

Σου στέλνω pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...