Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, 360city είπε

Καλημερα σε όλους/ όλες 

να ευχαριστήσω τον @teledomenet πρώτα απο όλα για την καλή του διάθεση και την θετική του ενέργεια και μετά για τα πραγματάκια ! 

γιατί πάνω απο όλα μετράει ο άνθρωπος! θα ναι χαρά μου να κανονισουμε μια μέρα καμία ομαδική συνάντηση όλοι κάπου για ένα καφέ!!!

Καλημέρα, αυτό δεν θα είναι συνάντηση, θα είναι παζάρι!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζεται το παρακάτω driver. Το πρόβλημά του είναι ότι για να ανοίξει το πορτάκι θέλει πολλές φορές να πατήσεις το κουμπί. Δίνεται για όποιον θέλει να ασχοληθεί να το φτιάξει μιας και εγώ πήρα άλλο και δεν θα ασχοληθώ.

 

Παραλαβή από τον χώρο μου Αθήνα - Καματερό

 

Συνεννόηση μέσω ΠΜ

20190208_130154.jpg

20190208_130240.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, LPFATHER said:

Χαρίζεται το παρακάτω driver. Το πρόβλημά του είναι ότι για να ανοίξει το πορτάκι θέλει πολλές φορές να πατήσεις το κουμπί. Δίνεται για όποιον θέλει να ασχοληθεί να το φτιάξει μιας και εγώ πήρα άλλο και δεν θα ασχοληθώ.

Παραλαβή από τον χώρο μου Αθήνα - Καματερό

Συνεννόηση μέσω ΠΜ

20190208_130154.jpg

20190208_130240.jpg

Pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, ExTaCy1337 είπε

Καλησπερα φιλε μου, ενεργο μελος εδω αλλα δεν εχω χαρισει στο συγκεκριμενο φορουμ, πρωτο ποστ σε αυτο το topic.

Εχω χαρισει 2 πραγματακια σε αλλο γνωστο φορουμ που ειναι καθαρα για να χαριζεις εαν εχει να κανει 😛 

Θα ενδιαφερομουν για τον τροχο, μπορω να περασω να παραλαβω, αλλα αν τυχον δεν θες διοτι δεν εχω χαρισει εδω κανενα προβλημα. (θα το κανω και αυτο καποια στιγμη οταν βρω χρονο και δω τι εχω για πεταμα :P χαχα) καλη συνεχεια.

EDIT: Βρηκα και κατι να χαρισω.

Λοιπον, χαριζω 3 invites για το private beta του Tom Clancy's The Division 2 PC game. Δε γνωριζω για ποσο καιρο θα ειναι το beta κτλ.
Αλλα κατι λεει οτι αν παιξεις και κανεις ενα quest που λεγετε invaded mission περνεις ενα skin!

Θα πρεπει να γινουμε φιλοι στο Uplay για να στειλω το invite!
 

καλησπέρα ενδιαφέρομαι για 1 η και 2 αν γίνετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tadegr είπε

καλησπέρα ενδιαφέρομαι για 1 η και 2 αν γίνετε

Καλησπερα, εμεινε 1 σε προλαβαν με Pm πριν 4 ωρες :P τα δυο φυγανε στο μελος @Sugarpuffiepixie οποτε δινω και ενα σε σενα @tadegr στελνω πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ExTaCy1337 είπε

Καλησπερα, εμεινε 1 σε προλαβαν με Pm πριν 4 ωρες :P τα δυο φυγανε στο μελος @Sugarpuffiepixie οποτε δινω και ενα σε σενα @tadegr στελνω πμ.

Προλαβα ενα, για ενα φιλο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, ExTaCy1337 είπε

Καλησπερα φιλε μου, ενεργο μελος εδω αλλα δεν εχω χαρισει στο συγκεκριμενο φορουμ, πρωτο ποστ σε αυτο το topic.

Εχω χαρισει 2 πραγματακια σε αλλο γνωστο φορουμ που ειναι καθαρα για να χαριζεις εαν εχει να κανει 😛 

Θα ενδιαφερομουν για τον τροχο, μπορω να περασω να παραλαβω, αλλα αν τυχον δεν θες διοτι δεν εχω χαρισει εδω κανενα προβλημα. (θα το κανω και αυτο καποια στιγμη οταν βρω χρονο και δω τι εχω για πεταμα :P χαχα) καλη συνεχεια.

EDIT: Βρηκα και κατι να χαρισω.

Λοιπον, χαριζω 3 invites για το private beta του Tom Clancy's The Division 2 PC game. Δε γνωριζω για ποσο καιρο θα ειναι το beta κτλ.
Αλλα κατι λεει οτι αν παιξεις και κανεις ενα quest που λεγετε invaded mission περνεις ενα skin!

Θα πρεπει να γινουμε φιλοι στο Uplay για να στειλω το invite!
 

Ευχαριστώ πολύ για τα beta invites!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, ExTaCy1337 είπε

Καλησπερα, εμεινε 1 σε προλαβαν με Pm πριν 4 ωρες :P τα δυο φυγανε στο μελος @Sugarpuffiepixie οποτε δινω και ενα σε σενα @tadegr στελνω πμ.

Ευχαριστώ πολύ serdakis

σωστά ο ExTaCy1337  ευχαριστώ

Επεξ/σία από tadegr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, serdakis είπε

Προλαβα ενα, για ενα φιλο??

Δυστυχως οχι, δωθηκαν 2+1 στα παραπανω μελη :( εντωμεταξυ μου χαρισε @AccountSaver εναν τροχο σημερα (Ευχαριστω φιλε!) και δεν εμεινε κλειδι να του δωσω που τελικα ηθελε :P 

Επεξ/σία από ExTaCy1337
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, LPFATHER είπε

Χαρίζεται το παρακάτω driver. Το πρόβλημά του είναι ότι για να ανοίξει το πορτάκι θέλει πολλές φορές να πατήσεις το κουμπί. Δίνεται για όποιον θέλει να ασχοληθεί να το φτιάξει μιας και εγώ πήρα άλλο και δεν θα ασχοληθώ.

Παραλαβή από τον χώρο μου Αθήνα - Καματερό

Συνεννόηση μέσω ΠΜ

20190208_130154.jpg

20190208_130240.jpg

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για το BR.
Αν δεν το χρειαστεί ο έτερος "συνάδελφος", τότε let me know...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Χαριζεται το ρολοι.. Παραλαβη απο Πετρουπολη-Περιστερι.. 

IMG_20190208_193023.jpg

Το θελω για το δωματιο του γιου μου μενω Χρυσουπολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, LPFATHER είπε

Χαρίζεται το παρακάτω driver. Το πρόβλημά του είναι ότι για να ανοίξει το πορτάκι θέλει πολλές φορές να πατήσεις το κουμπί. Δίνεται για όποιον θέλει να ασχοληθεί να το φτιάξει μιας και εγώ πήρα άλλο και δεν θα ασχοληθώ.

Παραλαβή από τον χώρο μου Αθήνα - Καματερό

Συνεννόηση μέσω ΠΜ

20190208_130154.jpg

20190208_130240.jpg

μεσα και εγω στελνω πμ ,να αναφερω πως η μητρική asus p5rd2 δοθήκε στον φίλο teledomenet

Επεξ/σία από sintalkas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...