Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Yπενθυμίζω:

Απαράβατος όρος του νήματος, δεν ζητάμε να μας χαρίσουν.

Απαράβατος όρος του νήματος, δεν σχολιάζουμε τις προϋποθέσεις υπό τις οποίες χαρίζει ένα μέλος κάτι. Δικαίωμά του να θέσει όρους, δικαίωμά του να το προσφέρει ελεύθερα.

Τέλος, δεν επιτρέπονται τα greeklish στο insomnia.

 

  • Like 7
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Χαριζεται κι από μένα εκτυπωτής ink jet Canon ip1800, ελάχιστα χρησιμοποιημενος. Τον έχω παρατημενο χρόνια οπότε σίγουρα χρειάζεται καθάρισμα η κεφαλή. Αν κάποιος τον χρειάζεται, δικός του. Περιοχή, Αγία Παρασκευή 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/2/2019 στις 8:56 ΜΜ, stratos_k είπε

Χαρίζεται σκούπα Rohnson λειτουργική

Είναι το παρακάτω μοντέλο

https://www.plus4u.gr/hlektrikh-skoypa-rohnson-r_126/102088412-102088412/p

Έχει πάνινη σακούλα (δεν χρειάζεται αναλώσιμα)

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑΡΙ. ΜΟΝΟ ΣΩΛΗΝΑ. Θα χρειαστεί ανταλλακτικό κοντάρι ορίτζιναλ ή universal.

Παραλαβή από το σπίτι μου, Αγία Παρασκευή πλησίον Μετρό Χαλανδρίου.

Η αγγελία θα μπει και σε άλλο site.

Ευχαριστώ

Ενδιαφέρομαι και εγώ! 

 

Επεξ/σία από summit1_1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, DrLo είπε

Χαρίζονται

100 ντοσιέ, μπλε, με έλασμα του τύπου :

ntosie-me-elasma.jpg

Καλημέρα,  με ενδιαφέρουν για να βάζω μέσα σχέδια από κυκλώματα (ηλεκτρικά)  μπας και μπει μια τάξη στο χάος. 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Locke_John είπε

Χαρίζεται 2πλη πρόσκληση για απόψε στις 21.00

https://www.viva.gr/tickets/theatre/bios/pws-tha-apofygete-ta-atyximata-ths-kathimerinhs-zwhs/

Αν προλάβει κάποιος ενδιαφερόμενος ας Μ στείλει pm να του στείλω screenshot με το email από το ραδιοφωνικό σταθμό.

Έχεις PM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, DrLo είπε

Αγγλο-Γαλλο-Αγγλικό Λεκιξό "τσέπης"

https://www.amazon.com/Midlands-Mathematical-Experiment-Bk-Pt/dp/0245503307

51YnCid-N+L._SX328_BO1,204,203,200_.jpg

Καλησπέρα σας,

Αν βρίσκεστε Αθήνα, θα με ενδιέφερε 

Ευχαριστώ.

1 ώρα πριν, iPnos είπε

Έχεις PM

Δυστυχώς λίγο ετεροχρονισμένα, ήταν για χθες βράδυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Locke_John είπε

Καλησπέρα σας,

Αν βρίσκεστε Αθήνα, θα με ενδιέφερε 

Ευχαριστώ.

Δυστυχώς λίγο ετεροχρονισμένα, ήταν για χθες βράδυ 

Ναι Αθήνα είμαι.

Θύμησες μου περιοχή. Πρέπει να έχουμε βρεθεί και στο παρελθόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DrLo είπε

Ναι Αθήνα είμαι.

Θύμησες μου περιοχή. Πρέπει να έχουμε βρεθεί και στο παρελθόν.

Γκύζη μένω (αλλά έχω μείνει και Παγκράτι πέρσυ και Βύρωνα προπερσι )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω ενα πιατο απο δορυφορικο nova προσοχη μονο το πιατο χωρις αποκοδικοποιητη.  Παραλαβη απο τον χωρο μου καθημερινές μετα τις 7 το απογευμα σαββατοκυριακο κατοοιν συνεννόησης λογικα ολη μερα. Σταυρουπολη Θεσσαλονίκη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να μην ενδιαφέρει κανενα αλλα.... here we go

Χαρίζεται το 1ο μου PC το οποίο είναι ΜΗ λειτουργικό. Κάτι χάλασε πριν από μερικά χρόνια και δεν εχω ασχοληθεί να δώ μιας και δεν αξιζε. Μπορεί να είναι τροφοδορικό, μητρική ή κατι άλλο. Δεν θυμάμαι καν αν postαρει. Ίσως κάποιος θέλει να το φτιάξει ή να βρει κάτι χρήσιμο μέσα.

Φοράει μια μητρική Intel D845WN, CPU μια P4 στα 1,5Ghz socket 478, έχει 2x256MB SDRAM στα 133 (όχι DDR), ένα DVD player και ένα DVD-R άσπρα, modem, κάρτα δικτύου (λογικά 100αρα), GPU άγνωστων στοιχείων και μια κάρτα ήχου που αν θυμάμαι καλά είναι Creative soundblaster live 5.1.

Δεν θα δοθεί σκληρός μιας και είναι IDE και δεν εχω λειτουργικό PC με IDΕ θυρα για να τον καθαρίσω από τυχόν δικά μου αρχεία.

 

Επίσης υπάρχει μία οθόνη CRT Sony trinitron E230 17" που από όσο γνωρίζω είναι λειτουργική.

21ljh8Hp6gL.jpg

Παραλαβή από Άγιο Δημήτριο Αττικής. Προτιμώ παραλαβή από το σπίτι μου αλλά αν δεν γίνεται τότε μπορώ να τα πάω κάπου εδώ γύρω (μέσα στον δήμο).

 

Δίνονται μαζί ή και ξεχωριστά.

 

Επικοινωνία με PM.

 

Ευχαριστώ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Ίσως να μην ενδιαφέρει κανενα αλλα.... here we go

Χαρίζεται το 1ο μου PC το οποίο είναι ΜΗ λειτουργικό. Κάτι χάλασε πριν από μερικά χρόνια και δεν εχω ασχοληθεί να δώ μιας και δεν αξιζε. Μπορεί να είναι τροφοδορικό, μητρική ή κατι άλλο. Δεν θυμάμαι καν αν postαρει. Ίσως κάποιος θέλει να το φτιάξει ή να βρει κάτι χρήσιμο μέσα.

Φοράει μια μητρική Intel D845WN, CPU μια P4 στα 1,5Ghz socket 478, έχει 2x256MB SDRAM στα 133 (όχι DDR), ένα DVD player και ένα DVD-R άσπρα, modem, κάρτα δικτύου (λογικά 100αρα), GPU άγνωστων στοιχείων και μια κάρτα ήχου που αν θυμάμαι καλά είναι Creative soundblaster live 5.1.

Δεν θα δοθεί σκληρός μιας και είναι IDE και δεν εχω λειτουργικό PC με IDΕ θυρα για να τον καθαρίσω από τυχόν δικά μου αρχεία.

Επίσης υπάρχει μία οθόνη CRT Sony trinitron E230 17" που από όσο γνωρίζω είναι λειτουργική.

21ljh8Hp6gL.jpg

Παραλαβή από Άγιο Δημήτριο Αττικής. Προτιμώ παραλαβή από το σπίτι μου αλλά αν δεν γίνεται τότε μπορώ να τα πάω κάπου εδώ γύρω (μέσα στον δήμο).

Δίνονται μαζί ή και ξεχωριστά.

Επικοινωνία με PM.

Ευχαριστώ

Γειά σας με ενδιαφέρουν μένω και εγώ αγ Δημήτριο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

4 λεπτά πριν, Dark_Beast_John_Gr είπε

Γειά σας με ενδιαφέρουν μένω και εγώ αγ Δημήτριο 

Δικά σου

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, fingolfingr είπε

Ίσως να μην ενδιαφέρει κανενα αλλα.... here we go

Χαρίζεται το 1ο μου PC το οποίο είναι ΜΗ λειτουργικό. Κάτι χάλασε πριν από μερικά χρόνια και δεν εχω ασχοληθεί να δώ μιας και δεν αξιζε. Μπορεί να είναι τροφοδορικό, μητρική ή κατι άλλο. Δεν θυμάμαι καν αν postαρει. Ίσως κάποιος θέλει να το φτιάξει ή να βρει κάτι χρήσιμο μέσα.

Φοράει μια μητρική Intel D845WN, CPU μια P4 στα 1,5Ghz socket 478, έχει 2x256MB SDRAM στα 133 (όχι DDR), ένα DVD player και ένα DVD-R άσπρα, modem, κάρτα δικτύου (λογικά 100αρα), GPU άγνωστων στοιχείων και μια κάρτα ήχου που αν θυμάμαι καλά είναι Creative soundblaster live 5.1.

Δεν θα δοθεί σκληρός μιας και είναι IDE και δεν εχω λειτουργικό PC με IDΕ θυρα για να τον καθαρίσω από τυχόν δικά μου αρχεία.

Επίσης υπάρχει μία οθόνη CRT Sony trinitron E230 17" που από όσο γνωρίζω είναι λειτουργική.

21ljh8Hp6gL.jpg

Παραλαβή από Άγιο Δημήτριο Αττικής. Προτιμώ παραλαβή από το σπίτι μου αλλά αν δεν γίνεται τότε μπορώ να τα πάω κάπου εδώ γύρω (μέσα στον δήμο).

Δίνονται μαζί ή και ξεχωριστά.

Επικοινωνία με PM.

Ευχαριστώ

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα, νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τήν ὀθόνη. Εὐχαριστῶ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, georgios65 είπε

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα, νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τήν ὀθόνη. Εὐχαριστῶ.

Ευχαριστω αλλα εχουν κλεισει για να δοθουν στον Dark_Beast_John_Gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...