Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, roybatty είπε

Ευχαριστώ πολύ για την τηλεόραση.Με την πρώτη ευκαιρία θα την ελέγξω και θα σου πω τι έφταιγε.

Να χαρίσω με τη σειρά μου έναν σκληρό δίσκο Seagate  80GB SATA2.Έχει 100% health αλλά έχει δουλέψει αρκετές μέρες.

Παράλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

Καλησπερα,ενδιαφερομαι για τον σκληρο Seagate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Fuel7 είπε

Λοιπον  εχω τα  εξης.
mpZhe7.jpg

Tα ακουστικα  ειναι τα κοντα  για  ΒΤ headsets.To  μαύρο  ειναι  κρατημένο  για  το  Fmarkos συν το  πληκτρολογιο W800 της  MS
 

Καλησπέρα εάν έχεις μικρά γυαλία η μεσαίου τύπου ανδρικά θα ήθελα ένα ζευγάρι μιας κι τα *σταστα* Ray Ban μου έγιναν καινούργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nightwalker1990 είπε

Καλησπέρα εάν έχεις μικρά γυαλία η μεσαίου τύπου ανδρικά θα ήθελα ένα ζευγάρι μιας κι τα *σταστα* Ray Ban μου έγιναν καινούργια.

Φίλε μου  δεν ειμαι  κατάστημα  οπτικών,οτι  βλέπεις  εχω :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fuel7 είπε

Φίλε μου  δεν ειμαι  κατάστημα  οπτικών,οτι  βλέπεις  εχω :-)

Φυσικά και ήταν σαρκαστικό το μήνυμα. Πεθαίνω για τις απαντήσεις σας όμως 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, tsiv είπε

Χαρίζονται τα εξής.

1. Θήκη για tablet ή netbook 10 ίντσες κόκκινη

2. Άδειες θήκες για cd-dvd και κουτί αποθήκευσης cd-dvd με κλειδί

3. Κουρευτική μηχανή επαναφορτιζόμενη AEG στο κουτί της, δουλεύει κανονικά, σε άριστη κατάσταση πλυμένη και αποστειρωμένη.

4. Ταινίες DVD 4 τεμάχια γνήσια (όχι αντιγραφές)

5. Λάμπες Spot Philips 5 τεμάχια 40w Made in Holland:D

6. Κεντρικό ηχείο Sony 15W 8Ω

7. Για X-BOX-1, χειριστήριο, remote control μαζί με το δέκτη και καλώδιο σύνδεσης

Παραλαβή ΜΟΝΟ από Νίκαια, διατηρώ το δικαίωμα να μην κρατήσω προτεραιότητες.

Στείλτε πμ με τηλέφωνο διότι δεν έχω όλες τις ώρες ίντερνετ.

8hkh_tablet.jpg

adeies_8hkes.jpg

AEG_koyreytikh__1.jpg

AEG_koyreytikh__2.jpg

DVD_erga.jpg

Philips_lampes_spot__1.jpg

Philips_lampes_spot__2.jpg

Sony_kentriko_hxeio.jpg

xeiristhria_xbox.jpg

Καλησπέρα.

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το 7 αν δεν κάτσει με τους προηγούμενους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/3/2019 στις 5:48 ΜΜ, haris_216 είπε

Χαρίζεται το ποδήλατο γυμναστικής των παρακάτω φωτογραφιών. Είναι μαγνητικό κι έχει το σχετικό "κομπιουτεράκι" για έλεγχο των επιδόσεων.

Είναι σε γενικά καλή κατάσταση με τα εξής "θέματα":

1) Τα straps που είχε στα πετάλια έχουν κοπεί από καιρό.

2) Το ένα αφρώδες που έχει στο αριστερό μέρος του τιμονιού είναι κομμάτια.

3) Ώρες-ώρες, ενώ κάνεις πετάλι, ξαφνικά για μία περιστροφή είναι σα να χάνεις την αντίσταση και το πόδι "φεύγει"γρήγορα. Σα να κάνεις κανονικό ποδήλατο και ξαφνικά να σου έσπασε η αλυσίδα.

Τα δύο πρώτα "προβλήματα" προσωπικά τα θεωρώ επουσιώδη. Το τελευταίο όμως σίγουρα είναι πιο σημαντικό. Δεν ασχολήθηκα για το αν φτιάχνεται ή όχι αφού το έχω ρίξει στο κανονικό ποδήλατο, έξω στην (αστική) "φύση".

Αυτός που θα θέλει να το πάρει θα ξέρει ότι θα πρέπει να περάσει από Νέα Σμύρνη και ότι είναι αρκετά βαρύ. Σίγουρα χρειάζεται δύο άτομα. Μπορώ να τον βοηθήσω να το κατεβάσουμε στο δρόμο και ίσως να μπει σε κάποιο αυτοκίνητο αλλά, λόγω θέματος με τον ώμο, δεν θα μπορέσω να βοηθήσω αν χρειαστεί σήκωμα (πχ αν θέλει να το βάλει σε κάποια σχάρα αυτοκινήτου).

Το ποδήλατο θα πρέπει να φύγει μέχρι το Σάββατο (ξέρετε πως τρελαίνονται οι αγάπες μας όταν τους έχεις μια γκουμούτσας μέσα στο σπίτι :)). Αν δεν, τότε ή θα καταλήξει στον "καθαρίζω αυλές, υπόγεια, πατάρια) ή θα το διαλύσω εις τα εξ ων συνετέθη μήπως καταλήξει πχ η βάση του να γίνει τραπέζι ή πάγκος εργασίας για το γκαράζ μου.

Όποιος ενδιαφέρεται πρώτα εκδήλωση με post στο νήμα και μετά pm για τα περαιτέρω.

Αν και συνήθως προτιμώ να τα δίνω με σειρά προτεριαότητας θα διατηρήσω το δικαίωμα να το δώσω και σε κάποιον άλλο αν μου κάτσει κάτι στραβά (πχ νέος λογαριασμός, κάποιος που έχει την τάση να μαζεύει τα πάντα ή να προβαίνει σε μεταπωλήσεις, κλπ).

ποδήλατο 1.jpg

ποδήλατο 2.jpg

Καθώς δεν υπήρξε ενδιαφέρον μέχρι το Σάββατο, είχα αποφασίσει την Κυριακή να το διαλύσω εις τα εξ ων συνετέθη. Μια οικογενειακή μάζωξη όμως, με τη σχετική...μασαμπούκα, μας "βάρυνε" αρκετά στο σπίτι. Κι εμένα για να πιάσω καρυδάκι και κατσαβίδι αλλά και το έτερόν μου ήμισυ για να...γκρινιάξει :P

Συνεπώς επαναφέρω το post για να του δώσω ολιγοήμερη παράταση. Πιο συγκεκριμένα εκδήλωση ενδιαφέροντος και η σχετική παραλαβή μέχρι μεθαύριο (Τετάρτη).

Αν δεν, δεν το βλέπω να γλυτώνει το "ξεκοίλιασμα".

 

Επεξ/σία από haris_216
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sixfeetunder είπε

Η ΤV παραδωθηκε στον φιλο roybatty

 

Προφανώς έχεις κάθε δικαίωμα να χαρίσεις όπου θέλεις, αλλά από το να γράφεις ψέματα δημόσια ότι δεν έστειλα μήνυμα, ενώ έστειλα, θα ήταν ποιο ειλικρινές να πεις "θέλω να χαρίσω αλλού" !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται τα παρακάτω. Παραλαβή ΜΟΝΟ από Θεσσαλονίκη (ανατολικά) κατόπιν συνεννόησης, δεν κάνω αποστολές. Εκδήλωση ενδιαφέροντος στο συγκεκριμένο θέμα.

Τechnicolor TG788vn V2 VDSL modem/router (CYTA branded) (λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό)
Netfaster IAD (POTS) (HOL branded) (λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό)
Bluetooth ασύρματο πληκτρολόγιο σε mac format (λειτουργικό αλλά με δυσκολία στο pairing σε κάποιες συσκευές)
Android TV Box AMLogic aml8726-mx (μη λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό & remote control)

2 πολύπριζα scart, 1 καλώδιο scart σε RCA, 1 καλώδιο RCA (audio).

P90402-134939.jpg

Επεξ/σία από stelakis1914
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stelakis1914 είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω. Παραλαβή ΜΟΝΟ από Θεσσαλονίκη (ανατολικά) κατόπιν συνεννόησης, δεν κάνω αποστολές. Εκδήλωση ενδιαφέροντος στο συγκεκριμένο θέμα.

Τechnicolor TG788vn V2 VDSL modem/router (CYTA branded) (λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό)
Netfaster IAD (POTS) (HOL branded) (λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό)
Bluetooth ασύρματο πληκτρολόγιο σε mac format (λειτουργικό αλλά με δυσκολία στο pairing σε κάποιες συσκευές)
Android TV Box AMLogic aml8726-mx (μη λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό & remote control)
2 πολύπριζα scart, 1 καλώδιο scart σε RCA, 1 καλώδιο RCA (audio).

P90402-134939.jpg

Ενδιαφερομαι για το πληκτρολογιο και το tv box

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 minutes ago, stelakis1914 said:

Χαρίζονται τα παρακάτω. Παραλαβή ΜΟΝΟ από Θεσσαλονίκη (ανατολικά) κατόπιν συνεννόησης, δεν κάνω αποστολές. Εκδήλωση ενδιαφέροντος στο συγκεκριμένο θέμα.

Τechnicolor TG788vn V2 VDSL modem/router (CYTA branded) (λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό)
Netfaster IAD (POTS) (HOL branded) (λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό)
Bluetooth ασύρματο πληκτρολόγιο σε mac format (λειτουργικό αλλά με δυσκολία στο pairing σε κάποιες συσκευές)
Android TV Box AMLogic aml8726-mx (μη λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό & remote control)
2 πολύπριζα scart, 1 καλώδιο scart σε RCA, 1 καλώδιο RCA (audio).

P90402-134939.jpg

Καλησπέρα, θα με ενδιέφερε το πληκτρολόγιο

Επεξ/σία από rayven18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Fuel7 είπε

Λοιπον  εχω τα  εξης.
mpZhe7.jpg

Tα ακουστικα  ειναι τα κοντα  για  ΒΤ headsets.To  μαύρο  ειναι  κρατημένο  για  το  Fmarkos συν το  πληκτρολογιο W800 της  MS
 

Μ ενδιαφερουν τα γυαλιά, έστειλα και προσωπικό μήνυμα.

22 ώρες πριν, tsiv είπε

Η κουρευτική έχει κλείσει για τον @Locke_John

H θήκη δικιά σου

Δικά σου. στείλε πμ με τηλέφωνο

Παρελαβα και σε ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

3 ώρες πριν, stelakis1914 είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω. Παραλαβή ΜΟΝΟ από Θεσσαλονίκη (ανατολικά) κατόπιν συνεννόησης, δεν κάνω αποστολές. Εκδήλωση ενδιαφέροντος στο συγκεκριμένο θέμα.

Τechnicolor TG788vn V2 VDSL modem/router (CYTA branded) (λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό)
Netfaster IAD (POTS) (HOL branded) (λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό)
Bluetooth ασύρματο πληκτρολόγιο σε mac format (λειτουργικό αλλά με δυσκολία στο pairing σε κάποιες συσκευές)
Android TV Box AMLogic aml8726-mx (μη λειτουργικό χωρίς τροφοδοτικό & remote control)
2 πολύπριζα scart, 1 καλώδιο scart σε RCA, 1 καλώδιο RCA (audio).

P90402-134939.jpg

Καλησπερα, θα με ενδιεφερε το tv box μπας και καταφερω να το φτιαξω  να το βαλω στην TV γιατι εχει κατι υποτιτλους στο usb που θελει κυαλια για να τα δεις 😜 αλλα τροφοδοτικο και remote control που βρισκουμε γι'αυτα; παιζουν τα universal?

Επεξ/σία από ExTaCy1337
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, ExTaCy1337 είπε

Καλησπερα, θα με ενδιεφερε το tv box μπας και καταφερω να το φτιαξω  να το βαλω στην TV γιατι εχει κατι υποτιτλους στο usb που θελει κυαλια για να τα δεις 😜 αλλα τροφοδοτικο και remote control που βρισκουμε γι'αυτα; παιζουν τα universal?

Τα τροφοδοτικά τους είναι συνήθως 5v 2A αλλά νομίζω με το μικρότερο βύσμα το 5.5 X 2.1 (ή κάτι τέτοιο). Θα σε γελάσω όμως, πρέπει να σου πει τι γράφει από πίσω το παιδί που το χαρίζει. 

Από Ελλάδα είδα αυτόν το μετασχηματιστή αλλά θεωρώ πολλά τα 10€, αν και είναι "universal" με 3 διαφορετικά βύσματα. Πολλά για κάτι που δεν είναι σίγουρο ότι θα σου κάνει την δουλειά σου ;) 

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/4/2019 στις 4:16 ΜΜ, tsiv είπε

Χαρίζονται τα εξής.

1. Θήκη για tablet ή netbook 10 ίντσες κόκκινη

2. Άδειες θήκες για cd-dvd και κουτί αποθήκευσης cd-dvd με κλειδί ->Δόθηκε

3. Κουρευτική μηχανή επαναφορτιζόμενη AEG στο κουτί της, δουλεύει κανονικά, σε άριστη κατάσταση πλυμένη και αποστειρωμένη.->Δόθηκε

4. Ταινίες DVD 4 τεμάχια γνήσια (όχι αντιγραφές)->Δόθηκε

5. Λάμπες Spot Philips 5 τεμάχια 40w Made in Holland:D

6. Κεντρικό ηχείο Sony 15W 8Ω

7. Για X-BOX-1, χειριστήριο, remote control μαζί με το δέκτη και καλώδιο σύνδεσης->Δόθηκε

Παραλαβή ΜΟΝΟ από Νίκαια, διατηρώ το δικαίωμα να μην κρατήσω προτεραιότητες.

Στείλτε πμ με τηλέφωνο διότι δεν έχω όλες τις ώρες ίντερνετ.

8hkh_tablet.jpg

Philips_lampes_spot__1.jpg

Philips_lampes_spot__2.jpg

Sony_kentriko_hxeio.jpg

Ανακεφαλαίωση...

έμειναν η θήκη, οι λάμπες και το κεντρικό ηχείο

 

 

 

Συνέχεια χαρίσματος...

 

1. DVD Recorder με σκληρό 160Gb, με αναλογικό τηλεοπτικό δέκτη, έξοδο HDMI, USB Ιn κ.λ.π

Πρόσφατα που το δοκίμασα είδα εικόνα αλλά δεν είχα ήχο. Με σύνδεση HDMI πάντα.

Μπορεί και να μην έχει τίποτα και απλά να έχω ασυμβατότητες σε καλώδιο, τηλεόραση κ.λ.π

 

2. Ακουστικά Sony σε άψογη κατάσταση σε μαξιλαράκια, καλώδιο κ.λ.π παρά την ηλικία τους.

 

Παραλαβή ΜΟΝΟ από Νίκαια και ώρες 19:00 - 22:00, διατηρώ το δικαίωμα να μην κρατήσω προτεραιότητες.

Στείλτε πμ με τηλέφωνο διότι δεν έχω όλες τις ώρες ίντερνετ

 

Thomson_DVD_Recorder_1.jpg

 

Thomson_DVD_Recorder_2.jpg

 

Sony_Akoustika__1.jpg

 

Sony_Akoustika__2.jpg

Επεξ/σία από tsiv
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...