Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανταλλάσεται-Χαρίζεται το  SONY SLV-AV100 HOME CINEMA. Περισσότερες πληροφορίες για το μηχάνημα στα παρακάτω links:

https://esupport.sony.com/US/p/model-home.pl?mdl=SLVAV100&template_id=1&region_id=1&tab=manuals#/manualsTab

https://www.manualslib.com/manual/679273/Sony-Slv-Av100.html

Λοιπόν για το μηχάνημα έχουμε να πούμε τα εξής. Το είχε αφήσει φίλος για πολλά χρόνια σε αποθήκη. Γι΄αυτό θα δείτε και κάποια προβλήματα με το subwoofer του. Το πήραμε,το καθαρίσαμε και προσπαθήσαμε να το βάλουμε σε λειτουργία. Του βάλαμε κασέτα VHS, την έπαιξε κανονικά,  αλλά  όταν πατήσαμε eject παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα και χρειάστηκε manual ( με το χέρι) βοήθεια. Να πώ εδώ ότι ΔΕΝ είχαμε καλώδια για να συνδέσουμε  όλα τα παρελκόμενα και να δοκιμάσουμε τον ήχο του.

 Αποστολή με εταιρεία μεταφορών ή μέσω ΕΛΤΑ. Μεταφορικά δικά μου. Ανταλλαγή με δορυφορικό δέκτη(AMIKO,EDSION ή LINUX HD) σε καλή κατάσταση,ψηφιακό δέκτη,προϊόντα τεχνολογίας κ.α. Οι ενδιαφερόμενοι στείλτε μου p.m για περισσότερα

Παραλαβή και από το χώρο μου.

Δημήτρης-Τολό Αργολίδας-κιν: 6933239536

Είμαι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία. Την διαδικασία την γνωρίζετε.

Ευχαριστώ

DSCN0564-001.JPG

DSCN0567-001.JPG

DSCN0568-001.JPG

DSCN0570-001.JPG

DSCN0573-001.JPG

DSCN0575-001.JPG

DSCN0576-001.JPG

DSCN0577-001.JPG

DSCN0580-001.JPG

Επεξ/σία από grmarine96
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panosfl22 είπε

Ενδιαφερομαι.

Σου έστειλα P.m φίλε μου

5 λεπτά πριν, panosfl22 είπε

Σορυ ακυρο Τωρα ειδα οτι εισαι Τολο!

Εντάξει φίλε μου κανένα πρόβλημα.

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, grmarine96 είπε

Χαρίζεται το  SONY SLV-AV100 HOME CINEMA. Περισσότερες πληροφορίες για το μηχάνημα στα παρακάτω links:

https://esupport.sony.com/US/p/model-home.pl?mdl=SLVAV100&template_id=1&region_id=1&tab=manuals#/manualsTab

https://www.manualslib.com/manual/679273/Sony-Slv-Av100.html

Λοιπόν για το μηχάνημα έχουμε να πούμε τα εξής. Το είχε αφήσει φίλος για πολλά χρόνια σε αποθήκη. Γι΄αυτό θα δείτε και κάποια προβλήματα με το subwoofer του. Το πήραμε,το καθαρίσαμε και προσπαθήσαμε να το βάλουμε σε λειτουργία. Του βάλαμε κασέτα VHS, την έπαιξε κανονικά,  αλλά  όταν πατήσαμε eject παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα και χρειάστηκε manual ( με το χέρι) βοήθεια. Να πώ εδώ ότι ΔΕΝ είχαμε καλώδια για να συνδέσουμε  όλα τα παρελκόμενα και να δοκιμάσουμε τον ήχο του.

 Αποστολή με εταιρεία μεταφορών ή μέσω ΕΛΤΑ. Μεταφορικά δικά σας. Κατάθεση σε λογαριασμό μου στην ΕΘΝΙΚΗ.

Δημήτρης-Τολό Αργολίδας-κιν: 6933239536

Είμαι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία. Την διαδικασία την γνωρίζετε.

Ευχαριστώ

DSCN0564-001.JPG

DSCN0567-001.JPG

DSCN0568-001.JPG

DSCN0570-001.JPG

DSCN0573-001.JPG

DSCN0575-001.JPG

DSCN0576-001.JPG

DSCN0577-001.JPG

DSCN0580-001.JPG

Μακάρι να ήσουν Αθήνα...Ενδιαφέρομαι, αλλά ξέρεις περίπου πόσο ζυγίζουν όλα μαζί? Για να δω πόσο θα βγουν τα μεταφορικά... 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, odystam είπε

Μακάρι να ήσουν Αθήνα...Ενδιαφέρομαι, αλλά ξέρεις περίπου πόσο ζυγίζουν όλα μαζί? Για να δω πόσο θα βγουν τα μεταφορικά... 

Ευχαριστώ 

Φίλε μου με ΕΛΤΑ βγαίνει κοντά στα 20€. Αν θέλεις μπορώ να ρωτήσω μια τοπική εταιρεία μεταφορών με την οποία εχω συνεργαστεί και να στα στείλω με κανά 10€. Τα έχω ήδη πακετάρει σε 3 δέματα.

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από grmarine96
ΔΙΟΡΘΩΣΗ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, grmarine96 είπε

Φίλε μου με ΕΛΤΑ βγαίνει κοντά στα 20€. Αν θέλεις μπορώ να ρωτήσω μια τοπική εταιρεία μεταφορών με την οποία εχω συνεργαστεί και να στα στείλω με κανά 10€. Τα έχω ήδη πακετάρει σε 3 δέματα.

Ευχαριστώ

Αν είναι για 10€ εντάξει. Ρώτα αν μπορείς και πες μου, ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, odystam είπε

Αν είναι για 10€ εντάξει. Ρώτα αν μπορείς και πες μου, ευχαριστώ! 

Ο.Κ

 

Επεξ/σία από grmarine96
ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, grmarine96 είπε

Ο.Κ φίλε μου θα το ρωτήσω και θα σου πω. Απλώς σε ενημερώνω ότι αυτή η μεταφορική εταιρεία έχει την αποθήκη της ΝΑΞΟΥ 9 στην αρχή του Ελαιώνα,αν σε βολεύει. Σου στέλνω σχετικό Link:

https://www.google.com/maps/place/Νάξου+9,+Αιγάλεω+122+42/@37.9903944,23.6926943,3a,75y,315.86h,98.86t/data=!3m7!1e1!3m5!1sEPKn__dbAc-pRWYvSQYKeQ!2e0!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DEPKn__dbAc-pRWYvSQYKeQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dsearch.TACTILE.gps%26thumb%3D2%26w%3D86%26h%3D86%26yaw%3D269.4229%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x14a1bcc7ee3a4665:0x47734e2ec0321a73!8m2!3d37.9903895!4d23.6926179

Ρε παιδιά αυτά με προσωπικά μηνύματα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσα είχα έφυγαν όλα το μόνο που έχει μείνει είναι ένα ενυδρείο γυαλιού - τεράστιο , πιστεύω είναι καμία 80 λίτρα.
ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ,και μετά ΡΜ μη γίνονται παρεξηγήσεις.

Θεσσαλονίκη , κέντρο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AccountSaver είπε

Από όσα είχα έφυγαν όλα το μόνο που έχει μείνει είναι ένα ενυδρείο γυαλιού - τεράστιο , πιστεύω είναι καμία 80 λίτρα.
ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ,και μετά ΡΜ μη γίνονται παρεξηγήσεις.

Θεσσαλονίκη , κέντρο .

Δεν   νομιζω   να   το  θελει   κανεις   εδω.

Κανε   εγγραφη   στο   www.aquazone.gr   και   χαρισε   το  εκει   η  στειλε   μου   φωτο   και  τηλεφωνο  νατο   βαλω   εγω   για   λογαριασμο  σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, AccountSaver είπε

Από όσα είχα έφυγαν όλα το μόνο που έχει μείνει είναι ένα ενυδρείο γυαλιού - τεράστιο , πιστεύω είναι καμία 80 λίτρα.
ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ,και μετά ΡΜ μη γίνονται παρεξηγήσεις.

Θεσσαλονίκη , κέντρο .

Πριν το δωσεις μπορεις να περινενεις λιγο?ενας φιλος μου εψαχνε ενυδρειο πριν λιγο καιρο,να των ρωτησω αν το θελει..ειναι σε καλουτσικη κατασταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ΛεναΛενα είπε

Πριν το δωσεις μπορεις να περινενεις λιγο?ενας φιλος μου εψαχνε ενυδρειο πριν λιγο καιρο,να των ρωτησω αν το θελει..ειναι σε καλουτσικη κατασταση?

Θέλει απλά λίγη φροντίδα. Δεν έχει σπασίματα,ρωγμές κτλ. απλά είναι ένα ενυδρείο σε αποθήκη . Αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, AccountSaver είπε

Θέλει απλά λίγη φροντίδα. Δεν έχει σπασίματα,ρωγμές κτλ. απλά είναι ένα ενυδρείο σε αποθήκη . Αυτό.

Οκ μια χαρα!μισο να δω αν ακομη το θελει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎06‎/‎09‎/‎2018 στις 7:54 ΜΜ, tornado είπε

διδεται το παρακατω λαπτοπ το οποιο κληρονομησα, αλλα δεν εχω χρονο να ασχοληθω.

Παραλαβη απο κεντρο Αθηνας.

dell_lat2.jpg

dell_lat1.jpg

Παρελαβα   και  ευχαριστω   πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...