Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα ετοιμάζομαι για εκκαθάριση οπότε αρχίζω:

2  tv tuner pci,μία avermedia και η άλλη  philips 7130fm (είναι οι 2 τελευταίες της φωτό)

Έχω διάφορα παλια πραγματάκια: άσπρα cd ide,καλώδια ide,καλώδια sata διαφορα χρώματα,ddr1 μνημες μέχρι 256mb.

Θα δω και ότι άλλο υπάρχει και θα ενημέρωσω για τα μοντέλα.Είμαι Θεσσαλονίκη υπάρχει δυνατότητα αποστολής

IMG_20180915_160319.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, spy94 είπε

Καλησπέρα ετοιμάζομαι για εκκαθάριση οπότε αρχίζω:

2  tv tuner pci,μία avermedia και η άλλη  philips 7130fm (είναι οι 2 τελευταίες της φωτό)

Έχω διάφορα παλια πραγματάκια: άσπρα cd ide,καλώδια ide,καλώδια sata διαφορα χρώματα,ddr1 μνημες μέχρι 256mb.

Θα δω και ότι άλλο υπάρχει και θα ενημέρωσω για τα μοντέλα.Είμαι Θεσσαλονίκη υπάρχει δυνατότητα αποστολής

IMG_20180915_160319.jpg

Η τερμα κατω ειναι λειτουργικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα ήταν λειτουργικά την τελευταία φορά που χρησιμοποιηθηκαν,οπότε εκτός συγκλονιστικού απροόπτου δεν έχουν θέμα.Ηταν συσκευασμένα σε αποθήκη όχι πεταμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, spy94 είπε

Όλα ήταν λειτουργικά την τελευταία φορά που χρησιμοποιηθηκαν,οπότε εκτός συγκλονιστικού απροόπτου δεν έχουν θέμα.Ηταν συσκευασμένα σε αποθήκη όχι πεταμενα

Τελεια. Αν μπορεις να στειλεις με ελτα, θα με ενδιαφεραν οι 2 τερμα κατω. Στελνω και ΠΜ

Επεξ/σία από serdakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, tanasen01 είπε

@spy94 γνωρίζεις το μοντέλο της μεσαίας agp κάρτας; Θυμίζει FX5700

Είναι fX5600XT 128mb.Εχει χαλασμένο ανεμιστήρα είπα να το φτιάξω αλλά το ξέχασα  και στην πορεία είπα να την κρατήσω αν χρειαστεί για δοκιμές.Δεν ανεβάζει και πολύ θερμοκρασίες βέβαια.Αν σου χρειάζεται δικιά σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, spy94 είπε

Είναι fX5600XT 128mb.Εχει χαλασμένο ανεμιστήρα είπα να το φτιάξω αλλά το ξέχασα  και στην πορεία είπα να την κρατήσω αν χρειαστεί για δοκιμές.Δεν ανεβάζει και πολύ θερμοκρασίες βέβαια.Αν σου χρειάζεται δικιά σου

Μπα όχι. Δεν καίγομαι γιατί πρόσφατα πρόσθεσα στη συλλογή μου μια FX5700 και μια FX5500 AGP.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, serdakis said:

Τελεια. Αν μπορεις να στειλεις με ελτα, θα με ενδιαφεραν οι 2 τερμα κατω. Στελνω και ΠΜ

Αν αλλάξει κάτι και δεν τις χρειάζεσαι και τις 2, θα ήθελα μία από τις 2 PCI Express. Όποια να είναι. Ευχαριστώ.

 

37 minutes ago, spy94 said:

Καλησπέρα ετοιμάζομαι για εκκαθάριση οπότε αρχίζω:

2  tv tuner pci,μία avermedia και η άλλη  philips 7130fm (είναι οι 2 τελευταίες της φωτό)

Έχω διάφορα παλια πραγματάκια: άσπρα cd ide,καλώδια ide,καλώδια sata διαφορα χρώματα,ddr1 μνημες μέχρι 256mb.

Θα δω και ότι άλλο υπάρχει και θα ενημέρωσω για τα μοντέλα.Είμαι Θεσσαλονίκη υπάρχει δυνατότητα αποστολής

IMG_20180915_160319.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VonLoutsos είπε

Αν αλλάξει κάτι και δεν τις χρειάζεσαι και τις 2, θα ήθελα μία από τις 2 PCI Express. Όποια να είναι. Ευχαριστώ.

Να παρω την fanless να παρεις την αλλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, serdakis said:

Να παρω την fanless να παρεις την αλλη?

Ότι σε βολεύει και θέλεις. Από την στιγμή που δεν πρόλαβα να διαλέξω κάποια, είναι στην διακριτική σου ευχέρεια αν θα δώσεις κάποια από τις δύο και ποιά. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, VonLoutsos είπε

Ότι σε βολεύει και θέλεις. Από την στιγμή που δεν πρόλαβα να διαλέξω κάποια, είναι στην διακριτική σου ευχέρεια αν θα δώσεις κάποια από τις δύο και ποιά. :)

Σκεφτομαι να την βαλω σε HTPC για αυτο και θελω την fanless. Αλλα ας επιλεξει το μελος μου τις δινει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ παληκάρια τις κάρτες γραφικών δεν τις δινω,γι'αυτό και δεν ανέφερα κάτι στο ποστ απλά είχα φωτό ολες μαζί.Τα tv tuner είναι τα δύο πανω στην φώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spy94 είπε

Σόρρυ παληκάρια τις κάρτες γραφικών δεν τις δινω,γι'αυτό και δεν ανέφερα κάτι στο ποστ απλά είχα φωτό ολες μαζί.Τα tv tuner είναι τα δύο πανω στην φώτο.

Πες το ρε συ, και εχουν βγει μαχαιρια εδω (πλακα κανω εννοειτε). Και οι καρτες tuner χρήσιμες ειναι για video capture σε win7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, serdakis said:

Πες το ρε συ, και εχουν βγει μαχαιρια εδω (πλακα κανω εννοειτε). Και οι καρτες tuner χρήσιμες ειναι για video capture σε win7

Ω ρε πιστολιά που έπεσε και δεν το περιμέναμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...