Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, WebDevGr είπε

Μια τελευταία ευκαιρία για κανένα φίλο από Κρήτη μήπως τα θέλει πριν πάνε ανακύκλωση

Καλησπέρα,

 

στέλνω ΠΜ μιας και είμαι Ηράκλειο και θα με ενδιέφερε το κινητό για την πεθερά μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

άλλη μια εκκαθάριση, την Κυριακή πάνε ανακύκλωση.

επίσης λόγω χάους την προηγουμενη φορά, παρακαλώ δηλώστε πρώτα εδώ ενδιαφερον και μετά με προσωπικό μήνυμα.

Διατηρώ το δικαίωμα να επιλέξω, και θα προτιμήσω άτομα που δεν έχουν ξαναπάρει από μένα. 

Σε περίπτωση που κάποιοι θέλουν το ίδιο και υπάρχει μόνο μία φορά θα κάνω κλήρωση , αν και θα προτιμούσα να τα πάρει ένας/μία μια κι έξω να τελειώνουμε. 

Δε ξέρω τι και αν δουλεύει, δεν εχω την πολυτέλεια του χρόνου να τα τσεκάρω όλα. 

Θέλω να πιστεύω πως δουλεύουν όλα εκτος απο τα 3 φλασάκια σίγουρα. 

 

587B3235-D34F-4CC1-8DFC-426736B7879D.jpeg

Επεξ/σία από vaga1um3
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, WebDevGr είπε

Μια τελευταία ευκαιρία για κανένα φίλο από Κρήτη μήπως τα θέλει πριν πάνε ανακύκλωση

σου ειχα στειλει ηδη π.μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, iwoof είπε

Παρέλαβα και ευχαριστώ τον @Panagiotis79 για τα βιβλία!

Κι εγώ ευχαριστώ, φίλε μου για τα καλούδια που μου έδωσες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/1/2020 στις 6:11 ΜΜ, Intruder7s είπε

Υπάρχει ακόμη ένα Playstation 2 το οποίο απ ότι θυμάμαι δούλευε αλλά είχε κολλήσει το πορτάκι ( δεν έκλεινε ). Από το να το πετάξω, το γράφω εδώ μήπως το θέλει κάποιος.
Λόγω μετακόμισης, δεν υπάρχει χρόνος για αποστολή. Μπορεί κάποιος να το παραλάβει μέχρι αύριο από Ηράκλειο Κρήτης, περιοχή Μασταμπά.

Παρελαβα τις καρτες, Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/1/2020 στις 3:31 ΜΜ, grmarine96 είπε

Καλησπέρα. Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) Sony Vaio PCG-21313M.Εχει πρόβλημα η οθόνη του και δεν εχει τροφοδοτικό. Το πήγα σε κατάστημα επισκευής Η/Υ και εκεί διαπιστώθηκε  το πρόβλημα με την οθόνη του.

Κατάλληλο για ανταλλακτικά ή αν κάποιος μπορεί να το φτιάξει

2) Chili Green netbook neo. Με επεξεργαστή Intel Atom N270 στα 1.6 Μhz, μνήμη 1GB και σκληρό δίσκο στα 160 GB Του έχω εγκαταστήσει Linuxmint xfce τελευταία έκδοση. Δεν αναγνωρίζονται οι drivers του wi-fi και χρειάζεται usb wi-fi stick. Μπορούν να εγκατασταθούν Windows XP,VISTA και κάπου διάβασα και 7,στα οποία πιστεύω θα λειτουργεί το wi-fi. Χρειάζεται τροφοδοτικό 12V 2.5-3 A

3)Ραδιόφωνο made in CHINA. Νομίζω χρειάζεται αλλαγή πυκνωτή και κόλληση με κολλητήρι κάποια καλώδιά του για να λειτουργήσει. Εχει και 2 κοντρόλ.

4) 1 toner cartridge κατάλληλο για τα μοντέλα των εκτυπωτών Lexmark που  αναγράφονται στη φωτογραφία

5) 2 κομπιουτεράκια. Το ένα SHARP SOLAR το οποίο όμως δεν λειτουργεί και το άλλο μάλλον χρειάζεται  αλλαγή η μπαταρία του

Αποστολή με δέμα ΕΛΤΑ  ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ  με έξοδα αποστολής 3€ για τα 2 πρώτα κιλά και +1€ για κάθε έξτρα 2 κιλά. Η διαδικασία είναι η εξής: Mου  λέτε τι θέλετε να σας στείλω, προετοιμάζω το δέμα (εδώ θέλει λίγο υπομονή γιατί θα χρειαστεί κάποιο χρονικό διάστημα) ,σας λέω το κόστος, μου κάνετε κατάθεση των χρημάτων σε τραπεζικό μου λογαριασμό και σας στέλνω το δέμα και τον αριθμό αποστολής για track & trace.

Περισσότερα με p.m. Η αγγελία θα αναρτηθεί και σε άλλα forum

Ευχαριστώ

IMG_20190714_132823.jpg

IMG_20190715_193457.jpg

IMG_20191110_142959.jpg

IMG_20200127_133426.jpg

Ευχαριστω και δημοσια τον @grmarine96 για το netbook chili green :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Χαρίζεται η κάτωθι yagi κεραία:

https://www.tp-link.com/au/home-networking/antenna/tl-ant2406a/

Δέν νομίζω πως έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ. 

Περιοχή Αιγάλεω ή Αμπελόκηποι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Tenshi είπε

Καλησπέρα.Χαρίζεται η κάτωθι yagi κεραία:

https://www.tp-link.com/au/home-networking/antenna/tl-ant2406a/

Δέν νομίζω πως έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ. 

Περιοχή Αιγάλεω ή Αμπελόκηποι.

Με ενδιαφέρει γιατί η κεραία του router μου έχει σπάσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...