Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1.Χαρίζεται μητρική που δόθηκε από εμένα από τον @Kostas.karras .

QDI , δεν θυμάμαι ακριβές μοντέλο ,όπως την βλέπετε στις φώτος . Δεν κατάφερα να την δουλέψω ποτέ. MOBO + I/O Shield + CPU .

2. Thermaltake TR2 700Watt μου το έφεραν γιατί έκανε "παφ" και δεν δίνει σήμα. Δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ.

 

 

 

4.jpg
5.jpg
6.jpg
 

 

 

 

 

  • Παραλαβή ,μόνο σε εμένα. Όχι ,αποστολές κτλ.
  • Πρώτα εδώ ,και μετά ΡΜ.
  • Άτομα που έχουν χαρίσει στο παρελθόν ΜΟΝΟ. Όχι,φρέσκα account .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άκυρο, μία αλλαγή μπαταριών ήθελε και ξεμπλόκαρε, δουλεύει κανονικά.

Επεξ/σία από dhmak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, RedPriest είπε

Χαρίζεται εξωτερική κεραία τηλεόρασης μαρκας televes. Δεν γνωρίζω αν λειτουργεί αν και δν βλέπω λογο να μην λειτουργεί.PcXBF8x.jpg

Πολη περιοχη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Πολη περιοχη;

Έχεις pm.

Edit: ειναι μακρυά οποτε υπάρχει ακόμα για όποιον ενδιαφέρεται 

Επεξ/σία από RedPriest
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LPFATHER είπε

Χαριζονται τα εικονιζομενα pc games

Παραλαβη απο εμενα Αθηνα  - Καματερο

Συνεννοηση μεσω ΠΜ

Προτεραιοτητα οποιος τα παρει ολα

20181107_185043.jpg

Με ενδιαφέρουν. Στέλνω ΠΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια εχω μια παλια Μinolta 7000 φιλματη SLR μηχανη.. δουλευει φωτομετραει μια χαρα ομως μονο με φακους με χειροκινητο διαφραγμα (δεν δουλευει με φακους αυτοματου διαφραγματος).Εγω την δουλεψα με ρωσικους φακους αλλα αναβαθμιστηκα σε καινουργια φιλματη SLR οποτε μου ειναι αχρειαστη η μινολτα...τους ρωσικους φακους θα τους κρατησω προφανως 😁

Την χαριζω(σκετο σωμα) επειδη ειναι κριμα να την πεταξω στα σκουπιδια και για να μαθει καποιος φωτογραφια θα αποκτησει μια χρησιμοτητα.

Επεξ/σία από afterhours
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, afterhours είπε

Παιδια εχω μια παλια Μinolta 7000 φιλματη μηχανη.. δουλευει φωτομετραει μια χαρα ομως μονο με φακους με χειροκινητο διαφραγμα (δεν δουλευει με φακους αυτοματου διαφραγματος).Εγω την δουλεψα με ρωσικους φακους αλλα αναβαθμιστηκα σε καινουργια φιλματη SLR οποτε μου ειναι αχρειαστη η μινολτα.

Την χαριζω επειδη ειναι κριμα να την πεταξω στα σκουπιδια και για να μαθει καποιος φωτογραφια θα αποκτησει μια χρησιμοτητα.

Στέλνω πμ

Edit: Αποσύρω το ενδιαφέρον μου.

Επεξ/σία από e-tic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, afterhours είπε

Παιδια εχω μια παλια Μinolta 7000 φιλματη μηχανη.. δουλευει φωτομετραει μια χαρα ομως μονο με φακους με χειροκινητο διαφραγμα (δεν δουλευει με φακους αυτοματου διαφραγματος).Εγω την δουλεψα με ρωσικους φακους αλλα αναβαθμιστηκα σε καινουργια φιλματη SLR οποτε μου ειναι αχρειαστη η μινολτα. 

Την χαριζω επειδη ειναι κριμα να την πεταξω στα σκουπιδια και για να μαθει καποιος φωτογραφια θα αποκτησει μια χρησιμοτητα.

ακυρο

Επεξ/σία από georgeps21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, afterhours είπε

Παιδια εχω μια παλια Μinolta 7000 φιλματη SLR μηχανη.. δουλευει φωτομετραει μια χαρα ομως μονο με φακους με χειροκινητο διαφραγμα (δεν δουλευει με φακους αυτοματου διαφραγματος).Εγω την δουλεψα με ρωσικους φακους αλλα αναβαθμιστηκα σε καινουργια φιλματη SLR οποτε μου ειναι αχρειαστη η μινολτα.

Την χαριζω επειδη ειναι κριμα να την πεταξω στα σκουπιδια και για να μαθει καποιος φωτογραφια θα αποκτησει μια χρησιμοτητα.

Θα με ενδιέφερε και μένα. Στέλνω ΠΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, afterhours είπε

Παιδια εχω μια παλια Μinolta 7000 φιλματη SLR μηχανη.. δουλευει φωτομετραει μια χαρα ομως μονο με φακους με χειροκινητο διαφραγμα (δεν δουλευει με φακους αυτοματου διαφραγματος).Εγω την δουλεψα με ρωσικους φακους αλλα αναβαθμιστηκα σε καινουργια φιλματη SLR οποτε μου ειναι αχρειαστη η μινολτα...τους ρωσικους φακους θα τους κρατησω προφανως 😁

Την χαριζω(σκετο σωμα) επειδη ειναι κριμα να την πεταξω στα σκουπιδια και για να μαθει καποιος φωτογραφια θα αποκτησει μια χρησιμοτητα.

Δεν είχα ποτέ κανονική κάμερα με φακούς κτλπ και θέλω πολύ να μπω σιγά σιγά στο παιχνίδι οπότε ενδιαφέρομαι αν δεν κάτσει με το άλλο μέλος...τυχαίνει να έχω και 3 φιλμ κάπου ξεχασμένα.. :P

 

Επεξ/σία από odystam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα εξής 

1) 2 θήκες σιλικόνης για Xiaomi Mi A1/Mi 5X

2) 1 θήκη σιλικόνης για Xiaomi Mi 5

3) Λειτουργικό αλλά θορυβώδες για τα πρώτα λεπτά λειτουργίας του 120mm Corsair Fan

4) Μαγνητικό usb type c καλώδιο σαν αυτό της φωτογραφίας https://goo.gl/images/6bKcoz

Παραλαβή μόνο από τον χώρο μου στην Ηλιούπολη 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5 Νοεμβρίου 2018 στις 9:46 ΜΜ, teledomenet είπε

Αν βλεπεις οτι δεν θα παρεις το πρωτο σετ ενδιαφερεται το μελος splanis να το παρει.

Σε αναμονη για απαντηση απο το μελος kathytherion.

Συγνώμη αλλα δεν είχα σύνδεση ας το πάρει το αλλο μέλος, ευχαριστω για τις πληροφορίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...