Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, SOCRATIS1000 είπε

Θα σου απαντησω εγω ,η νομπακο ευθυνεται που αρκετοι ιδιωτες δεν μπορουν να παρουν απο κινα κατευθειαν ηλεκτρονικο τσιγαρο,δεν περναει τιποτα η εχει πολλα εξοδα.

Τωρα θα μου πεις αμα μας δινει ποιοτητα η εταιρεια και απλα δινεις κατι παραπανω οκ.Αλλα η νομπακο εχει παρει πχ το πικο που το πουλανε 20 ευρω [παραδειγμα ]και εχει βαλει το λογοτυπο της πανω με δικο της κουτακι και το εχει ονομασει mega ouaou nobaco starter kit που κοστιζει 50 ευρω.Δηλαδη ειναι ακριβως το ιδιο μοντακι απλα το εχει 20-30 ευρω παραπανω,για εμενα αυτο λεγεται ΑΠΑΤΗ

 Γενικα παντως αυτοι που ψωνιζουν απο νομπακο αποτι εχω δει ειναι αρχαριοι που δεν ξερουν ,και τα καταστηματα τους δεν βλεπω να τσουλανε και παρα πολυ 

Άγνωστες λέξεις

Πάντως τώρα με καραντίνα που μερικά κατάστημα τους ήταν κλειστά βρήκα τα υγρά τους αλλά και αντιστάσεις isson σε περίπτερο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, SOCRATIS1000 είπε

Θα σου απαντησω εγω ,η νομπακο ευθυνεται που αρκετοι ιδιωτες δεν μπορουν να παρουν απο κινα κατευθειαν ηλεκτρονικο τσιγαρο,δεν περναει τιποτα η εχει πολλα εξοδα.

Τωρα θα μου πεις αμα μας δινει ποιοτητα η εταιρεια και απλα δινεις κατι παραπανω οκ.Αλλα η νομπακο εχει παρει πχ το πικο που το πουλανε 20 ευρω [παραδειγμα ]και εχει βαλει το λογοτυπο της πανω με δικο της κουτακι και το εχει ονομασει mega ouaou nobaco starter kit που κοστιζει 50 ευρω.Δηλαδη ειναι ακριβως το ιδιο μοντακι απλα το εχει 20-30 ευρω παραπανω,για εμενα αυτο λεγεται ΑΠΑΤΗ

 Γενικα παντως αυτοι που ψωνιζουν απο νομπακο αποτι εχω δει ειναι αρχαριοι που δεν ξερουν ,και τα καταστηματα τους δεν βλεπω να τσουλανε και παρα πολυ 

Δες πως άρχισε η συζήτηση περί Nobacco και θα καταλάβεις...

56 λεπτά πριν, guzel είπε

Άγνωστες λέξεις

Πάντως τώρα με καραντίνα που μερικά κατάστημα τους ήταν κλειστά βρήκα τα υγρά τους αλλά και αντιστάσεις isson σε περίπτερο...

ΕΕΕλα! Σωωώπα! Σοβαρααά! Μα αυτό είναι υπέροχο! WOW!

Μαύρο στην Nobacco!

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Δες πως άρχισε η συζήτηση περί Nobacco...

  

1 ώρα πριν, guzel είπε

Άγνωστες λέξεις

Πάντως τώρα με καραντίνα που μερικά κατάστημα τους ήταν κλειστά βρήκα τα υγρά τους αλλά και αντιστάσεις isson σε περίπτερο...

 

Πως άρχισε, με τις "τρελές προσφορές" και εμείς του εξηγούμε με επιχειρήματα γιατί η Nobbaco δεν είναι καθόλου καλή και ποιοτική και να μην αγοράζει ότι του συσκευή πετάνε.

Τι είναι το ison, ένα rebranded pod κατα πάσα πιθανότητα, και βλέπω το πουλάν 40ε.Τώρα αν δε πιστεύεις ας πάς σε ένα οποιοδήποτε άλλο κατάστημα απλά να δοκιμάσεις pods στο 30ευρω να δείς τι πάει να πεί rebranded και +20ε γιατί nobacco.Τώρα ότι βρήκες στο περίπτερο δεν μου λέει τίποτα.

Τέλος πάντων,στη τελική απο τη στιγμή που έχει βολευτεί και του κάνει αφού το πήρε να μείνει έτσι, ΑΝ αργότερα θέλει κάτι παραπάνω απλά μακρυά.

 

Επεξ/σία από fernw_thn_souvla
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, fernw_thn_souvla είπε

  

Πως άρχισε, με τις "τρελές προσφορές" και εμείς του εξηγούμε με επιχειρήματα γιατί η Nobbaco δεν είναι καθόλου καλή και ποιοτική και να μην αγοράζει ότι του συσκευή πετάνε.

Τι είναι το ison, ένα rebranded pod κατα πάσα πιθανότητα, και βλέπω το πουλάν 40ε.Τώρα αν δε πιστεύεις ας πάς σε ένα οποιοδήποτε άλλο κατάστημα απλά να δοκιμάσεις pods στο 30ευρω να δείς τι πάει να πεί rebranded και +20ε γιατί nobacco.Τώρα ότι βρήκες στο περίπτερο δεν μου λέει τίποτα.

Τέλος πάντων,στη τελική απο τη στιγμή που έχει βολευτεί και του κάνει αφού το πήρε να μείνει έτσι, ΑΝ αργότερα θέλει κάτι παραπάνω απλά μακρυά.

Εχεις ΡΜ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παιδιά, ο άνθρωπος για καλό το έγραψε, δεν ξέρει για τον τρόπο λειτουργίας της Nobacco και που απευθύνεται, οκ, δεκτό. Δεν θα τον μαλώσουμε επειδή είδε  μια προσφορά και την πόσταρε.

Και εγώ έτσι θα αντιδρούσα αν πήγαινα να κάνω κάτι θεωρητικά καλό και απλά έπαιρνα ως απάντηση

"ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ NOBACCO, ΜΑΥΡΟ! Μάθε τι είναι και τι κάνει!!".

Ζήτησε ευγενικά να μάθει τι είναι τόσο λάθος με την Nobacco και πάλι επιθετική απάντηση έλαβε.

Χαλαρά, για ηλεκτρονικό τσιγάρο μιλάμε, δεν θα χαλάσουμε τις καρδιές μας γι' αυτό, όπως βολεύεται ο καθένας.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα μάγκες. πανω που εφτιαχνα κατι υγρακια (για να ξανα αρχισω το DIY) εφτιαξα 3 γευσεις της flavourart και μια ragnarok. το ragnarok εχει γινει ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΑΤΜΙΣΑ ενω οι αλλες 3 (καρπουζι κερασι και forest berries) ειναι λες και κανω καμμενη βαση. εχει κανεις κανενα ΤΙΡ; οι βασεις ειναι chemco 50-50 και εννοειται ακολουθω τις δοσολογιες που γραφει το αρωμα συν ωρίμανση μια βδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Nobaco ειναι πιο ακριβη σε σχεση με αλλα μαγαζια στα μοντς. Τα ετοιμα υγρα και τα σεικ εν βειπ ειναι στις ιδιες τιμες πανω κατω. Παρολαυτα κατα καιρους μπορει και να πετυχεις κανενα μοντακι σε λογικη τιμη, κατι απο ινοκιν ας πουμε. ΕΙχα παρει ενα και ηταν σε τιμες σκρουτζ, στις οικονομικες μαλιστα. Τωρα για αυτο με τα ανακατασκευασμενα δεν το ηξερα αλλα ειναι τραγικο να πουλαει μια παπαριά 100€+ τρια χρονια τωρα με χαρακτηριστικα που παιρνεις επωνυμο στα μισα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το isson που ξαναπήρα τώρα με τη προσφορά είναι αρκετά premium συσκευή και φαίνεται ακόμη από τη από τη συσκευασία του. Και αρχική τιμή 32 ευρώ μια χαρά μου φαίνεται πάντως πόσο να το έδινε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, guzel είπε

Πάντως το isson που ξαναπήρα τώρα με τη προσφορά είναι αρκετά premium συσκευή και φαίνεται ακόμη από τη από τη συσκευασία του. Και αρχική τιμή 32 ευρώ μια χαρά μου φαίνεται πάντως πόσο να το έδινε;

Σιγά την premium συσκευή!

Ξαναλέμε: ΄Δεν είναι προσφορές! Πρόκειται για σπρώξιμο / ξεστοκάρισμα προϊόντων που δεν τσουλάνε πλέον / δεν τσούλησαν ποτέ! Στο FastTech.com και στο Efun.top βρίσκεις τέτοια μπιχλιμπίδια σχεδόν τσάμπα αλλά δεν μπορούμε να τα αγοράσουμε λόγω βέτο της Nobacco!

Μαύρο στην Nobacco!

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Ξαναλέμε: ΄Δεν είναι προσφορές! Πρόκειται για σπρώξιμο / ξεστοκάρισμα προϊόντων που δεν τσουλάνε πλέον / δεν τσούλησαν ποτέ! Στο FastTech.com και στο Efun.top βρίσκεις τέτοια μπιχλιμπίδια σχεδόν τσάμπα αλλά δεν μπορούμε να τα αγοράσουμε λόγω βέτο της Nobacco!

Μαύρο στην Nobacco!

δε βρίσκω παρόμοιο με isson, μπορεις να βπηθησεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, guzel είπε

δε βρίσκω παρόμοιο με isson, μπορεις να βπηθησεις? 

Δεν χρειαζεται να είναι παρόμοια, και δεν υπάρχει Isson στην παγκόσμια αγορά, brand name Nobacco κάποιου φθηνιάρικου κινέζικου είναι που βαριέμαι τώρα να ψάξω όπως δηλαδή και όλα τα υπόλοιπα προϊόντα της ρουφιάνο-Nobacco...

Μαύρο στην Nobacco!

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, jackess είπε

καλησπέρα μάγκες. πανω που εφτιαχνα κατι υγρακια (για να ξανα αρχισω το DIY) εφτιαξα 3 γευσεις της flavourart και μια ragnarok. το ragnarok εχει γινει ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΑΤΜΙΣΑ ενω οι αλλες 3 (καρπουζι κερασι και forest berries) ειναι λες και κανω καμμενη βαση. εχει κανεις κανενα ΤΙΡ; οι βασεις ειναι chemco 50-50 και εννοειται ακολουθω τις δοσολογιες που γραφει το αρωμα συν ωρίμανση μια βδομαδα

Καμμένη βάση;Υπάρχει περίπτωση να τα δοκιμάσεις κάπου αλλού;Είναι πάρα πολύ περίεργο αυτό και στα τόσα πολλά λίτρα diy που έχω κάνει τόσα χρόνια δεν μου έχει τύχει ποτέ αυτό.Μήπως έχει πάει κάτι λάθος με την βάση σου;

Επεξ/σία από fernw_thn_souvla
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 hours ago, jackess said:

καλησπέρα μάγκες. πανω που εφτιαχνα κατι υγρακια (για να ξανα αρχισω το DIY) εφτιαξα 3 γευσεις της flavourart και μια ragnarok. το ragnarok εχει γινει ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΑΤΜΙΣΑ ενω οι αλλες 3 (καρπουζι κερασι και forest berries) ειναι λες και κανω καμμενη βαση. εχει κανεις κανενα ΤΙΡ; οι βασεις ειναι chemco 50-50 και εννοειται ακολουθω τις δοσολογιες που γραφει το αρωμα συν ωρίμανση μια βδομαδα

Αυτό μου συμβαίνει και εμένα με υγρά της flavourart καμιά φορά. Συνήθως όταν αναμιγνύονται μεταξύ τους. Μήπως όταν αλλάζεις υγρό στον ατμοποιητή, έχει μείνει από το προηγούμενο και η ανάμιξη δημιουργεί αυτό το θέμα;

Στείλε λινκ για το ragnarok να το δοκιμάσω αν θες.

Επεξ/σία από antbyron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, fernw_thn_souvla είπε

Καμμένη βάση;Υπάρχει περίπτωση να τα δοκιμάσεις κάπου αλλού;Είναι πάρα πολύ περίεργο αυτό και στα τόσα πολλά λίτρα diy που έχω κάνει τόσα χρόνια δεν μου έχει τύχει ποτέ αυτό.Μήπως έχει πάει κάτι λάθος με την βάση σου;

δεν εχω αλλο σετ τωρα περας ενος τσιγαρισου αλλα και φιλαρακι που του εδωσα να δοκιμασει στο δικο του μου ειπε ακριβως το ιδιο. πολυ μουντο και σε σημειο να θυμιζει στεγνο βαμβακι. με τις ιδιες βασεις εχω φτιαξει και το ραγκναροκ που τα σπαει

6 ώρες πριν, antbyron είπε

Αυτό μου συμβαίνει και εμένα με υγρά της flavourart καμιά φορά. Συνήθως όταν αναμιγνύονται μεταξύ τους. Μήπως όταν αλλάζεις υγρό στον ατμοποιητή, έχει μείνει από το προηγούμενο και η ανάμιξη δημιουργεί αυτό το θέμα;

Στείλε λινκ για το ragnarok να το δοκιμάσω αν θες.

οχι δεν εχω μιξει καμια ολες σκετες τις εβαλα και τις δοκιμασα σε φρεσκο βαμβακομα 😢

επειδη δε ξερω πως παει το θρεντ με τα λινκ, γκουγκλαρε Ultimate A & L - RAGNAROK 30ml, εγω προσωπικα ριχνω μισο ml μενθολης στα 60ml της flavourart (αυτη που φερνει σε παγο οχι τις αλλες) 

Επεξ/σία από jackess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολους,

δεν εχω παρακολουθησει το θεμα, και η αληθεια ειναι οτι δεν εχω και πολλες γνωσεις στο ειδος για αυτο και θελω τη γνωμη σας.

Ειχα ενα Aspire Nautilus AIO Kit το οποιο και εχασα. Ψαχνω αντικαταστατη του και θελω τη γνωμη σας.

Μου αρεσε το μικρο του μεγεθος, η μπαταρια του με καλυπτε (ελαφρια χρηση), απο γευση ημουν οκ (χωρις να εχω πολλη εμπειρα βεβαια), και γενικα οτι δεν πολυασχολιομουν μαζι του.

Σκεφτηκα να επαιρνα το ιδιο αλλα γιατι να μην δοκιμασω κανα αλλο? 

Ευχαριστω για καθε προταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...