Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, th3ofilos είπε

Αμα παει σε αυτο το επιπεδο τιμης καλυτερα να παρει το voopoo drag

Εψαχνα το πιο κοντινο σε τιμη αξιολογο μοντ,γιατι και γω 5 ευρω πανω ελεγα καθε φορα και απο τα 80 εδωσα 120 στο 2ο μου μοντακι-ατμο :P ..Δεν μετανοιωνω ουτε ευρω αλλα και παλι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Karamol3golas είπε

Εψαχνα το πιο κοντινο σε τιμη αξιολογο μοντ,γιατι και γω 5 ευρω πανω ελεγα καθε φορα και απο τα 80 εδωσα 120 στο 2ο μου μοντακι-ατμο :P ..Δεν μετανοιωνω ουτε ευρω αλλα και παλι 

Οχι αυτο ειναι υπερβολη και προσωπικη επιλογη, επειδη το παιδι δεν ξερει στα 46 euro το aspire και στα 50 το drag πας δαγκωτο στο drag, στα 80 δεν χρειαζεται να ανεβει, μην κοιτας εμας που εχουμε πρόβλημα και το εχουμε κανει χομπι

1 ώρα πριν, Karamol3golas είπε

Εψαχνα το πιο κοντινο σε τιμη αξιολογο μοντ,γιατι και γω 5 ευρω πανω ελεγα καθε φορα και απο τα 80 εδωσα 120 στο 2ο μου μοντακι-ατμο :P ..Δεν μετανοιωνω ουτε ευρω αλλα και παλι 

Με 120 ποιο εχεις παρει?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, th3ofilos είπε

Οχι αυτο ειναι υπερβολη και προσωπικη επιλογη, επειδη το παιδι δεν ξερει στα 46 euro το aspire και στα 50 το drag πας δαγκωτο στο drag, στα 80 δεν χρειαζεται να ανεβει, μην κοιτας εμας που εχουμε πρόβλημα και το εχουμε κανει χομπι

Με 120 ποιο εχεις παρει?? 

Οταν εψαχνα ειχα παρει drag-kensei και βγηκαν 65 το drag νομζιω και 40 ο kensei και μαζι με τις 2 μπαταριες γυρω στα 120 απο το αρχικο budget των 80(Φορτιστη ειχα)..Δεν το μετανοιωνω ομως γιατι αν και εχει ξεβαψει,δεν εχει παθει τιποτα αλλο,ενω ο ατμοποιητης περιπoυ 1 χρονο μετα και δεν εχω βρει καποιον με καλυτερη γευση,καλυτερο airflow κλπ(μιλαμε παντα για rta και budget ως το 60αρι,γιατι μετα παιζουν και αλλα)..Γενικα το μοντ και ο ατμοποιητης ειναι 9/10 απο μενα,επειδη το 1ο ξεβαφει,και το 2ο μαζευει υγρο στο drip tip και θελει καθαρισμα 1-2 φορες τη μερα,και το airflow απο τη μεση και κατω σφυριζει(απο το οποιο δεν κοβω σχεδον ακθολου επειδη γινεται αρκετα σφιχτη τζουρα που δεν ταιριαζει σε dual coil setup)..Ετσι μετα απο 1 χρονο χρησης τα προτεινω και τα 2 ακομα..

Επεξ/σία από Karamol3golas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα πέρασα από διαφορά καταστήματα να δω μερικές επιλογές από κοντά και νου πρότειναν σε μοντακι aegis legend στα 200W και ατμοποιητη είτε Zeus είτε revolver της vandy  vape. Συν τις μπαταρίες αποδέχτηκα ότι θα βγω πάνω από 120 ευρώ αλλά χαλάλι! Ποια είναι η γνώμη σας για αυτές τος προτάσεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Georgerene είπε

Καλησπέρα πέρασα από διαφορά καταστήματα να δω μερικές επιλογές από κοντά και νου πρότειναν σε μοντακι aegis legend στα 200W και ατμοποιητη είτε Zeus είτε revolver της vandy  vape. Συν τις μπαταρίες αποδέχτηκα ότι θα βγω πάνω από 120 ευρώ αλλά χαλάλι! Ποια είναι η γνώμη σας για αυτές τος προτάσεις; 

Το aegis εχει καλες κριτικες αλλα εμενα μου φαινεται τεραστιο,που ειναι υποκειμενικο..Τωρα οσον αφορα τον ατμοποιητη,θες rda?Θες rta?Θες μονη αντισταση η διπλη?Θες περισσοτερο γευση,ατμο η σε ενδιαφερει να μην σταζει απο διπλα κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην προηγούμενη σελίδα έχω γράψει ακριβώς τι θέλω απλώς μην δώσεις σημασία στο 80-90 που γράφει γιατί έχουμε ξεφύγει πλέον από αυτά τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Georgerene είπε

Στην προηγούμενη σελίδα έχω γράψει ακριβώς τι θέλω απλώς μην δώσεις σημασία στο 80-90 που γράφει γιατί έχουμε ξεφύγει πλέον από αυτά τα λεφτά.

Αυτα που σου ειχα προτεινει μαζι με 2 μπαταριες και εναν φορτιστη καπου 120 βγαινουν,μπορει 10 ευρω πανω κατω,απλα υπολογισε οτι θα χρειαστεις και συρμα και βαμβακι..Απο συρμα μπορεις να δοκιμασεις ενα n80 fused clapton 2x26 core 36 wrap,και απο βαμβακι cotton bacon prime(η το απλο,ιδια τιμη εχουν απλα αν βρεις το prime ειναι καλυτερο),που εκτος του οτι ειναι καλο ειναι φιλικο για τον νεο χρηστη..Επισης ειπες οτι θες cloud chasing για αυτο δεν σου προτεινα μονης αντιστασης σαν τον κυριο στο μαγαζι..

Επεξ/σία από Karamol3golas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντάς σας με έπιασε μια νοσταλγία αφού και εγώ πριν δύο χρόνια περίπου με ένοιαζαν τα σύννεφα και τα ντουμάνια οπότε πήγα στο κουτί και έβγαλα tvf 12 και για την καγκουριά έβαλα την τριπλή δες λίγο τι αέρα έχεις που είναι το βασικότερο στα ντουμάνια 

fWPx63k.jpg

 

yEddpk1.jpg

Να πω την αλήθεια σπάνια τον δούλευα με την τριπλή 

Χαχαχαχα βάρεσα 5 καλές και και την άκουσα 0,17 100W  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, palasd είπε

Διαβάζοντάς σας με έπιασε μια νοσταλγία αφού και εγώ πριν δύο χρόνια περίπου με ένοιαζαν τα σύννεφα και τα ντουμάνια οπότε πήγα στο κουτί και έβγαλα tvf 12 και για την καγκουριά έβαλα την τριπλή δες λίγο τι αέρα έχεις που είναι το βασικότερο στα ντουμάνια 

fWPx63k.jpg

yEddpk1.jpg

Να πω την αλήθεια σπάνια τον δούλευα με την τριπλή 

Χαχαχαχα βάρεσα 5 καλές και και την άκουσα 0,17 100W  

Τι να τον κανεις τον αερα αν δεν εχεις χωρο να στησεις η ζεστενεται αμεσως??Θα βγαινει αραιος ατμος,η δεν θα το ευχαριστιεσαι....Καπου  πρεπει να εχω φωτο τον twisted messes squared με 7 σπειρες fused 2x24 και 32αρι.,και εκανα δοκιμες στα 150 βατ...Ειχα ανεβασει τις αντιστασεις πιο πανω γιατι ακουμπουσαν το top cap..Εκει να δεις πως την ακους ..με 3αρα νικοτινη με πονουσαν τα πνευμονια λες και με πατουσε ελεφαντας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2018 στις 5:52 ΜΜ, Karamol3golas είπε

Οταν εψαχνα ειχα παρει drag-kensei και βγηκαν 65 το drag νομζιω και 40 ο kensei και μαζι με τις 2 μπαταριες γυρω στα 120 απο το αρχικο budget των 80(Φορτιστη ειχα)..Δεν το μετανοιωνω ομως γιατι αν και εχει ξεβαψει,δεν εχει παθει τιποτα αλλο,ενω ο ατμοποιητης περιπoυ 1 χρονο μετα και δεν εχω βρει καποιον με καλυτερη γευση,καλυτερο airflow κλπ(μιλαμε παντα για rta και budget ως το 60αρι,γιατι μετα παιζουν και αλλα)..Γενικα το μοντ και ο ατμοποιητης ειναι 9/10 απο μενα,επειδη το 1ο ξεβαφει,και το 2ο μαζευει υγρο στο drip tip και θελει καθαρισμα 1-2 φορες τη μερα,και το airflow απο τη μεση και κατω σφυριζει(απο το οποιο δεν κοβω σχεδον ακθολου επειδη γινεται αρκετα σφιχτη τζουρα που δεν ταιριαζει σε dual coil setup)..Ετσι μετα απο 1 χρονο χρησης τα προτεινω και τα 2 ακομα..

Α ελα ρε νομιζα οτι μονο για μοντάκι εδωσες 120.... μια χαρα ειναι τα 120 για σετακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες εκτος απο tauren και τις βλακιες της v god τι αλλο εχουμε σε μηχανικο σωληνα με μπαταριες 21700 που να βγαινει σε μαυρο χρωμα; Εχω δει και το dreamer αλλα δεν με ενθουσιασε πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...