Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 19/8/2018 στις 8:16 ΜΜ, γροσερισοπ είπε

έχει κανένας εμπειρία από μεταφορά από κρέιβεν;

γενικα έκανα μια προσπαθεια παλια με ενα φτηνο κιτ των 20€ αλλά μου φάνηκε πολύ "αρρωστιλα" η όλη κατάσταση..

Οταν λες αρρωστιλα τι εννοεις?? Αμα παρεις μουφα κιτ στην αρχη ξενερωνεις και γυρνας παλι σε τσιγαρο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα ψάχνω ένα μοντακι με πνευμονικό ατμοποιητή όπου με αγορά μπαταριας να βγαίνουν όλα μαζί κάνα 50αρι. Αυτό θεωρούταν πολύ καλό παλιότερα, συνεχίζει να προτείνεται ή έχει βγει κάτι καλύτερο;;

https://www.skroutz.gr/s/9466753/Eleaf-Istick-Pico-Kit.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, AllNatural είπε

Καλησπέρα ψάχνω ένα μοντακι με πνευμονικό ατμοποιητή όπου με αγορά μπαταριας να βγαίνουν όλα μαζί κάνα 50αρι. Αυτό θεωρούταν πολύ καλό παλιότερα, συνεχίζει να προτείνεται ή έχει βγει κάτι καλύτερο;;

https://www.skroutz.gr/s/9466753/Eleaf-Istick-Pico-Kit.html

Ρίξε μια ματιά εδώ: https://www.skroutz.gr/s/13005410/Vaporesso-Swag-Kit.html

Γύρω στα 54 ευρώ μαζί με μία 18650, αλλά σε αυτά τα λεφτά δύσκολα βρίσκεις κάτι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω πιστεύω ότι σε βάθος χρόνου καλύτερα να πάρει https://www.skroutz.gr/s/12041085/Eleaf-iStick-Pico-25-with-Ello.html   το πίκο είναι δοκιμασμένο και σίγουρο σε βάθος χρόνου σε αντίθεση με το swag άσε που την κατανάλωση του nrg δεν την έχω δει πουθενά μέχρι και tfv12 βάζει κάτω σε κατανάλωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, palasd είπε

τι να πω πιστεύω ότι σε βάθος χρόνου καλύτερα να πάρει https://www.skroutz.gr/s/12041085/Eleaf-iStick-Pico-25-with-Ello.html   το πίκο είναι δοκιμασμένο και σίγουρο σε βάθος χρόνου σε αντίθεση με το swag άσε που την κατανάλωση του nrg δεν την έχω δει πουθενά μέχρι και tfv12 βάζει κάτω σε κατανάλωση 

Η κατανάλωση του NRG εξαρτάται καθαρά από την αντίσταση. Με μία κεραμική CCELL στα 30 watt είσαι παραπάνω από κομπλέ, ενώ στα θετικά είναι η δυνατή γεύση και ο διπλάσιος χρόνος ζωής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να σας πω οτι το εχω κοψει τελειως εδω και παρα πολυ καιρο(8 μηνες) το ηλεκτρονικο το κανονικο το εχω κοψει χρονια πριν...

Μου εχουνε περισεψει διαφορα οπως καθαρη νικοτινη 200ml eleaf pico ατμοποιητες επισκευασιμοι κτλπ

αξιζει να τα βαλω για πουλημα η δεν εχουνε αξια και να τα δωσω σε κατι γνωστους που εχω ?

Ποσο μπορει να πιασει η καθαρη νικοτινη 200ml (θα την δωσω αραιωμενη δεν ρισκαρω να πεθανει καποιος)?

Επεξ/σία από j2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, j2k είπε

Να σας πω οτι το εχω κοψει τελειως εδω και παρα πολυ καιρο(8 μηνες) το ηλεκτρονικο το κανονικο το εχω κοψει χρονια πριν...

Μου εχουνε περισεψει διαφορα οπως καθαρη νικοτινη 200ml eleaf pico ατμοποιητες επισκευασιμοι κτλπ

αξιζει να τα βαλω για πουλημα η δεν εχουνε αξια και να τα δωσω σε κατι γνωστους που εχω ?

Ποσο μπορει να πιασει η καθαρη νικοτινη 200ml (θα την δωσω αραιωμενη δεν ρισκαρω να πεθανει καποιος)?

Προσεχε μην εχει ληξει η νικοτινη. 
αναλογα τι εχεις, ποσο παλια ειναι και τη κατασταση ειναι. Αν ειναι του 2017-2018 σε καλη κατασταση θα πιασεις περιπου 15-20 το κομματι με συσκευασιες και τα ολα τους .

Επεξ/σία από nrkmaiden
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έχω ένα μορτάκι το vaporeso attitude.
εκεί που ήταν τέρμα φορτισμένο πάω να το πάρω να το ανοίξω την επόμενη μέρα και δεν άνοιγε.
το βάζω για φόρτιση πηρέ λίγη ώρα νιώσει και άρχισε να φορτίζει από το 0 .
είναι λογικό αυτό να αποφορτίζετε η μπαταριά.
να τα έφτυσε και να θέλει αλλαγή  ? αλλά εφόσον ήταν κλειστό το τσιγάρο γιατί να πέσει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dvlsakos είπε

Καλησπέρα έχω ένα μορτάκι το vaporeso attitude.
εκεί που ήταν τέρμα φορτισμένο πάω να το πάρω να το ανοίξω την επόμενη μέρα και δεν άνοιγε.
το βάζω για φόρτιση πηρέ λίγη ώρα νιώσει και άρχισε να φορτίζει από το 0 .
είναι λογικό αυτό να αποφορτίζετε η μπαταριά.
να τα έφτυσε και να θέλει αλλαγή  ? αλλά εφόσον ήταν κλειστό το τσιγάρο γιατί να πέσει ?

Το πρωτο πραγμα που θα τσεκαρα θα ηταν οι μπαταριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλοχα παρεα ειμαι με tesla wye 200w και ατμοποιητη τον themis. Χρησιμοποιω συρμα demon killer type e και βαμβακι bacon αυτην την στιγμη (αν και νομιζω οτι το prime ειναι πιο μαλακο κ αφρατο - anyhow)

μεχρι και πριν 1 μηνα επαιρνα συρμα demon killer type e απο το gearbest. Σημερα παω να ξαναπαραγγειλω γτ θα μ τελειωσει μεχρι τελη σεπτεμβρη και βλεπω οτι δν το εχουν διαθεσιμο, απο την αλλη πλευρα το βρηκα στο ebay αλλα η τιμη απο κει βγαινει σαν να το παιρνω και απο ελλαδα (~9 ευρω εν αντιθεση στα ~5.5euro που εβγαινει απο gearbest).

Το ερωτημα μου ειναι αν υπαρχει καμια αλλη σελιδα οπως το gearbest που να εχουν διαθεσημοτητα του type E και σαφως να ειναι πιο φθηνα απο τι στην Ελλαδα.

ευχαριστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο καιρό εξακολουθούν να μην πουλάνε πουθενά αντιστάσεις σε μορφή πλέγμα (σαν δίχτυ) και πουλάνε ακόμα μόνο σε σύρμα ???

(Έβαλα εικόνα καλού κακού)

 

 

BUY THIS222.jpg

Επεξ/σία από KnightRider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...