Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aegis + OBS ENGINE nano

Γιατί ρε παιδιά η αντίσταση γράφει 0.36Ω και το mod μου το διαβάζει στα 2πλασια;;; Δοκίμασα την αντίστοιχη, βιδωμενη πάνω στον ίδιο ατμοποιητή, στο mod της γυναίκας μου και διαβάζει την αντίσταση στα ίδια Ω, 70-71Ω.

Το έχω συνέχεια και με άλλες αντιστασεις, διαβάζονται μεγαλύτερες απ'ότι είναι! Μου έχει σπάσει τα @@ γαμωτησκδβτνσησξςηςηδξςηεηδβφβρβρβρβρσγσηδξρβζβγσγητβδξφξβτβδ!!!!!!!!!!

Επισυνάπτω φωτογραφίες για του λόγου το αληθές.

 

_IMG_000000_000000.jpg

IMG_20180814_165710077.jpg

Επεξ/σία από invisiblesurfer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτές οι αντιστάσεις είναι για πέταμα βασικά

Τα Ω δεν είναι πάντα αυτά που αναγράφονται + ότι μετά από μια βδομάδα χρήσης θέλουν άλλαγμα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pa0ki είπε

Αυτές οι αντιστάσεις είναι για πέταμα βασικά

Τα Ω δεν είναι πάντα αυτά που αναγράφονται + ότι μετά από μια βδομάδα χρήσης θέλουν άλλαγμα

Εννοείς τη συγκεκριμένη μάρκα ή αυτού του τύπου tiger? Αγόρασα αυτό το πακετάκι για να δοκιμάσω διάφορους τύπους...

Ποιες αντιστάσεις θα πρότεινες; Είχα δοκιμάσει μια φορά κάποια προ-στριμμένη με πλακέ σύρμα πολύ σούπερ αλλά δε ξέρω τι ήταν, μου την έβαλε ένας φίλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ αυτά τα πακετάκια των 10-20-30 coils με 10€. Είχα πάρει και εγώ ένα από amazon, μάπα

Κάτι συγκεκριμένο δεν έχω να προτείνω, γιατί οι επιλογές είναι πολλές, ανάλογα τα γούστα και τον τρόπο χρήσης

Καλά coils ξεκινάνε από 6-7€ το ζευγάρι και η τιμή ανεβαίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, invisiblesurfer είπε

Εννοείς τη συγκεκριμένη μάρκα ή αυτού του τύπου tiger? Αγόρασα αυτό το πακετάκι για να δοκιμάσω διάφορους τύπους...

Ποιες αντιστάσεις θα πρότεινες; Είχα δοκιμάσει μια φορά κάποια προ-στριμμένη με πλακέ σύρμα πολύ σούπερ αλλά δε ξέρω τι ήταν, μου την έβαλε ένας φίλος.

Δοκιμασε καποια fused clapton. Πολυ καλο σαν καρουλι συρμα ειναι της coilology αν και λιγο τσιμπιμενο. Δεν εχω δοκιμασει τις ετοιμες της εταιριας αλλα υποθετω θα ειναι καλες. Αν και πιστευω οτι για ετοιμες αντιστασεις αξιζουν οι χειροποιητες (9+ €) Οταν στηνεις να παιζεις σε χαμηλα βατ μη πυρωνει παρα πολυ το συρμα.


ποιο μοντακι ηταν το αλλο που τον εβαλες πανω?

Επεξ/σία από nrkmaiden
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα είμαι νέος.. Και ως νέος ατμιστής ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας για το Joyetech eGo AIO Kit... 

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω σαν αρχάριος επειδή το είχε στα δώρα επέλεξα να μου στείλουνε το atmos nutacco balance το υγρό στα 12 mg νικοτίνη για αρχή.. Αυτό το τοποθετώ απευθείας στο ηλεκτρονικό τσιγάρο ή χρειάζεται ανάμειξη με κάποια άλλη βάση.? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χρησιμοποιώ κοντά στον χρόνο τώρα την συλλογή Νi80 coilology  και είμαι πολύ ευχαρηστημένος  

 

6 ώρες πριν, garcia3 είπε

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα είμαι νέος.. Και ως νέος ατμιστής ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας για το Joyetech eGo AIO Kit... 

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω σαν αρχάριος επειδή το είχε στα δώρα επέλεξα να μου στείλουνε το atmos nutacco balance το υγρό στα 12 mg νικοτίνη για αρχή.. Αυτό το τοποθετώ απευθείας στο ηλεκτρονικό τσιγάρο ή χρειάζεται ανάμειξη με κάποια άλλη βάση.? 

Καλημέρα και καλώς ήρθες στο κλάμπ :D

Το ΑΙΟ είναι ένα απλό και καλό μοντάκι για να σε βάλει στον κόσμο του ατμίσματος  το οποίο είναι σίγουρο ότι άμα μείνεις σε κανά δύο μήνες θα θες να το αλλάξεις. Ναι το υγρό που σου στείλανε είναι έτοιμο για άτμισμα και γενικά άμα έχει γεύση και ποσοστό νικοτίνης τότε είναι έτοιμο για άτμισμα .

Αν δεν έχεις ξεκινήσει είτε για τις επόμενες κεφαλές η διαδικασία είναι, βρέχουμε την κεφαλή με υγρό από τις τρύπες που έχει την κουμπώνουμε στο τανκ το γεμίζουμε κάνουμε κανά δύο τρεις κούφιες τζούρες χωρίς να πατάμε το κουμπάκι και είμαστε έτοιμοι, πρώτα πατάμε ξεκινάμε να παίρνουμε τζούρα αφήνουμε το κουμπάκι και μετά σταματάμε να ρουφάμε.

Αυτά τα λίγα για αρχή  ότι θες ρώτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/8/2018 στις 5:02 ΜΜ, invisiblesurfer είπε

Aegis + OBS ENGINE nano

Γιατί ρε παιδιά η αντίσταση γράφει 0.36Ω και το mod μου το διαβάζει στα 2πλασια;;; Δοκίμασα την αντίστοιχη, βιδωμενη πάνω στον ίδιο ατμοποιητή, στο mod της γυναίκας μου και διαβάζει την αντίσταση στα ίδια Ω, 70-71Ω.

Το έχω συνέχεια και με άλλες αντιστασεις, διαβάζονται μεγαλύτερες απ'ότι είναι! Μου έχει σπάσει τα @@ γαμωτησκδβτνσησξςηςηδξςηεηδβφβρβρβρβρσγσηδξρβζβγσγητβδξφξβτβδ!!!!!!!!!!

Επισυνάπτω φωτογραφίες για του λόγου το αληθές.

_IMG_000000_000000.jpg

IMG_20180814_165710077.jpg

Παιζω πολυ καιρο με τετοιες φθηνες αντιστασεις, για πεταμα δεν ειναι, το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι τα ομ που αναγραφει η συσκευασια ειναι για διπλο στησιμο, σηλαδη 0,7+0,7=0,36...

Δοκιμασε καποια αλλη να δεις τι παιζει

Και αμα θες κατι καλυτερο οπως προ ειπαν τα παιδια  πας σε coilology Ni80, το πακετακι που εχει μεσα και βαμβακι και εισαι κομπλε

 

Επεξ/σία από th3ofilos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδες, χρησιμοποιηουσα το cotton bacon το οποιο ημουν ευχαριστημενος αλλα επειδη μ τελειωσε, παρεγγειλα απεξω με αποτελεσμα αυτο που ηρ8ε ηταν fake, φαινεται και στην υφη κιολας αλλα και στην γευση, anyhow, εχετε να προτεινετε κανενα μαλακο βαμβακι απολυτα απορηφητικο;

μοντ εχω ενα της tesla wyese 200w και ατμοποιητη τον themis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανένας εμπειρία από μεταφορά από κρέιβεν;

γενικα έκανα μια προσπαθεια παλια με ενα φτηνο κιτ των 20€ αλλά μου φάνηκε πολύ "αρρωστιλα" η όλη κατάσταση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας.Ειμαι νεος στο ατμισμα σχεδον 3 μηνες.

Μου προτειναν αυτο το site https://www.ewsale.com/ και ειχα παραγγηλει.Τα υγρα ηταν Holo tribeca  αλλα εμεθα οτι εινα ιπολυ ακριβα στην ελλαδα και ανησυχω μηπως ειναι επιβαλβη αυτα που πηρα απο το site.ξερει  κανεις κατι? εχει παραγγελει καποιος αλλος να με βοηθησει?γιατι αν ειναι οκ τοτε αξιζει να παρω απο εκει .

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...