Προς το περιεχόμενο

iOS 12


alexakos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως εγώ παιδιά το Eshop το φοβάμαι. Γιατί και κάτι ακούστηκα είχα αγοράσει παλιότερα που έλεγαν αυθεντικά και τελικά ΗΕΚΑΘΑΡΑ δεν ήταν. Και φανταστείτε ότι τους είχα πάρει την ηλ να επιβεβαιώσω ότι είναι αυθεντικά. Και μόλις τους παίρνω ξανά τηλέφωνο μετά που τα παρέλαβα και είδα ότι ξεκάθαρα είναι μαϊμουδάκια μου το παίζαν τρελίτσα ότι αυτό δε μπορεί να συμβαίνει και ότι δεν μπορώ να τα επιστρέψω κιόλας γιατί είχαν δοκιμαστεί και ήταν υγιεινής οι λόγοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, marmagia είπε

Πάντως εγώ παιδιά το Eshop το φοβάμαι. Γιατί και κάτι ακούστηκα είχα αγοράσει παλιότερα που έλεγαν αυθεντικά και τελικά ΗΕΚΑΘΑΡΑ δεν ήταν. Και φανταστείτε ότι τους είχα πάρει την ηλ να επιβεβαιώσω ότι είναι αυθεντικά. Και μόλις τους παίρνω ξανά τηλέφωνο μετά που τα παρέλαβα και είδα ότι ξεκάθαρα είναι μαϊμουδάκια μου το παίζαν τρελίτσα ότι αυτό δε μπορεί να συμβαίνει και ότι δεν μπορώ να τα επιστρέψω κιόλας γιατί είχαν δοκιμαστεί και ήταν υγιεινής οι λόγοι 

Εισαι σε λαθος θεμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανένας θέματα μπαταρίας στο SE με iOS 12? Ενώ έχω battery health 95%, η συμπεριφορα είναι τελείως αλλοπρόσαλλη. Χαζεύεις πχ 30 δευτερόλεπτα ενα σάιτ σε 4G και πέφτει 4-5% αμέσως ή αν πέσει κάτω απο 20, κάνει βουτιά στο 9%, μετά κλείνει απο μπαταρία, το βάζεις στην πρίζα και ανοίγει στο 35%. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση; Έχω ένα 6s, άλλαξα μπαταρία το καλοκαίρι και ενώ στο battery health μου δείχνει 100% η μπαταρία πέφτει αρκετά γρήγορα θα έλεγα... Φταίει μήπως το iOS 12 ή είναι κάτι άλλο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, ProponitisTouKanape said:

Εχει κανένας θέματα μπαταρίας στο SE με iOS 12? Ενώ έχω battery health 95%, η συμπεριφορα είναι τελείως αλλοπρόσαλλη. Χαζεύεις πχ 30 δευτερόλεπτα ενα σάιτ σε 4G και πέφτει 4-5% αμέσως ή αν πέσει κάτω απο 20, κάνει βουτιά στο 9%, μετά κλείνει απο μπαταρία, το βάζεις στην πρίζα και ανοίγει στο 35%. :P 

Δεν έχω κανένα θέμα. Δεν είμαι ο καλύτερος κριτής βέβαια γιατί το φορτίζω αρκετά συχνά, ανεξαρτήτως ποσοστού, αλλά δεν έχω δει διαφορά απ' την 11 ή την 10. Είναι παλιά η μπαταρία σου; 

5 hours ago, Leo97 said:

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση; Έχω ένα 6s, άλλαξα μπαταρία το καλοκαίρι και ενώ στο battery health μου δείχνει 100% η μπαταρία πέφτει αρκετά γρήγορα θα έλεγα... Φταίει μήπως το iOS 12 ή είναι κάτι άλλο; 

Το iOS γενικώς, δεν νομίζω. Κάποιο app ίσως; Τα στατιστικά της μπαταρίας τι λένε;.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, CheOnWeb είπε

Δεν έχω κανένα θέμα. Δεν είμαι ο καλύτερος κριτής βέβαια γιατί το φορτίζω αρκετά συχνά, ανεξαρτήτως ποσοστού, αλλά δεν έχω δει διαφορά απ' την 11 ή την 10. Είναι παλιά η μπαταρία σου; 

Το iOS γενικώς, δεν νομίζω. Κάποιο app ίσως; Τα στατιστικά της μπαταρίας τι λένε;.

Η συσκευη ειχε αντικατασταθεί με καινούρια πριν 1 χρόνο περίπου. Δεν είχα παρατηρήσει αυτή τη συμπεριφορά με προηγούμενες εκδόσεις αλλα δεν ξέρω πόσο καιρό έχει λαλήσει. Κι εγώ κανονικά συνέχεια το φορτίζω γιατί το χρησιμοποιώ και για μουσική στο αυτοκίνητο οπότε όλη την ημέρα είναι σταθερά σε υψηλή μπαταρία. Τώρα που ήμουν στο εξωτερικό μια εβδομάδα και ημουν έξω πολλές χώρες χωρίς φόρτιση, έκανε μπαμ το θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντωμεταξύ τα revokes δίνουν και παίρνουν από την προηγούμενη εβδομάδα ασταμάτητα.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μετά την 12.3.1 παρατηρώ ότι χάνει την σύνδεση με το WiFi ...

Συνδέεται ας πούμε στο σπίτι ... και μετά από 5 λεπτά γυρνάει σε 4g μόνο του ...

μηπως φταίει κάτι άλλο ..;

καμια γνώμη ρε παιδιά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...