Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν κάνει τίποτα γενικά δες τις ρυθμίσεις ασχολησου λίγο οπότε μπορείς. Και αξίζει αν δεν έχεις αυτόν τον μήνα να βάλεις gold game pass από 1 ευρώ. 

 

Τώρα αν σου έδωσε κωδικούς κτλ γίνεται να τον αλλάξεις αν σου έδωσε κωδικό email κωδικό κτλ για να μην έχει πρόσβαση μετά αλλά αν σου είπε μην κάνεις τίποτα θα τον χρειαστώ κι εγώ τότε άφησε τον έτσι. 

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, dinos234 είπε

Δεν κάνει τίποτα γενικά δες τις ρυθμίσεις ασχολησου λίγο οπότε μπορείς. Και αξίζει αν δεν έχεις αυτόν τον μήνα να βάλεις gold game pass από 1 ευρώ. 

Βλέπεις το δέντρο αλλά υπάρχει Rain Forest από πίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την βοήθεια! Την  προσφορά ένα μήνα με 1€ που μπορώ να το βρω ; Ωστόσο υπάρχει κάποιο άλλο πράγμα που πρέπει να προσέξω και να είμαι επιφυλακτικός για αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το store μέσα αλλά αν κανείς νέο λογαριασμό για αρχή σου δίνει για λίγες μέρες αν θυμάμαι καλά νομίζω είναι 14 μέρες game pass και κάπου εκεί η 1 μήνα gold αλλά μετά χάνεται και η προσφορά είναι το θέμα αν λήξει κανονικά έχει 10 game pass 7 gold. Αλλά αν δεν έχεις αλλάξει κωδικό email λογαριασμού για καλό και κακό μην βάλεις πχ πιστωτική επειδή ποτέ δεν ξέρεις και την αφήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα κράτησε αυτόν που σου έδωσε μην κάνεις τίποτα αν και ποτέ δεν ξέρεις μπορεί και να τον χρειαστεί κάποια στιγμή και να σου τον κλειδώσει πχ λέω εγώ. Και κάνε έναν δικό σου δεύτερο να έχεις δύο λογαριασμούς μέσα πχ κι εκεί αγόραζε τα παιχνίδια που θες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλάω X1X σε άριστη κατάσταση με 150 παιχνίδια στον λογαριασμό 700 eur μόνο. Στείλτε μου PM - θα αφήσω και τον λογαριασμό στο xbox. Μόνο Αθήνα - στέλνω παντού!

(ακολουθεί λίστα παιχνιδιών).

Χεχ....

:D

 

Τώρα σοβαρά - προσέξτε αυτές τις πωλήσεις κονσολών με ή χωρίς "λογαριασμό..." Υπάρχουν τεράστιοι κίνδυνοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κύριος μου έχει δώσει τα πάντα και είναι πολύ φιλικός ! Δεν πιστεύω να μου κάνει κάτι τέτοιο! 

Πάντως για το 1€ που είπατε , με συμφέρει να το πάρω; Έχω 10 μέρες free από τον λογαριασμό του κυρίου και 14 από τον δικό μου οπότε σχεδόν ένα μήνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stavroulis1985 είπε

Επηδη μαλλον συντομα θα ειμαι κατοχος Xbox one X εχω αυτην την TV 
https://www.skroutz.gr/s/11524476/Samsung-UE55MU7000.html
πως ειναι για gaming ?
την εχω συνδεσει επισης με αρκετα δυνατο pc πανω (ryzen 2600x GTX1080 ssd΄s κτλ)
 

Πολυ καλη ειναι. Δεν βλεπω λογο ανησυχιας

Εχει και freesync. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Για τον φίλο που ρώτησε πότε έρχονται τα Χριστουγεννιάτικα DEALZZZZZ!

countdown-hero.jpg

Κάτι ώρες μείνανε μέχρι την  21/12 !!!!... :)

το μονο που πηρα ειναι το season pass του sunset overdrive με 6,60 ευρω δεν βρηκα κατι αλλο που να με ενδιαφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθισα είδα τις προσφορές αλλά αξίζουν αλλά όχι τόσο άνετα τα βρίσκεις κάποια σε δισκάκι η με κωδικο. Το get Evan μου έκανε λίγο ένα κλικ και tomv raider Osiris κάπως έτσι λέγεται το ήθελα στα 3€ νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, stavroulis1985 είπε

Επηδη μαλλον συντομα θα ειμαι κατοχος Xbox one X εχω αυτην την TV 
https://www.skroutz.gr/s/11524476/Samsung-UE55MU7000.html
πως ειναι για gaming ?
την εχω συνδεσει επισης με αρκετα δυνατο pc πανω (ryzen 2600x GTX1080 ssd΄s κτλ)
 

απο ελλαδα θα το παρεις το Χ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα τρία μοντέλα όπως τα θέλω. 40 ίντσες δηλαδή όχι μεγαλύτερες και σε νορμάλ τιμές. Ποια προτείνετε και γιατί;

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/191926-sharp-40ug7252-40

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/188959-jvc-lt40k880-40

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/176088-samsung-ue40mu6122-40

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την μόνη που έχω δει από κοντά και μου άρεσε είναι η sharp που μάλλον αυτήν παίζει να πάρουμε μιας κι εμένα ο πατέρας μου θέλει μια μέχρι 400 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...