Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, john1080 είπε

Εχω το V2 και δουλευει αριστα

Και πως κάνεις σύνδεση, με το καλώδιο να φανταστώ....!?

Μόλις τώρα, Vaggos 81 είπε

Και πως κάνεις σύνδεση, με το καλώδιο να φανταστώ....!?

Μιλάω για σύνδεση με την κονσόλα και ΟΧΙ από κινητό...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Vaggos 81 είπε

Και πως κάνεις σύνδεση, με το καλώδιο να φανταστώ....!?

Μιλάω για σύνδεση με την κονσόλα και ΟΧΙ από κινητό...!!!

Το razer kishi V2 που εχω εγω ειναι να συνδεθει πανω του το κινητο(android η ios αναλογα το μοντελο) για παιζεις απομακρυσμενα απο το xbox

Δεν συνδεεται δηλαδη σαν μοχλος στο xbox για να παιξεις στο xbox

Ουσιαστικα ειναι για να κανεις το κινητο δευτερη οθονη μεσα στο σπιτι…Για τη χρηση μεσω cloud ακομη δεν υποστηριζεται ΕΠΙΣΗΜΑ στην Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Razer Kishi σε Xbox One
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας.

Ο γιος μου έχει ένα XBOX ONE (το απλό όχι το S), το οποίο θέλει να το πουλήσει λόγω αχρησίας και να πάρει PS4 για να παίζει καμιά φορά αραιά και πού.

Πήγαμε σήμερα να το δοκιμάσουμε πριν την παράδοση στον αγοραστή. Ξεκίνησει κανονικά και έμεινε κανά 10λεπτο κολλημένο στην αρχική πράσινη οθόνη και δεν προχώρησε καθόλου πέρα από εκείνο το σημείο. 

Ο γιός μου το έβγαλε από τη πρίζα και το ξανακούμπωσε μήπως προχωρήσει.

Από τότε το XBOX δεν ανοίγει καθόλου ή μάλλον σωστότερα ανοίγει (παίρνει ρεύμα και ανάβει το Power) αλλά δεν δείχνει τίποτα στην οθόνη....μαύρο. Κάποιες στιγμές η Samsung τηλεόραση το αναγνωρίζει ως συσκευή XBOX One, αλλά δεν δείχνει τίποτα.

Τι φταίει; Επισκευάζεται και αν ναι με τι εκτιμώμενο κόστος ;

update: Πήγα να κλείσω τα πτηνά μου (μένω σε χωριό) και έλλειψα κανά μισάωρο. Μόλις γύρισα είδα ότι η τηλεόραση έχει ξεκολλήσει από το μαύρο  και είναι κολλημένο στην αρχική πράσινη οθόνη ......

Τι κάνω; 

Επεξ/σία από yiankap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...