Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, giannis-xania είπε

δεν γινεται τελικα...το προχωρησα λιγο και μου εβγαλε μονο extend με 7e , ειπα μηπως...

Αν έχεις βάλει με ένα ευρώ μετά είναι 7€ νομίζω ο μήνας για να κάνεις επέκταση. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, DarthGRE είπε

Χάρη, σου ζητάει κανένα Store υποχρεωτικά να βάλεις πιστωτική ή χρεωστική έστω και για να χρησιμοποιήσεις τις prepaid? 

Οχι, δεν σου ζητάνε. Τουλάχιστον οχι όταν τα άνοιγα εγω. Μια ψεύτικη διεύθυνση ναι. Απο εκει και πέρα συνεχίζεις περνώντας την γκιφτ καρντ.

μαντό και πες μας τι εγινε, ετσι και αλλιως να "πάθεις" κατι κακό που λεει ο λόγος δεν γινεται. 

και μπες και για κανα κο-οπ 😃😋 

Επεξ/σία από hexenlord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, iraki86 είπε

Απο που φίλε μου; καλές γιορτές με υγεία!

Απο το official store στα deals. Δεν το είχα ξαναδεί σε τέτοια τιμή στο official store

@geozark10 Τι είπα καλέ και σε μπέρδεψα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, hexenlord είπε

Οχι, δεν σου ζητάνε. Τουλάχιστον οχι όταν τα άνοιγα εγω. Μια ψεύτικη διεύθυνση ναι. Απο εκει και πέρα συνεχίζεις περνώντας την γκιφτ καρντ.

μαντό και πες μας τι εγινε, ετσι και αλλιως να "πάθεις" κατι κακό που λεει ο λόγος δεν γινεται. 

και μπες και για κανα κο-οπ 😃😋 

Θα μπω νωρίς γιατί έχω μάθει ότι αργά πίνεις 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tsofras είπε

Απο το official store στα deals. Δεν το είχα ξαναδεί σε τέτοια τιμή στο official store

@geozark10 Τι είπα καλέ και σε μπέρδεψα?

Χαχαχα νόμιζα το forza harizon 3 το κανονικό και λέω δεν γίνεται να το έριξαν τόσο. Το έπαιξες καθόλου; αξίζει να το τσιμπήσω κ εγώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, iraki86 είπε

Χαχαχα νόμιζα το forza harizon 3 το κανονικό και λέω δεν γίνεται να το έριξαν τόσο. Το έπαιξες καθόλου; αξίζει να το τσιμπήσω κ εγώ;

Όλα τα Forza Horizon αξίζουν μόνο και μόνο διότι είναι τα μοναδικά arcade racers που μείνανε στην αγορά. Αν έχεις gamepass όμως με το 4 από την εισαγωγή θα σου πέσει το σαγόνι. Εγώ το ψάχνω ακόμα - καλά η μασέλα έφυγε από το μπαλκόνι από τον 5ο. (1080p/60 σε OneX-daytona από τα arcades η αίσθηση για όσους καταλαβαίνουν).

Μεγάλο έγκλημα που τα racers δεν μπαίνουν σε ψηφοφορίες για GOTY - best of κάτι κτλ.

Ενδεικτικό της εποχής μας βέβαια που games θεωρούνται τα τυχάρπαστα/φαντασιόπληκτα 3rd person action - rpg μόνο φυσικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Όλα τα Forza Horizon αξίζουν μόνο και μόνο διότι είναι τα μοναδικά arcade racers που μείνανε στην αγορά. Αν έχεις gamepass όμως με το 4 από την εισαγωγή θα σου πέσει το σαγόνι. Εγώ το ψάχνω ακόμα - καλά η μασέλα έφυγε από το μπαλκόνι από τον 5ο. (1080p/60 σε OneX-daytona από τα arcades η αίσθηση για όσους καταλαβαίνουν).

Μεγάλο έγκλημα που τα racers δεν μπαίνουν σε ψηφοφορίες για GOTY - best of κάτι κτλ.

Ενδεικτικό της εποχής μας βέβαια που games θεωρούνται τα τυχάρπαστα/φαντασιόπληκτα 3rd person action - rpg μόνο φυσικά...

Συμφωνώ τα Forza είναι τέλεια είχα αγοράσει το Forza horizon 3 εξαιρετικό και κατέβασα να δω το 4 εξαιρετικό παιχνίδι και όπως είπες τα γραφικά είναι εξαιρετικά ένας λόγος που πήρα και xbox και θα αγοραστεί και αυτό εννοείται.

Προσωπικά έχω παίξει και project cars το 1 αλλά δεν μπόρεσα πάνω από μισή ώρα δεν με ενθουσίασε να πω την αλήθεια και μετά το GT sport το περίμενα αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, DarthGRE είπε

Θα μπω νωρίς γιατί έχω μάθει ότι αργά πίνεις 😄

ααχχαχααχ ναι συνεβη, φυσικα στο καλυτερο-παιχνιδι-για-να-γαμησω-παρεες-δεν-υπαρχει-απο-μενα Δεστινυ. Μην ακους τον καθε ντριφτακιατζιαρ. Εχουν παιχτει φοβερα κο-οπ απο τοτε. Τι να πρωτοβαλω (crew, forza 3, Zombie Army trilogy, victor vran, ta 3 van halsing, GOW4, sniper4, RE6, RE5 etc etc etc).  Ορεξη να εχει κανεις και να μην ειναι τζενεραλης-αρχηγατορας-Θα κανεις οτι-σου-λεω και ολα γινονται μαν. 😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, iraki86 είπε

Χαχαχα νόμιζα το forza harizon 3 το κανονικό και λέω δεν γίνεται να το έριξαν τόσο. Το έπαιξες καθόλου; αξίζει να το τσιμπήσω κ εγώ;

Δεν το έχω παίξει ακόμη αλλά είναι Forza + hot wheels όσο χάλια και να είναι θα τα σπάει 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το game share που γίνεται στο xbox δεν είναι κάτι καινούργιο και η Microsoft το έχει αφήσει έτσι για κάποιο λόγο. Είναι σαν το family στο spotify.  Δεν νομίζω να φάει κανένας ban

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, hexenlord είπε

ααχχαχααχ ναι συνεβη, φυσικα στο καλυτερο-παιχνιδι-για-να-γαμησω-παρεες-δεν-υπαρχει-απο-μενα Δεστινυ. Μην ακους τον καθε ντριφτακιατζιαρ. Εχουν παιχτει φοβερα κο-οπ απο τοτε. Τι να πρωτοβαλω (crew, forza 3, Zombie Army trilogy, victor vran, ta 3 van halsing, GOW4, sniper4, RE6, RE5 etc etc etc).  Ορεξη να εχει κανεις και να μην ειναι τζενεραλης-αρχηγατορας-Θα κανεις οτι-σου-λεω και ολα γινονται μαν. 😉

Πωπω με την περιγραφή σου με χτύπησε ρεύμα σαν να μου κάνεις απονεύρωση 😂. Τι βράδια κι εκείνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πόσο μαλάκες είναι εκεί στην Microsoft... Είχα ακυρώσει την συνδρομή μου στο Game Pass πριν καμία εβδομάδα γιατί με 9.99 eur κάθε μήνα ένιωθα αγελάδα που με αρμέγουν όταν έχω έτη Gold και πάνω από 100 games αγορασμένα ψηφιακά. Δηλαδή δίνανε στον κάθε nooba με μηδέν games στον λογαριασμό του προσφορές και εμάς με λεφτά στο account μας - τίποτα.

Σήμερα λοιπόν επιτέλους αφού έληξε χθες η συνδρομή μου - μου έβγαλε και εμένα το 30αρι για το 6μηνο... Μου έδωσε και την προσφορά με το 1 ευρώ.

Ερώτηση τώρα: Αν πάρω αυτήν με το 1 eur για 1 μήνα θα φύγει αυτή για το 6μηνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το 6μηνο - better safe than sorry που λένε. Προσπάθησα να αγοράσω τον 1 μήνα πρώτα σαν gift για φίλο αλλά τα είναι κουφάλες εκεί - δεν με άφηνε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...