Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, k_dinos είπε

Με ssd βλέπεις μεγάλες διαφορές, ειδικά σε παιχνίδια όπως το witcher 3, gta κτλ 

 

δεν νομιζω μαν

 

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 11/8/2018 στις 5:10 ΜΜ, tiniakos είπε

Παιδιά με την πτώση της τουρκικής λίρας έχουν καταρρεύσει και οι τιμές στο τουρκικό store.

Pes 2019 στα 21 ευρώ.

ΕΑ Access 12 Months στα 9 ευρώ.

 Just Cause 3 2,43 ευρώ.

Και άλλα πολλά.

Από ότι θυμάμαι γίνεται να πάρεις παιχνίδια με προπληρωμένες χωρίς πρόβλημα μόνο το ea θέλει πιστωτική.

Βλέπω οι προπληρωμένες είναι sold out από παντού.

Με revolut γίνεται άραγε;

Kαι το forza horizon 4 προπαραγγελια 29ε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω μπαινω κ κοιταω εγω https://xbox-store-checker.com/en/

Σου λει το καθε παιχνιδι ποσο κανει σε καθε xbox store καθε χωρας, εχει κ βιντεακι για το τουρκικο  store.

Αγοραζεις απο site site gift card κα την εξαργυρωνεις στο αναλογο store και μετ ααλλαζεις region νομιζω και κανεις την αγορα.

Kαι το καινουριο tomb raider στα 29 αλλα εγω δεν θα δωσω του ερντογαν ουτε σεντς προσωπικα 😎

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, postfire είπε

δεν νομιζω μαν

Ανάλογα τι θεωρεί κανείς τη μεγάλη διαφορά.. 

Στα μεγάλα παιχνίδια ο χρόνος μειώνεται κατά 30-40%. 

Η αν το δεις αλλιώς, ο μηχανικός δίσκος κάνει  +50% του ssd. 

Σε κάποια παιχνίδια δεν σε ενοχλεί, σε κάποια άλλα όπως πχ το witcher 3 όταν κάνεις fast travel, αλλάζει την εμπειρία του παιχνιδιού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, γνωρίζει κάποιος που μπορούμε να βρουμε πράσινες DVD 14mm  θήκες για παιχνιδια OG XBOX/XBOX360 (οχι Xbox one) στην αθηνα? Το σκρουτζ μου έβγαλε προφανώς αλλα οχι πράσινες. EBay θελω να αποφύγω γιατι θελω μεγάλη ποσότητα και τα μεταφορικά σκιζουν. Καμια πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, hexenlord είπε

παιδια, γνωρίζει κάποιος που μπορούμε να βρουμε πράσινες DVD 14mm  θήκες για παιχνιδια OG XBOX/XBOX360 (οχι Xbox one) στην αθηνα? Το σκρουτζ μου έβγαλε προφανώς αλλα οχι πράσινες. EBay θελω να αποφύγω γιατι θελω μεγάλη ποσότητα και τα μεταφορικά σκιζουν. Καμια πρόταση?

https://www.gctech.gr/thiki-plastiki-gia-dvd-paixnidia-xbox-360-prasini-me-zelatina-replacement-case-0-19-x-0-14

http://www.gamesclub.gr/theke-pl-stike-yi-dvd-p-ichnithi-360-pr-sine-me-zel-tin-replacement-case-0-19-ch-0-14

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/7/2018 στις 9:13 ΜΜ, barman_ είπε

Ωραία τα δωράκια του μήνα 

Θυμηστε μου παρακαλώ... Παίζουν για όσο καιρό έχεις gold? 

FB_IMG_1532628202922.jpg

Τα παιχνίδια του 360 δεν μ αφηνει να τα κατεβάσω για το one ή τα δίνουν δωρεάν για το 360 και μόνο ας με ενημερώσει κάποιος! 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει κάποιος που να παίζει forza horizon 3 με τιμονιέρα thrustmaster tx;

Την πήρα πρόσφατα και δεν μπορώ να τη ρυθμίσω σωστά, σε σημείο που να μην μπορώ να κουμαντάρω το αυτοκίνητο όσες ρυθμίσεις και να εχω δοκιμάσει!

Απλά θα ήθελα τη βοηθεια του ωστε να βγαλω ακρη αν φταιω εγώ ή η τιμονιέρα..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Τα παιχνίδια του 360 δεν μ αφηνει να τα κατεβάσω για το one ή τα δίνουν δωρεάν για το 360 και μόνο ας με ενημερώσει κάποιος! 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ! 

Φυσιολογικα θα επρεπε να στα δινει κανονικα. Κατι αλλο συμβαινει. Εχεις καταχωρημενη χρεωστικη ή πιστωτικη καρτα στο λογαριασμο σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kostiger είπε

Φυσιολογικα θα επρεπε να στα δινει κανονικα. Κατι αλλο συμβαινει. Εχεις καταχωρημενη χρεωστικη ή πιστωτικη καρτα στο λογαριασμο σου;

Οχι δεν εχω καταχωρήσει καμία χρωστική λες να φταίει αυτό που δεν μ αφηνει να τα κατεβάζω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manthos_27 είπε
2 λεπτά πριν, kostiger είπε

Φυσιολογικα θα επρεπε να στα δινει κανονικα. Κατι αλλο συμβαινει. Εχεις καταχωρημενη χρεωστικη ή πιστωτικη καρτα στο λογαριασμο σου;

Οχι δεν εχω καταχωρήσει καμία χρωστική λες να φταίει αυτό που δεν μ αφηνει να τα κατεβάζω? 

Πιστευω ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...