Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ από την άλλη είμαι ικανοποιημένος ειδικά με την προσφορά με τα 2 ευρώ του 1 μήνα GOLD. Wonder boy vintage είναι λουκούμι για τους παλαιότερους σαν εμένα. Το Lego Star Wars τρώγεται σε χαλαρά session με την κοπελιά , το Livelock arcade shootερίλα πρέπει να τσεκαριστεί και το prison architect σας το χαρίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειχα ιδεα οτι το monster world ηταν βασικα τα wonder boy , μονο και μονο για αυτο το παιχνιδι χαλαλι ο μετριος μηνας, αν και με την ανηψια που τηw μαθαινω το xbox , ξεκινησαμε με minecraft θα λιωσουμε το star wars lego , το livelock φαινεται για brainless fun, prison architect το ειχα ηδη. λολ( περιμενω να δω περα απο halo τι αλλο θα βαλουν στο game pass) cheerz!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Χ σε άσπρο δεν λέει σαν το S είναι. θα προτιμούσα σε κάτι πιο πρωτότυπο όπως είχε κάνει με το GOW.

Εκτός από τα Halo δεν θα βάλουν κάτι άλλο στο pass; 

edit: Αυτο μαλιστα 

Spoiler

shadow-of-the-tomb-raider-xbox-one-x-15-1535567942.jpg.00ce42c956f2a1f7a62e849d0523c1dc.jpg

Επεξ/σία από joker80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μηνας του γκολντ ειναι σκετη απογοητευση εκτος απο το ΛΑΙΒΛΟΚ. ειναι φανταστικο twin stick shooter με ψηλα production values. παιζεται και κο-οπ ονλαιν (πολυ βασικο). προσωπικα το ειχα τιμησει οταν πρωτοκυκλοφορησε και το εχω 1000ισει.

Για αν δουμε τα παιχνιδια του ΠΑΣΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, joker80 είπε

Το Χ σε άσπρο δεν λέει σαν το S είναι. θα προτιμούσα σε κάτι πιο πρωτότυπο όπως είχε κάνει με το GOW.

Εκτός από τα Halo δεν θα βάλουν κάτι άλλο στο pass; 

edit: Αυτο μαλιστα 

  Απόκρυψη περιεχομένων

shadow-of-the-tomb-raider-xbox-one-x-15-1535567942.jpg.00ce42c956f2a1f7a62e849d0523c1dc.jpg

Τερμα φορτωμενο για τα γουστα μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το εξης προβλημα με το Xbox One.

Μου το χε δωσει ενα φιλαρακι και μου χε πει πως ειχε προβλημα στην Wifi Board με αποτελεσμα τα χειριστηρια να μη δουλευουν ασυρματα αλλα με καλωδιο usb.  Ετσι λοιπον και γω πριν απο λιγες μερες παρηγγειλα μια καινουργια που βρηκα στον bestprice. Την εγκατεστησα χθες αφου ανοιξα προσεκτικα την κονσολα και τα χειριστηρια δουλεουν κανονικα και πλεον ασυρματα!

Το νεο προβλημα λοιπον ειναι πως η κονσολα δε μπορει να δει κανενα wifi και δουλευει μονο με καλωδιο δικτυου!

Ξαναεβαλα την παλια λοιπον και οντως το wifi δουλευει αλλα τα χειριστηρια παλι μόνο με καλωδιο!

Εχει καποιος να προτινει κατι η αν εχει ξανασυναντησει κατι παρομοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου λύνετε κάποιες απορίες. 

Θέλουν να παίζουν η γυναίκα και τα παιδιά α παιχνίδια που έχω στο xbox one με ξεχωριστά προφίλ. 

Θέλει πάλι καινούργιους λογαριασμούς με email κτλ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σας.


Έχει καταφέρει κάποιος αγορά απο το τούρκικο microsoft store με ελληνική κάρτα?Έχει σε πολύ καλή τιμούλα στο horizon 4..

Επεξ/σία από andrewk4ever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andrewk4ever είπε

Καλημέρα σας.


Έχει καταφέρει κάποιος αγορά απο το τούρκικο microsoft store με ελληνική κάρτα?Έχει σε πολύ καλή τιμούλα στο horizon 4..

Προσπάθησα να κάνω αγορά απο το βραζιλιάνικο αλλά βλεπει ελληνική κάρτα και το ακυρώνει.
Ο μονος τρόπος που μπορώ να φανταστώ οτι θα λειτουργήσει ειναι εαν αγοράσουμε τούρκικο ή βραζιλιάνικο xbox live prepaid card αξιας ίσης με αυτό που θέλουμε να αγοράσουμε και το εξαργυρώσουμε απο εκεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, andrewk4ever είπε

Καλημέρα σας.


Έχει καταφέρει κάποιος αγορά απο το τούρκικο microsoft store με ελληνική κάρτα?Έχει σε πολύ καλή τιμούλα στο horizon 4..

Αν βρεις κάπου τουρκική Xbox gift card μπορείς να αγοράσεις κανονικά, είχα αγοράσει δύο παιχνίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...