Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, babis13 είπε

Παίδες μια ερώτηση για το θέμα μου σας έχω ζαλίσει ξέρω,επειδή θεωρώ ότι είναι ο δίσκος επειδή ακούω ένα κράκ κρακ όταν ανοίγει,κάνει οποιοσδήποτε 2.5 ιντσών δίσκος για το xbox;η θέλει κάτι συγκεκριμένο...λέω να κάνω σήμερα χειρουργείο να τον δοκιμάσω και αν είναι χαλασμένος να παραγγείλω νέο αλλά θέλω να γνωρίζω αν είναι συμβατοί όλοι 

Όλοι συμβατοί είναι αλλά πρέπει να τον κάνεις διαμόρφωση σε υπολογιστή πριν τον τοποθετήσεις μέσα. Μπορείς να βάλεις και ssd. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, babis13 είπε

Παίδες μια ερώτηση για το θέμα μου σας έχω ζαλίσει ξέρω,επειδή θεωρώ ότι είναι ο δίσκος επειδή ακούω ένα κράκ κρακ όταν ανοίγει,κάνει οποιοσδήποτε 2.5 ιντσών δίσκος για το xbox;η θέλει κάτι συγκεκριμένο...λέω να κάνω σήμερα χειρουργείο να τον δοκιμάσω και αν είναι χαλασμένος να παραγγείλω νέο αλλά θέλω να γνωρίζω αν είναι συμβατοί όλοι 

  1. ο δίσκος είναι 2.5" της σειράς. Όλοι κάνουν.
  2. δεν βαζεις απλά το δίσκο και θα παίξει. Έχει μια αρκετά δύσκολη διαδικασία. Ψάξε στο youtube να δεις
  3. Άστο μέχρι να πεθάνει να είσαι σίγουρος. Σκέψου την αλλαγή σε ssd + την προσθήκη εξωτερικού.
Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, sphinxgr είπε
  1. ο δίσκος είναι 3.5" της σειράς. Όλοι κάνουν.
  2. δεν βαζεις απλά το δίσκο και θα παίξει. Έχει μια αρκετά δύσκολη διαδικασία. Ψάξε στο youtube να δεις
  3. Άστο μέχρι να πεθάνει να είσαι σίγουρος. Σκέψου την αλλαγή σε ssd + την προσθήκη εξωτερικού.

2.5 η 3.5;νομίζω διάβασα 2.5

2ον δεν έχω τίποτα να χάσω αφού ετσι κ αλλιώς δεν ανοίγει το μηχάνημα καν....

Θελω να αποκλείσω ότι είναι ο σκληρός βασικά γιατί δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσω χρήμα πολύ για μια παλιά κονσόλα αν είναι θέμα της εικόνας που μου είπε ένα παλικάρι...ρώτησα και είναι πάνω από 100,ενώ με σκληρό και με 30 κάνω την δουλειά μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@babis13Αν το κάνεις θα σου πρότεινα τον Seagate ST1000LX015 1TB ή κάποιον φθηνό SSD πχ τον Patriot P200 1TB. Προσοχή σε περίπτωση που βάλεις SSD η χωρητικότητα του πρέπει να είναι 1TB και όχι "σχεδον" 1TB πχ 960GB που κυκλοφορουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eχεις προσθεσει κανεις το μαπα Juju το gold για 360 αυτου του μηνα  στον λογαριασμο του απο Ελλαδα?πρωτη φορα δεν με αφηνει να προσθεσω παιχνιδι ουτε απο κονσολα η πισι,κολλαει στο τελευταιο σταδιο.

Επεξ/σία από greengr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greengr21 είπε

Eχεις προσθεσει κανεις το μαπα Juju το gold για 360 αυτου του μηνα  στον λογαριασμο του απο Ελλαδα?πρωτη φορα δεν με αφηνει να προσθεσω παιχνιδι ουτε απο κονσολα η πισι,κολλαει στο τελευταιο σταδιο.

Μια χαρα και εδω. Εν τω μεταξυ το παιχνιδι δεν ειναι μαπα, ειναι decent platformer, για τα δικα μου γουστα τουλαχιστον. Δεν προτειται να φερει την επανασατση αλα δεν θελει κιολας να το κανει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ευχαριστώ πολυ για την συμβουλή,είχα σκοπό να κάνω χειρουργείο να βγάλω τον σκληρό και να τον βάλω στο λάπτοπ και να δω από εκεί κ πέρα αν λειτουργεί κλπ κλπ μακάρι να ναι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...