Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 951
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, KilliK είπε

για το Guild Wars 2 μου βγαζει

Ναι ρε ... UI ειναι ... σαν να παιζεις gw2.. το κανει πιο clean το game imo

gw2 wow addon pata

Επεξ/σία από rical
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφτασα 119 και μου μένει 50% περιπου για το cap. λίγα quests ακόμα και tiragarde τέλος. ομολογώ η συγκεκριμένη περιοχή και το στόρυ της δεν με ξετρέλανε. λογικά αύριο βράδυ θα έχω τις εντυπώσεις για το τί παίζει μετά το lvling. πάντως σας πρώτη φορά που το πάω χαλαρά, μπορώ να πω οτι το ευχαριστιέμαι πιο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ampalaea4 είπε

Υπαρχει καποιο Casual Ελληνικο community παιδια? Για κανα Normal raidaki η κανα Dungeon κτλ? :)

Σελίδα 10 πιο πίσω θα βρεις αυτό που ψάχνεις.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα τον priest 120  με έναν φίλο. Καλό το story των trolls. Οι περιοχές όμως απο εμφάνιση δεν με ξετρελάνανε, προτιμώ το στοιχειωμένο δάσος των alliance.

Τώρα θα ανεβάσω τον paladin και μετά τελευταίο τον hunter, οι υπόλοιποι μετά το flying.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παίδες, 

σκέφτομαι να ξαναμπώ στον κόσμο του WOW μετά από αποχή περίπου 2,5 χρόνων...το άφησα στο Legion, αλλά σε αρχικό στάδιο όταν τελείωσαν όλα τα quests και είχα μόνο world quests. Εκεί το παράτησα. Είπα προ 2 ημερών να ξαναμπώ χωρίς το νέο expansion προς το παρών. Βλέπω μια νέα περιοχή με αρκετά scenario quests. 

Ποια η γνώμη σας; Αξίζει να τα κάνω τα του legion στην νέα αυτή περιοχή; Ή να χτυπήσω κατευθείαν το expansion και να προχωρήσω παρακάτω;

 

Bonus Ερώτηση: Φθηνό site για αγορά cd-key;

Επεξ/σία από Paralizer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Paralizer είπε

Καλημέρα παίδες, 

σκέφτομαι να ξαναμπώ στον κόσμο του WOW μετά από αποχή περίπου 2,5 χρόνων...το άφησα στο Legion, αλλά σε αρχικό στάδιο όταν τελείωσαν όλα τα quests και είχα μόνο world quests. Εκεί το παράτησα. Είπα προ 2 ημερών να ξαναμπώ χωρίς το νέο expansion προς το παρών. Βλέπω μια νέα περιοχή με αρκετά scenario quests. 

Ποια η γνώμη σας; Αξίζει να τα κάνω τα του legion στην νέα αυτή περιοχή; Ή να χτυπήσω κατευθείαν το expansion και να προχωρήσω παρακάτω;

Bonus Ερώτηση: Φθηνό site για αγορά cd-key;

Αν είναι να το παρατήσεις πάλι στα world quests δεν έχει νόημα. Εγώ να μην ασχοληθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Silverage είπε

Αν είναι να το παρατήσεις πάλι στα world quests δεν έχει νόημα. Εγώ να μην ασχοληθείς.

Ρε φίλος, άλλο ρώτησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...