Προς το περιεχόμενο

Dying Light 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να δούμε η νύχτα αν και στο παιχνίδι θα έχει την ίδια ατμόσφαιρα με το πρώτο και θα επηρεάζει συγκεκριμένα καποιες αποστολές όπως λένε που προορίζονται μόνο για νύχτα 😎

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Γεματος μηνας ο Φεβρουαριος , το dying light το περιμενω ισως περισσοτερο απο ολα τα αλλα. 

Μια από τα ίδια μιας και είναι από τις αγαπημένες εταιρίες, αλλα μετά τα πρόσφατα νέα για το Elden Ring νομίζω θα το επιλέξω για αυτό το μηνα και τα games της From συνήθως είναι απολύτως playable day1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Denuvo confirmed:

0DuY87v.jpg

Επίσημα η εταιρία πάντως δεν έχει ανακοινώσει τίποτα, νομίζω πως το steam έχει ξεκαθαρίσει στις εταιρίες πως οι καταναλωτές πρέπει να το γνωρίζουν αν έχει το εκάστοτε παιχνίδι ενσωματωμένο DRM protection.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

Επίσημα η εταιρία πάντως δεν έχει ανακοινώσει τίποτα, νομίζω πως το steam έχει ξεκαθαρίσει στις εταιρίες πως οι καταναλωτές πρέπει να το γνωρίζουν αν έχει το εκάστοτε παιχνίδι ενσωματωμένο DRM protection.

Το γραφει στο Steam. Δεν είχα σκοπό να το παίξω day1 αλλα θα το αγόραζα day1 για support. Τώρα απλά κάποια στιγμή θα πάρω ένα key. Κρίμα.

Το ποσο shady είναι ότι το ανακοίνωσαν 3 μέρες πριν το release ώστε να μην χάσουν pre-orders δεν θα το σχολιάσω. Τι φάση με την πολωνια να go greedy τελευταία?! 🖕

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ για day one έλεγα όμως με αυτά τα μαντάτα κατέβασα ασφάλειες και θα περιμένω καιρό αν τους κάνω support πρέπει οι εταιρείες να μάθουν να σέβονται τους πελάτες τους και όχι με ύπουλο τρόπο να ανακοινώνουν τρεις μέρες πρίν την κυκλοφορία ότι το παιχνίδι θα χρησιμοποιεί την εν λόγο τεχνολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...