Προς το περιεχόμενο

Sekiro: Shadows Die Twice [PS4][Xbox One]


FromDusk_TillDawn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Ωραία η console συλλεκτική αλλά... έφυγε pre-order στο Steam μη τυχόν και "μετακομίσει" κι αυτό απρόοπτα στο epic store :P

Με Activision απο πισω,ουτε για αστειο.

Πιο πιθανο θα ηταν να το εβγαζαν αν ηθελαν στο Battle net,παρα στο epic store :P

Και εγω pre order βεβαια το εχω κανει.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 390
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι στιγμής πάντως δεν έχουν δείξει καθόλου βραδυ, είμαι λίγο περίεργος για το πως ακριβώς λειτουργεί το stealth. Πάντως πιο δύσκολο από Tenchu δύσκολα γίνετε οποτε είμαστε καλά :D

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Limited Edition με κλήρωση σε συγκεκριμένη αλυσίδα καταστημάτων σε Ολλανδία κα Βέλγιο.......

Άρα θα το δούμε στο ebay κάνα 2χίλιαρο....

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το respawn με ξενέρωσε και εμένα, θα δούμε (και λίγο ο τοματοζωμός που παρουσιάζουν σαν αίμα :P )... όλα τα υπόλοιπα είναι αρρωστημένα άψογα... το prosture σύστημα μάχης που δείχνει ότι ακολουθεί μου φαίνεται γαμάτο, φαντάζομαι σε σκληρές μάχες θα δούμε τρομερά sword clashes, τακτικές και μέταλλα να βαράνε αλύπητα :P . H ταχύτητα  και τα άλματα με έχουν φτιάξει άσχημα, ήταν κάτι που θα τα ήθελα σε ένα souldborne game από την αρχή, μιας και πριν τα soulborne δεν ήμουν και τόσο της υπομονής στο παιχνίδι μου και λίγη φρενίτιδα στο gameplay μου την ζητούσα... Πάντως καθαρά σαν gameplay φαίνεται ότι εξελίσσουν την πετυχημένη συνταγή όσο καλύτερα μπορούν...+ το παιχνίδι αυτό δείχνει και οπτικά άψογο, το budget πρέπει εδώ πραγματικά να διπλασιάστηκε για την From

 Μπήκαμε γαμώτο όμως στη τελική ευθεία και δεν βγαίνει ένα ακόμα trailer, λίγο επιπλέον gameplay, κάτι, βλέπω τα ίδια και τα ίδια κάθε 2 μέρες και δεν μπορώ να περιμένω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Έχει βγει κάποιο demo στο psn? Είμαι μακριά από την κονσόλα μου και θα κάνω καιρό να την ανοίξω 

Οποτε whats the point?! :D Όχι δεν υπάρχει demo και δεν θυμάμαι η From να έχει βγάλει ποτε. ;) Το συγκεκριμένο demo είναι για press και promotion από όσο γνωρίζω.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πιο πάνω έγινε αναφορά  σε stream που έγινε σε demo του παιχνιδιού.  Δεν πρόλαβα το stream Όσο ήταν live , και υπέθεσα πως θα είναι διαφορετικό από αυτό που είδαμε στην E3 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...