Προς το περιεχόμενο

Sekiro: Shadows Die Twice [PS4][Xbox One]


FromDusk_TillDawn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 11/3/2019 στις 5:32 ΜΜ, {TDi}Dj2k..infc είπε

Λίγο υπερβολή να θεωρείτε spoiler το official trailer αλλα fair enough. Looks fuckin awesome. :)

Από αυτά που είδα είναι το GOTY του 2019 εύκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ADHD είπε

Από αυτά που είδα είναι το GOTY του 2019 εύκολα.

Δυσκολα να βγει goty  ειναι σχετικα μικρο το κοινο που απευθυνεται , θα εξαρτηθει απο το  ποιοι απο τους αναμενομενους τιτλους  θα κυκλοφορησουν μεσα στο '19.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Δυσκολα να βγει goty  ειναι σχετικα μικρο το κοινο που απευθυνεται , θα εξαρτηθει απο το  ποιοι απο τους αναμενομενους τιτλους  θα κυκλοφορησουν μεσα στο '19.

GOTY όταν παίζει να βγει TLOU2 και Cyperpunk χλομό αλλα έχουμε να δούμε AAA ninja game δεκαετία και βάλε οποτε μια χαρά θα πουλήσει πιστεύω βάση το τι πούλησε το BB και DS3. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Δυσκολα να βγει goty  ειναι σχετικα μικρο το κοινο που απευθυνεται , θα εξαρτηθει απο το  ποιοι απο τους αναμενομενους τιτλους  θα κυκλοφορησουν μεσα στο '19.

GOTY στις καρδιές μας, ποιος νοιάζεται για τους άλλους. :P 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

GOTY όταν παίζει να βγει TLOU2 και Cyperpunk χλομό αλλα έχουμε να δούμε AAA ninja game δεκαετία και βάλε οποτε μια χαρά θα πουλήσει πιστεύω βάση το τι πούλησε το BB και DS3. ;)

Αυτά τα 2 τα βλέπω για launch titles με τις νέες κονσόλες το 2020 εγώ. άρα μόνο του θα παίξει μπαλίτσα το sekiro. Από πλευράς hype/διαφήμησης τo sekiro είναι καρα-mainstream πλέον. Πχ στην περσινή gamescom στη Γερμανία η ουρά έφτανε τις 8 ώρες αναμονής για 10 λεπτά gameplay.😎

Βέβαια πολλοί "filthy casuls" θα το κάνουν preorder ελέω hype, θα δουν ότι δε πάει μακρια το πράμα με spam 100000000 rolls όπως στο DS3 και θα κάνουν insta-refund αντί να στρώσουν pWpw να μάθουν τα νέα mechanics και τα parry timings. Θα έχουν πολύ πλάκα τα steam forum threads τις πρώτες μέρες.🤩

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, ilos είπε

Αυτά τα 2 τα βλέπω για launch titles με τις νέες κονσόλες το 2020 εγώ. άρα μόνο του θα παίξει μπαλίτσα το sekiro. Από πλευράς hype/διαφήμησης τo sekiro είναι καρα-mainstream πλέον. Πχ στην περσινή gamescom στη Γερμανία η ουρά έφτανε τις 8 ώρες αναμονής για 10 λεπτά gameplay.😎

Βέβαια πολλοί "filthy casuls" θα το κάνουν preorder ελέω hype, θα δουν ότι δε πάει μακρια το πράμα με spam 100000000 rolls όπως στο DS3 και θα κάνουν insta-refund αντί να στρώσουν pWpw να μάθουν τα νέα mechanics και τα parry timings. Θα έχουν πολύ πλάκα τα steam forum threads τις πρώτες μέρες.🤩

Καλα και εγω μιλαω για filthy casuals αλλα παιζει να εχω προβλημα, σχεδον μονο με avoid επαιζα και σπανια εκανα parry σε ολα τα soulsborne.. :P Αλλα ενταξει "προβλημα" οταν εννοω σημαινει οτι δεν θα το τερματίσω (μαλλον) σε 2 μερες και παιζει να ragearw σε κανα boss.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ADHD είπε

Καλα και εγω μιλαω για filthy casuals αλλα παιζει να εχω προβλημα, σχεδον μονο με avoid επαιζα και σπανια εκανα parry σε ολα τα soulsborne.. :P Αλλα ενταξει "προβλημα" οταν εννοω σημαινει οτι δεν θα το τερματίσω (μαλλον) σε 2 μερες και παιζει να ragearw σε κανα boss.

Το roll σε αυτό το game πιο πολύ το χτησιμοποιείς για counter όταν κάνουν τις unblockable attacks για τρελό posture damage. Οπότε προετοιμάσου για αλλαγή φιλοσοφίας.😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευτυχώς απεχθάνομαι το απαίσιο looking roll του DS και μια ζωή με parry/shield έπαιζα οποτε θα είμαι ok πιστεύω αλλα οι τύποι που από Demon Souls-Dark Souls 3 κάνουν roll θα έχουν σοβαρό πρόβλημα. :devil:

Agent-Smith-Evil-Laugh.gif

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κυκλοφορία την επόμενη Παρασκευή, σπίτι μόνος καθώς η κυρία θα πάει στους δικούς της, 3ήμερο με 25η + μια μέρα άδεια την Τρίτη που έχω από πέρυσι ΑΚΑ 4ήμερο = ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ

Επεξ/σία από snake_plissken2112
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, snake_plissken2112 είπε

κυκλοφορία την επόμενη Παρασκευή, σπίτι μόνος καθώς η κυρία θα πάει στους δικούς της, 3ήμερο με 25η + μια μέρα άδεια την Τρίτη που έχω από πέρυσι ΑΚΑ 4ήμερο = ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ

Δες χαρα που την κοπανησε η γυναικα του χαχαχα....κοιτα μην νιωθει και αυτη το ιδιο για το 4ημερο,οποτε  σιγουρεψε καλου κακου οτι παει οντως στους δικους τις :P

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηδη διαφορα local stores σπασανε το street date και το δινουνε πιο νωρις στην Ευρωπη,ενω ξεκινησαν να ανεβαινουν τα πρωτα playthroughs(πριν τα κατεβασουν).

Πιστευω  απο αυριο θα αρχισει να  "κυκλοφορει" και Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι περίεργο πάντως, κάποτε έβρισκες τα παιχνίδια 2-3 μέρες πριν την επίσημη κυκλοφορία τους, πλέον όμως, απ'οτι φαίνεται, τέλος αυτό - όποιο κατάστημα κάλεσα μου είπαν πως θα ειναι διαθέσιμο απο Παρασκευή, κοινώς, για εμάς εκτός Αθήνας παμε απο 'βδομάδα (γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να στάξουμε 70-αρι στις γνωστές αλυσίδες)

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...