Προς το περιεχόμενο

Sekiro: Shadows Die Twice [PS4][Xbox One]


FromDusk_TillDawn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ηξερα καν οτι το public ειχε φερει collectors για το εν λογω παιχνιδι.

Τωρα για τα υπολοιπα,φταιει αποκλειστικα ο Publisher του καθε παιχνιδιου τι ποσοτητα και ποτε στελνει σε καθε προμηθευτη των μαγαζιων.

Μερικα σκρουτζομαγαζα λογικα θα εχουν την Παρασκευη αποθεμα(ισως και αυριο)αν δεν υπαρχουν πολλες προπαραγγελιες που λογικα οι της επαρχιας ισως τα εχουν μεχρι το Σαββατο.

Επισης τωρα ειδα οτι δινουν λεει ενα βραχιολι δωρο με τις προπαραγγελιες ορισμενα απο αυτα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Επισης τωρα ειδα οτι δινουν λεει ενα βραχιολι δωρο με τις προπαραγγελιες ορισμενα απο αυτα 😂

Aahahahha, για να ανοίξει να μην πονάει τόσο?! :D 😛 :D

giphy.gif
Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν ηξερα καν οτι το public ειχε φερει collectors για το εν λογω παιχνιδι.

Τωρα για τα υπολοιπα,φταιει αποκλειστικα ο Publisher του καθε παιχνιδιου τι ποσοτητα και ποτε στελνει σε καθε προμηθευτη των μαγαζιων.

Μερικα σκρουτζομαγαζα λογικα θα εχουν την Παρασκευη αποθεμα(ισως και αυριο)αν δεν υπαρχουν πολλες προπαραγγελιες που λογικα οι της επαρχιας ισως τα εχουν μεχρι το Σαββατο.

Επισης τωρα ειδα οτι δινουν λεει ενα βραχιολι δωρο με τις προπαραγγελιες ορισμενα απο αυτα 😂

Η συλλεκτική δεν έχει το βραχιόλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Bonus: Μοναδικό Ασιατικό βραχιόλι τύχης

Με την προπαραγγελία σου αποκτάς ένα Μοναδικό Ασιατικό βραχιόλι τύχης για να έχεις την τύχη με το μέρος σου καθώς παίζεις το παιχνίδι.

Ειλικρινά έχω δακρύσει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμφανιστηκαν για λιγα μολις λεπτα συλλεκτικες για το xbox και το ps4 στα amazon Αγγλιας και Γερμανιας αλλα κρατησαν για λιγα λεπτα. Οποιος ενδιαφερεται ας εχει το νου του να τσεκαρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

reviews πότε είπαμε περιμένουμε?

όχι τίποτα άλλο, η άδεια πήγε Παρασκευή οπότε αύριο το πρόγραμμα είναι ξύπνημα-μαντάμ μέχρι την δουλειά-στο γυρισμό sekiro από local store και κάπου 10.30 με 11 παρά ξεκινά η καταστροφή 😛

αλλά να πω το άγχος μου, όλα δείχνουν τέλεια μα έκανα το λάθος να δώ μερικά walkhtrough χτές -ευτυχώς όχι ολόκληρα ή cut scenes- και ναι, χμ, δεν είναι ότι σπέρνω και στα DS + BB, καλός είμαι, αλλά αυτά που είδα χτες δεν μου φάνηκαν κάτι απελπιστικά δύσκολο, να μου θυμίζει δηλαδή το κάψιμο στα προηγούμενα εν λόγω fromsoftware...καλά 99,99999% προφανώς κάνω λάθος, αλλά λίγο το hype, λίγο η ανυπομονησία, φοβάμαι μην με ξενερώσει το παραμικρό 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έκαναν και το άλλαξαν αρκετά το Sekiro. Είχαμε μάθει τους μηχανισμούς και μας φαινοταν ευκολα τα τελευταία soulsborne. Ηρθε η ώρα να υποφέρουμε πάλι όπως μας αρμόζει!😁

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, snake_plissken2112 είπε

reviews πότε είπαμε περιμένουμε?

όχι τίποτα άλλο, η άδεια πήγε Παρασκευή οπότε αύριο το πρόγραμμα είναι ξύπνημα-μαντάμ μέχρι την δουλειά-στο γυρισμό sekiro από local store και κάπου 10.30 με 11 παρά ξεκινά η καταστροφή 😛

αλλά να πω το άγχος μου, όλα δείχνουν τέλεια μα έκανα το λάθος να δώ μερικά walkhtrough χτές -ευτυχώς όχι ολόκληρα ή cut scenes- και ναι, χμ, δεν είναι ότι σπέρνω και στα DS + BB, καλός είμαι, αλλά αυτά που είδα χτες δεν μου φάνηκαν κάτι απελπιστικά δύσκολο, να μου θυμίζει δηλαδή το κάψιμο στα προηγούμενα εν λόγω fromsoftware...καλά 99,99999% προφανώς κάνω λάθος, αλλά λίγο το hype, λίγο η ανυπομονησία, φοβάμαι μην με ξενερώσει το παραμικρό 😛 

Τα reviews σε μια ωρα απο τωρα,στις 3 δηλαδη.Εγω το εχω ηδη κανει preload και περιμενω το βραδυ μετα τις 12 να λιωσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...