Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Odyssey [PS4][Xbox One]


keropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Δεν έχω αγοράσει ποτέ AC - μόνο από σπόντα σε προσφορές/πακέτα αλλά αυτό πάει day one... 😁 Το διαφημίζουν και σαν "more rpg" από τα προηγούμενα , θετική εξέλιξη θα έλεγα !

 

Επεξ/σία από keropi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@keropi μετα το 2 ουτε εγω επαιξα κανενα μεχρι περσι το origins, αυτο πρεπει να το δεις, τα σπαει κ απ οτι φαινεται το odyssey παταει εξολοκληρου στο origins

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο που προ-παραγγέλνετε την spartan edition; ...δεν έχω πάρει ποτέ μου συλλεκτική , αυτή μάλλον θα είναι η πρώτη.

Επεξ/σία από shadowlike
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα την φέρει το πλαίσιο-public σίγουρα. απλά πρέπει να έχεις το νου σου γιατί θα εξαφανηστεί σε χρόνο μηδέν! και μετά κλασικά θα την δεις αγγελία στο ισνόμνια 50-100 ευρώ ακριβότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μα και για την pantheon edition ubistore exclusive λέει. Είμαι διαθετημένος να την πάρω και απο έξω αν έχει κάποιος κάποιο store για προπαραγγελία let me know, thanks!

Επεξ/σία από shadowlike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι χειρότερο έχω δεί στη ζωή μου αλλά και γέλασα και το έστειλα στο messenger σε άλλους 3 και με βρίζουν τώρα και δε ντρέπομαι καθόλου και γώ  :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

136€ απο το site  της UBISOFT με κουπόνι 20%. Αποστολή με dhl tracking, το μόνο κακό έχει ότι σου παίρνει τα λεφτά με την παραγγελία. Αγνωστο μέχρι πότε θα έχουν stock ,δεν ρισκαρα να το χάσω. Η medusa edition που φέρνουν τα μαγαζιά ελλάδα δεν συμφέρει για 16 ευρω που βγαίνει φθηνότερα.

servlet_1.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...