Προς το περιεχόμενο

CONTROL [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Τέλεια, ελπίζω να συμφωνεί και ο Karak. Το τελευταίο πήγαινε μήπως σε μένα Psycho η κατάλαβα λάθος?! 🤔

Επίσης φαίνεται να έχει καλή διάρκεια, ίσως και παραπάνω από 20 ώρες για τα πάντα.

Και σε σένα πάει γιατί βιάστηκες να μιλήσεις. Remedy is back με το Control.

tenor.gif?itemid=7297956

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαβάζω οτι με RTX ON είναι θολό όταν είναι σε κίνηση ο χαρακτήρας, ειναι θεμα του denoising λενε. 

Δοκιμάστε και πείτε όσοι το πάρετε...

Επεξ/σία από ROG-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Και σε σένα πάει γιατί βιάστηκες να μιλήσεις

Έκανα "υπόθεση" βάση των gameplay και άμα κοιτάξεις πιο πίσω μέχρι και εσύ συμφωνείς και είναι λογικό βάση από ότι έδειξαν. Επίσης το "hate" που σκατά κολλάει όταν σε κάθε post λέω μακάρι να είναι καλο?! Hate για την εταιρία που έχει βγάλει Max Payne και Alan Wake?! Απογοήτευση όχι μισος, μισος ίσος σε πολιτικές από publisher, εκεί πάει και έρχεται και πάλι μισος είναι too much. Χαίρομαι απίστευτα που είναι καλο και βγήκα λάθος, ειδικά όταν έχω σκοπό να το παίξω άμεσα. Διάβαζε καλύτερα σε παρακαλώ την επομενη φορα.

2 ώρες πριν, kostiger είπε

Πάντως το να ετοιμάζονται επικηδειοι για ένα από τα πλέον σπουδαια στουντιο εκει εξω φαντάζει λιγο καπως. 

Συνειδητοποιείς ότι το Alan Wake βγήκε πριν 9 χρονια έτσι? Τι περίμενες δηλαδή άμα μέσα σε μια δεκατετία και τα δυο games τους ήταν μάπα? Anyways δεν έγινε οποτε όλα καλά και μακάρι τώρα να δούμε Alan Wake 2.

:)

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Έκανα "υπόθεση" βάση των gameplay και άμα κοιτάξεις πιο πίσω μέχρι και εσύ συμφωνείς και είναι λογικό βάση από ότι έδειξαν. Επίσης το "hate" που σκατά κολλάει όταν σε κάθε post λέω μακάρι να είναι καλο?! Hate για την εταιρία που έχει βγάλει Max Payne και Alan Wake?! Απογοήτευση όχι μισος, μισος ίσος σε πολιτικές από publisher, εκεί πάει και έρχεται και πάλι μισος είναι too much. Χαίρομαι απίστευτα που είναι καλο και βγήκα λάθος, ειδικά όταν έχω σκοπό να το παίξω άμεσα. Διάβαζε καλύτερα σε παρακαλώ την επομενη φορα.

Βγήκε καλύτερο απ' ότι περίμενα(Στις βαθμολογίες). Εμένα με είχε προβληματίσει λίγο ο άδειος κόσμος του και λέω καλά ίσα ίσα για το RTX θα είναι και uninstall. Ευτυχώς δεν είναι έτσι. Το gameplay ήξερα ότι θα μου αρέσει γιατί μου άρεσε στο QB, απλά εκεί ήταν αδιάφορο το story.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Έκανα "υπόθεση" βάση των gameplay και άμα κοιτάξεις πιο πίσω μέχρι και εσύ συμφωνείς και είναι λογικό βάση από ότι έδειξαν. Επίσης το "hate" που σκατά κολλάει όταν σε κάθε post λέω μακάρι να είναι καλο?! Hate για την εταιρία που έχει βγάλει Max Payne και Alan Wake?! Απογοήτευση όχι μισος, μισος ίσος σε πολιτικές από publisher, εκεί πάει και έρχεται και πάλι μισος είναι too much. Χαίρομαι απίστευτα που είναι καλο και βγήκα λάθος, ειδικά όταν έχω σκοπό να το παίξω άμεσα. Διάβαζε καλύτερα σε παρακαλώ την επομενη φορα.

Συνειδητοποιείς ότι το Alan Wake βγήκε πριν 9 χρονια έτσι? Τι περίμενες δηλαδή άμα μέσα σε μια δεκατετία και τα δυο games τους ήταν μάπα? Anyways δεν έγινε οποτε όλα καλά και μακάρι τώρα να δούμε Alan Wake 2.

:)

Ε μα και συ βρε μεγάλε δεν έχεις πει και για κάνα παιχνιδι καλά λόγια. Σχεδόν όλα μάπα τα έχεις βγαλει, ακόμα και για απίθανους λόγους, πριν καν τα δοκιμάσεις κιόλας :)

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλά νέα. Περιμένω εντυπώσεις και από παιδιά εδώ στο φόρουμ. Εγώ θα το αγοράσω αρκετά αργότερα μιας και ο χρόνος είναι ελάχιστος και έχω στο πρόγραμμα δέκα περίπου άλλα. Α να δούμε και πως θα τρέχει. 

Πάντως έπεσα έξω στις εκτιμήσεις μου. Ένα ελαφρυντικό μου δίνω στο ότι τα διάφορα teaser, trailer, gamepley videos δεν έδειχναν κάτι το ιδιαίτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Έκανα "υπόθεση" βάση των gameplay και άμα κοιτάξεις πιο πίσω μέχρι και εσύ συμφωνείς και είναι λογικό βάση από ότι έδειξαν. Επίσης το "hate" που σκατά κολλάει όταν σε κάθε post λέω μακάρι να είναι καλο?! Hate για την εταιρία που έχει βγάλει Max Payne και Alan Wake?! Απογοήτευση όχι μισος, μισος ίσος σε πολιτικές από publisher, εκεί πάει και έρχεται και πάλι μισος είναι too much. Χαίρομαι απίστευτα που είναι καλο και βγήκα λάθος, ειδικά όταν έχω σκοπό να το παίξω άμεσα. Διάβαζε καλύτερα σε παρακαλώ την επομενη φορα.

Συνειδητοποιείς ότι το Alan Wake βγήκε πριν 9 χρονια έτσι? Τι περίμενες δηλαδή άμα μέσα σε μια δεκατετία και τα δυο games τους ήταν μάπα? Anyways δεν έγινε οποτε όλα καλά και μακάρι τώρα να δούμε Alan Wake 2.

:)

Πολύ καλό παιχνίδι και το QB. Αυτη ειναι η γνωμη μου.

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρηκα για τις κριτικες του παιχνιδιου. Σαπισαμε στα military first και third person shooters,μακαρι περισοστερες εταιρειες να βγαζουν παιχνιδια τυπου Control. Θα μπει στο wishlist

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Brandtobrand είπε

Ε μα και συ βρε μεγάλε δεν έχεις πει και για κάνα παιχνιδι καλά λόγια. Σχεδόν όλα μάπα τα έχεις βγαλει, ακόμα και για απίθανους λόγους, πριν καν τα δοκιμάσεις κιόλας :)

What?! Dude no offence αλλα είσαι high?! Για βρες μερικά από αυτά τα posts μου, δεν νομίζω να δυσκολευτείς, έχω μπόλικα στα 15 χρονια που γράφω. Μου αρέσει που συμφωνείς κιόλας Psycho. You know what, whatever.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τη μπλε νεκροκεφαλή..

Είναι σχεδόν όλα μάπα..2-3 παιχνίδια το χρόνο παίζουμε.

Όσον αφορά το Control θα το τιμήσω λόγω qb (που ήταν ψιλομαπα:P) αλλά με κέρδισαν τα abilities.πιστευω το ίδιο να γίνει και δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...