Προς το περιεχόμενο

Resident Evil 2 Remake [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, Voziniotis-3 είπε

Παιδιά επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω, χρειάζεται να διαβάζεις πολύ μέσα στο παιχνίδι; Αν προσπεράσω το κομμάτι του διαβάσματος θα το ευχαριστηθώ ή θα χάσω πολύ;

Δεν έχει διάβασμα το παιχνίδι πέρα από κάποια τυπικά κομμάτια για τους απλούς γρίφους. Μια χαρά θα το ευχαριστηθεί η καρδούλα σου. Μαζεμένο και σωστά στημένο, μπορείς να το παίζεις συνεχώς. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όποιον χαρακτήρα και να διαλέξεις στην αρχή το game είναι το ίδιο ή αλλάζει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά. Αλλά όταν τελειώσεις το βασικό σενάριο, ανοίγει ένα λιγο πιο συντομο κ λιγο διαφορετικό σενάριο με τον Β χαρακτήρα. Πρακτικά αν κανεις κ τα 2 σενάρια όποιον χαρακτήρα κ να διαλέξεις στην αρχή δε χάνεις κάτι. Και εδώ που τα λέμε με το σενάριο Α μόνο δε μπορείς να πεις ότι "τερματισες " το παιχνιδι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

To Ghost Survivors από που το κατεβάζουμε; Στο steam βλέπω μόνο κάτι costumes και άλλες τέτοιες χαζομάρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 minutes ago, yiannis1991 said:

To Ghost Survivors από που το κατεβάζουμε; Στο steam βλέπω μόνο κάτι costumes και άλλες τέτοιες χαζομάρες..

Έχει λίγο καιρό, αλλά αν θυμάμαι σωστά ήταν free update (δεν το προσθέτεις δηλαδή ξεχωριστά απο το store) - τα βρίσκεις κάτω απο την επιλογή Extra Modes στο main menu, αλλά πρέπει νομίζω να έχεις τερματίσει κάποιο απο τα B scenario (Leon ή Claire) για να εμφανιστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το χειρότερο είναι ότι σε dx12 τρέχει κατά πολύ χειρότερα.

Αλλά από την άλλη δεν θυμάμαι και κανένα τίτλο που να έχει επιλογή μεταξύ dx11 και 12 και το τελευταίο να τρέχει καλύτερα/σταθερότερα στην πλειοψηφία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, just getting started είπε

Το χειρότερο είναι ότι σε dx12 τρέχει κατά πολύ χειρότερα.

Αλλά από την άλλη δεν θυμάμαι και κανένα τίτλο που να έχει επιλογή μεταξύ dx11 και 12 και το τελευταίο να τρέχει καλύτερα/σταθερότερα στην πλειοψηφία...

Νομίζω το Control έτρεχε καλύτερα σε dx12, το DL2 που παίζω τώρα έχει καλύτερα fps, αλλα δυστυχώς έχει stutter. Νομίζω το game πρέπει να έχει γίνει μονο σε dx12 για να τρέχει καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

το τσιμπησα το παιχνιδι την προηγουμενη βδομαδα μιας και δεν εχω παιξει κανενα απο την σειρα περα του 7 και αυτο μεχρι ενα σημειο.

Το RE2 μεχρι στιγμης πολυ ομορφο, ωραια ατμοσφαιρα ειδικα στο αστυνομικο τμημα.

Ξεκινησα με τον Λεoν και τωρα μου δωσε τν γκομενα... να υποθεσω οτι εχει μεινει αλλο τοσο για να τερματισω το story του game?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...