Προς το περιεχόμενο

Huawei P10 64 GB Silver 229€


DimJ Fot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, stelios18120 είπε

Πόση βενζίνη χάλασες; 

Καλύτερα θα ήταν να έπαιρνες τηλέφωνο στα καταστήματα.

Ε ένα 20ρι σίγουρα 😀

Μα παίρνω στα κεντρικά κ μ λένε πως υπάρχει στα τάδε καταστήματα και πήγα σε όλα.όλα μα ολα. Τηλεφωνικώς όσοι το σήκωναν μου τα μασαγαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, papafigos84 είπε

229 και 20 ευρω βενζινη. Αλλαζει το μεγεθος της προσφορας.

Καλύτερα να παίρνεις τηλέφωνο στο κατάστημα. Αν το έχει στο κάνουν κράτηση,και το παίρνεις.

Αν όχι παιρνεις στο επόμενο.

 

Το να πας από εκεί δεν αλλάζει κάτι,δεν τρομάζουν 😛 αν δεν θέλουν να στο δώσουν θα βρουν 1000 δικαιολογίες...

 

Μόλις τώρα, augoustiatiko16 είπε

Ε ένα 20ρι σίγουρα 😀

Μα παίρνω στα κεντρικά κ μ λένε πως υπάρχει στα τάδε καταστήματα και πήγα σε όλα.όλα μα ολα. Τηλεφωνικώς όσοι το σήκωναν μου τα μασαγαν

Δηλαδή τι έλεγαν; Το έχουμε αλλά είναι κρατημένα και τέτοια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, augoustiatiko16 είπε

Ε ένα 20ρι σίγουρα 😀

Μα παίρνω στα κεντρικά κ μ λένε πως υπάρχει στα τάδε καταστήματα και πήγα σε όλα.όλα μα ολα. Τηλεφωνικώς όσοι το σήκωναν μου τα μασαγαν

Φιλε μου μη σκας. Ενα κινητο ειναι, τιποτα παραπανω. Δε θα αλλαξει κατι στη ζωη σου. Μη στεναχωριεσαι και μην αγχωνεσαι για τοσο ασημαντα πραγματα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μερικά έλεγαν το έχουν κρατημένο.  Σε αλλά μου έλεγαν Ναι υπάρχει και μετά από δευτερόλεπτα (όπου μάλλον έβλεπαν την τιμή) , μ έλεγαν βέβαια υπάρχει το λιτε που μου ζητάτε. Τι να τους πω μετά... να πάω από εκεί και να κάνω φασαρία; έκανε μπαμ ότι λένε ψέματα.

Ειδικά στου Χαϊδαρίου που ήταν δύο κοπελίτσες είμαι 200% σίγουρος πως το είχαν φυλαγμένο και ότι με περιπαιζανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στην παρεά. Εγώ το πρωί, επιδή ήμουν κορυδαλλό, πέρασα από τους 2 γερμανους και την cosmote που έχει και πηγαίνοντας ελευσίνα, ρώτησα και στον εκεί γερμαnο. Κανένας δεν ήξερε για την προσφορά και όταν τσέκαραν μου είπαν ότι δεν υπήρχε. Μάλιστα σε 2 καταστήματα ζήτησαν το τηλέφωνο μου σε περίπτωση που το βρουν. Γυρνώντας τώρα το μεσημέρι πέρασα και απο του χαιδαρίου να ρωτήσω. Η υπάλληλος που ρώτησα, με το που ανέφερα το P10 μου είπε απευθείας ότι δεν το έχουμε και δε το φέρνουμε εδώ και καιρό. Μου φάνηκε λίγο ύποπτο, αλλά μπορεί να πλάθω θεωρίες συνομοσίας με το μυαλό μου...

Επεξ/σία από tsamo2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, augoustiatiko16 είπε

Σε μερικά έλεγαν το έχουν κρατημένο.  Σε αλλά μου έλεγαν Ναι υπάρχει και μετά από δευτερόλεπτα (όπου μάλλον έβλεπαν την τιμή) , μ έλεγαν βέβαια υπάρχει το λιτε που μου ζητάτε. Τι να τους πω μετά... να πάω από εκεί και να κάνω φασαρία; έκανε μπαμ ότι λένε ψέματα.

Ειδικά στου Χαϊδαρίου που ήταν δύο κοπελίτσες είμαι 200% σίγουρος πως το είχαν φυλαγμένο και ότι με περιπαιζανε

Κάτσε ρε σύντροφε... Φυλαγμένο για ποιον ; πέρυσι βρήκαμε πάνω από 10 honor στο ίδιο κατάστημα.. Στην wind Πυλαίας... Κανένας δεν κρατάει για κανέναν τίποτα, μετά από λίγες ώρες το δίνουν τέλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρτε σκουτερ παιδια για να κυνηγατε τις προσφορες, πιο οικονομικα στις βενζινες και στην γραμμη τερματισμου θα παρκαρετε απο εξω ακριβως με το σκουτερ ενω ο συμφορουμιτης θα ψαχνει να παρκαρει και θα του περνετε τις προσφορες απο τα χερια.

Επεξ/σία από orck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τους είχαν μείνει 100 κινητά και θελανε να ξεστοκαρουν. Αν το βγάζανε σε φυλλάδιο και το έβλεπε όλη η Ελλάδα πάλι θα τους κραζατε ότι το κάνουν για διαφήμιση. Τι θέλατε να κάνουν δηλαδή, να μην τα βγάλουν σε προσφορά καθόλου; 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ntenteras είπε

Ρε παιδιά τους είχαν μείνει 100 κινητά και θελανε να ξεστοκαρουν. Αν το βγάζανε σε φυλλάδιο και το έβλεπε όλη η Ελλάδα πάλι θα τους κραζατε ότι το κάνουν για διαφήμιση. Τι θέλατε να κάνουν δηλαδή, να μην τα βγάλουν σε προσφορά καθόλου; 

Μαλλον κανεις πλακα εσυ....Εχουμε δει προσφορες φυλλαδιων που ειχαν 10 κομματια ολα και ολα, 100 θα ηταν παραπανω απο καλα (ξερεις θα μπορουσαν να βαλουν και μικρα γραμματακια απο κατω που να εγραφαν - μικρες διαθεσιμες ποσοτητες - ωστε να μην τους κραξει κανεις). Απλα ολο αυτο εγινε για τους φιλους και συγγενεις οσων δουλευουν στον Γερμανο (και εκεινους φυσικα).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

Μαλλον κανεις πλακα εσυ....Εχουμε δει προσφορες φυλλαδιων που ειχαν 10 κομματια ολα και ολα, 100 θα ηταν παραπανω απο καλα (ξερεις θα μπορουσαν να βαλουν και μικρα γραμματακια απο κατω που να εγραφαν - μικρες διαθεσιμες ποσοτητες - ωστε να μην τους κραξει κανεις). Απλα ολο αυτο εγινε για τους φιλους και συγγενεις οσων δουλευουν στον Γερμανο (και εκεινους φυσικα).

Και ποιο είναι το πρόβλημα σου; Δεν σου διαφήμισε κάνεις ότι υπάρχει προσφορά. Εσωτερικά στα καταστήματα βγήκε και από σπόντα έφτασε εδώ. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Μαλλον κανεις πλακα εσυ....Εχουμε δει προσφορες φυλλαδιων που ειχαν 10 κομματια ολα και ολα, 100 θα ηταν παραπανω απο καλα (ξερεις θα μπορουσαν να βαλουν και μικρα γραμματακια απο κατω που να εγραφαν - μικρες διαθεσιμες ποσοτητες - ωστε να μην τους κραξει κανεις). Απλα ολο αυτο εγινε για τους φιλους και συγγενεις οσων δουλευουν στον Γερμανο (και εκεινους φυσικα).

Και το πρόβλημα που είναι στην τελευταία σου πρόταση ; Σε εξαπάτησαν κάπου όπως στις προσφορές φυλλαδίων; 
edit : ειπαμε και το ιδιο πραγμα με τον Ntenteras 😂

Επεξ/σία από Lecter D
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Ntenteras είπε

Ρε παιδιά τους είχαν μείνει 100 κινητά και θελανε να ξεστοκαρουν. Αν το βγάζανε σε φυλλάδιο και το έβλεπε όλη η Ελλάδα πάλι θα τους κραζατε ότι το κάνουν για διαφήμιση. Τι θέλατε να κάνουν δηλαδή, να μην τα βγάλουν σε προσφορά καθόλου; 

Και πως γίνεται κάθε φορά να ξεστοκαρει το ίδιο κατάστημα με τον ίδιο τρόπο στο ίδιο φόρουμ?? Αλλά καταστήματα δεν έχει η Ελλάδα να ξεστοκαρει έτσι??? Και στο κάτω κάτω αν μιλούσαμε για λίγα τεμάχια χωρίς να κάνεις ντόρο τα έβαζες με site και όλα καλά -βλεπε παζαρεψε το και τέτοια που έχουν γειτονικα του καταστήματα-  Εμείς εκεί όμως κανονικά και μετά νάσου η κλαψα και οι Καζατζιδιδες..του τύπου μας εκλεψανε μας είπαν ψέματα μεταξύ τους τα τρονε τα σμαρτφον και εμείς στην απέξω... ίσα και 5η φορά που το βλέπω το παρόμοιο σκηνικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 13/6/2018 στις 2:55 ΜΜ, DimJ Fot είπε

Καλησπερα. Ειμαι στον γερμανο εδω και λιγο καιρο οποτε ειναι πληροφορια εκ των έσω. 229 εχει πεσει το P10 silver απο σημερα σε ολα τα καταστηματα Γερμανος και Κοσμοτε. Προλαβετε γιατι δε ξερω ποσο θα μεινει. Και ολες οι αλλες ευκαιριες Xiaomi κτλ που εγιναν προσφατα στην αγορα ακυρωθηκαν γιατι ηταν foul play μιας αλλης εταιρειας...  Οποτε οποιος προλαβει προλαβε

Ισχυει :) Το πηρα απο ΟΤΕ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...