Προς το περιεχόμενο

-20% στα καταστήματα Public πληρώνοντας με ibank pay [ΤΕΛΟΣ]


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και έψαξα λίγο το ibank pay, όσοι ενδιαφέρονται να επωφεληθούν της προσφοράς, ας ρίξουν μια ματιά στο FAQ και κυρίως στο παρακάτω :

 

 

Αναφορά σε κείμενο

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το i-bank Pay αν:

  • έχεις κωδικούς i-bank Internet Banking, ή
  • είσαι κάτοχος μιας Prepaid κάρτας έκδοσης Εθνικής Τράπεζας ή της Cosmote Prepaid Mastercard, ή
  • είσαι κάτοχος i-bank Payband

 

 

Επεξ/σία από grigas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, grigas είπε

Μιας και έψαξα λίγο το ibank pay, όσοι ενδιαφέρονται να επωφεληθούν της προσφοράς, ας ρίξουν μια ματιά στο FAQ και κυρίως στο παρακάτω :

Δεν ισχυουν αυτα, εγω δεν ειχα ποτε internet banking με την Εθνικη και μια χαρα δουλευει η εφαρμογη (επισης δεν ειχα ποτε prepaid, εχω χρεωστικη και πιστωτικη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο εύκολη είναι η διαδικασία;

Έχω λογαριασμό στην Εθνική, κάρτα χρεωστική αλλά δεν έχω ούτε ebanking, ούτε την εφαρμογή μια που χρησιμοποιώ περισσότερο άλλη τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Q-Taxys είπε

Πόσο εύκολη είναι η διαδικασία;

Έχω λογαριασμό στην Εθνική, κάρτα χρεωστική αλλά δεν έχω ούτε ebanking, ούτε την εφαρμογή μια που χρησιμοποιώ περισσότερο άλλη τράπεζα.

Τηλεφωνο στο 181818 και οταν σου βγει ο αυτοματος λες GO4MORE.

Ωστοσο θα χρειαστει να κατεβασεις την εφαρμογη, χωρις δεν γινεται αυτο που αναφερε ο TS (δλδ να σκαναρεις με barcode την αποδειξη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, aekfc212 είπε

Έμαθε κανείς αν ίσχυε ι σε όλα τα προϊόντα

Λογικά ισχύει μιας και η "έκπτωση" αφορά αποκλειστικά τον τρόπο πληρωμής της τράπεζας.

Πάντως για προσφορές ισχύει κανονικά. Πήρα ένα σετ μελάνια με -50% το δεύτερο και μου έδωσε κανονικά τους πόντους με βάση το ποσό που πλήρωσα.

Οι κοπέλες στην αρχή με κοιτούσαν λίγο παράξενα όταν ζήτησα το qr αλλά τελικά όλα πήγαν καλά. (το qr βγαίνει στην οθόνη του τερματικού καρτών και όχι σε χαρτί).

Οπότε ... Switch έρχομαι 😋

Επεξ/σία από NewGascp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ΤΟ κινητο μου δεν εχει NFC με το QR θα κανω δουλεια; Φανταζομαι χρειαζεται και 4G συνδεση ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος σέβεται τον εαυτό του και το πορτοφόλι του δεν αγοραζει από public , όλες οι τιμές φαρμακείο πληρώνεις τα παλαμάκια στις ατελείωτες διαφημίσεις τους.Και ποικιλία 0. Έψαχνα για ακουστικά πριν 1-2 χρόνια και ένα μοντέλο στο eshop το είχε 15 και στα public 38. Δεν το ξεχνάω ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Περιλαμβανει και μια εβδομαδα απο τις εκπτωσεις η προσφορα οποτε μαλλον αξιζει να περιμενουμε μεχρι τοτε γιατι οντως το public γενικα ειναι ακριβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 17/6/2018 στις 12:40 ΠΜ, manosfp είπε

Δυστυχώς promotion πολλαπλασιασμού πόντων έχουμε να δούμε από τον Απρίλιο του 2016 (thanks to grigas)

Αν όμως το notos κάνει ξανά το promotion X3, οι πόντοι μας αξίζουν 240€!!!!

Toν πολλαπλασιασμο τον εκαναν οταν ηταν πολυ φρεσκο το go4more. To ειχα "εκμεταλευτει" εν μερη τοτε και περιμενα για τους υπολοιπους ποντους να ξαναβγει καποια τετοια προσφορα σε μαγαζι που θα με ενδιεφερε περισσοτερο.

Δεν βγηκε φυσικα πουθενα οχι Χ3, ουτε καν Χ1.01 παροτι περασαν σχεδον 3 χρονια και θεωρω σιγουρο (απο τα ελαχιστα πραγματα που ειμαι σιγουρος στη ζωη) οτι η Εθνικη ΔΕΝ προκειται να το ξανακανει. Οποτε το bold κατα τη γνωμη μου δεν πρεπει να το λαβει κανεις υποψη του και ειναι "παραπλανητικο". Πολυ πιο πιθανο πιστευω ειναι να βρεις 100ευρω στο δρομο παρα να συμβει αυτο. Εχω σταματησει να μαζευω ποντους με καρτα Εθνικης, συνεχιζω με τους αλλους. Το 20% βεβαια ειναι 20% και αξιζει πιθανον σε αρκετες περιπτωσεις.

ΥΓ Δεν νομιζω οτι το "εκανε" το νοτος που λες εσυ, ή η αλλη εταιρια τοτε που εκανα την εξαργυρωση μου εγω, αλλα η Εθνικη σε συνεργασια με αυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/6/2018 στις 9:28 ΠΜ, agamoi-thytai είπε

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως γίνεται αυτό ; Είναι πολλά τα λεφτά όπως και τότε με τα 10€ της Alpha. Ξέπλυμα ; Δεν βγαίνουν πάντως τα νούμερα.

Είναι πολλά τα λεφτά, γιατί είναι μεγάλο το κέρδος να σε έχουν μαντρωμένο σαν καταναλωτή και να πρέπει να κάνεις και την επόμενη αγορά από τα δικά τους καταστήματα για να έχεις κέρδος (εδώ είναι όλο το catch). Κατευθυνόμενες αγορές δλδ.

https://en.wikipedia.org/wiki/Loyalty_program
 

Αναφορά σε κείμενο

Loyalty programs are structured marketing strategies designed by merchants to encourage customers to continue to shop at or use the services of businesses associated with each program.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...