Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, papp0us είπε

Όσοι είχατε παίξει το πρώτο ΗW είχε καθόλου ιστορία η μόνο κλάπα κλουπα ειναι;

Το 1ο ηταν ενα μαυρο χαλι, πολυ κακο performance στα ορια unplayable(στο 3ds που το αγορασα δεν το επαιξα wii u οποτε δεν ξερω εκει τι παιζει). Παρ ολα αυτα το παιχνιδι ειναι μεν ρηχο, αλλα προσφερει πολυ content, εχει πολλα upgrades κ monsters και μπορεις να φας πολλες ωρες. Παντως για μενα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο, και σιγουρα δεν αξιζει τα 60+ ευρω

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Το 1ο ηταν ενα μαυρο χαλι, πολυ κακο performance στα ορια unplayable. Παρ ολα αυτα το παιχνιδι ειναι μεν ρηχο, αλλα προσφερει πολυ content, εχει πολλα upgrades κ monsters και μπορεις να φας πολλες ωρες. Παντως για μενα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο, και σιγουρα δεν αξιζει τα 60+ ευρω

To Gameplay του αυτό καθε αυτό με αφήνει παγερά αδιάφορο,. Γενικά αυτά τα 1vs Army δε μου πάνε καθόλου. Απλα αν έχει πραγματικά σενάριο, και έχει ζουμί, να το παλέψω το gameplay όταν πέσει η τιμή. Φουλ πραις με καμία έτσι και αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

To Gameplay του αυτό καθε αυτό με αφήνει παγερά αδιάφορο,. Γενικά αυτά τα 1vs Army δε μου πάνε καθόλου. Απλα αν έχει πραγματικά σενάριο, και έχει ζουμί, να το παλέψω το gameplay όταν πέσει η τιμή. Φουλ πραις με καμία έτσι και αλλιώς.

Αν εχεις παιξει dynasty warriors ειναι σχεδον το ιδιο πραμα. Το gameplay παντως ειναι καλο, αλλα γινεται γρηγορα βαρετο. Για σεναριο λογικα θα εχει αφου λενε οτι ειναι πριν τα γεγονοτα του botw, λογικα θα βαλουν κατι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 minutes ago, najinblue3 said:

Το 1ο ηταν ενα μαυρο χαλι, πολυ κακο performance στα ορια unplayable(στο 3ds που το αγορασα δεν το επαιξα wii u οποτε δεν ξερω εκει τι παιζει). Παρ ολα αυτα το παιχνιδι ειναι μεν ρηχο, αλλα προσφερει πολυ content, εχει πολλα upgrades κ monsters και μπορεις να φας πολλες ωρες. Παντως για μενα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο, και σιγουρα δεν αξιζει τα 60+ ευρω

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό στο Switch. Αν θυμάμαι καλά έχει option για perfrmance ή για quality.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Malthador είπε

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό στο Switch. Αν θυμάμαι καλά έχει option για perfrmance ή για quality.

το εκανα edit, μιλαω μονο για την εκδοση 3ds, δεν ειχα αγορασει wii u

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, najinblue3 said:

το εκανα edit, μιλαω μονο για την εκδοση 3ds, δεν ειχα αγορασει wii u

Για την έκδοση του Switch λέω (αν και το είχα και σε Wii U, αλλά δεν θυμάμαι το performance εκεί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Για την έκδοση του Switch λέω (αν και το είχα και σε Wii U, αλλά δεν θυμάμαι το performance εκεί).

Δεν εχω ιδεα να σου πω την αληθεια, το εχω παιξει μονο στο 3ds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, najinblue3 said:

Δεν εχω ιδεα να σου πω την αληθεια, το εχω παιξει μονο στο 3ds

Καλά στο 3DS ήταν πρακτικά unplayable, ούτε ένα τέταρτο δεν άντεξα, το έβγαλα κατευθείαν.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Καλά στο 3DS ήταν πρακτικά unplayable, ούτε ένα τέταρτο δεν άντεξα, το έβγαλα κατευθείαν.

αστο unplayable ειναι το λιγοτερο που μπορεις να το χαρακτηρισεις, αλλα ηταν παιχνιδαρα. Εμενα μου αρεσουν παρα πολυ αυτο το στυλ στα παιχνιδια. Ειναι ρηχο οκ, αλλα το continuous progress και τα new combos ειναι κατι που σε βαζει να κυνηγας. Τωρα αν βαλουν και σεναριο να σε οδηγει στα γεγονοτα του botw, και το artstyle γενικα με ψηνουν, αλλα 60 ευρω μου φαινονται αρκετα για το ειδος. Πιστευω ενα 30αρι θα ηταν πιο fair.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πολύ ωραίο action game ήταν το πρώτο ΗW με πολλά unlockables πολλούς χαρακτήρες να διαλεξεις ,ένα ωραίο adventure  mode και σίγουρα ένα σχετικα  απλό σενάριο.Button mashing ωραία μουσική ,τεχνικα ήταν άψογο στο Wii u ,μια χαρά ετρεχε. Δεν ασχολουμε πολύ με action games αλλά το συγκεκριμένο μου άρεσε και με κρατησε γύρω στο 30 Ώρο οπότε θα χτυπήσω και το δεύτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, papp0us είπε

Όσοι είχατε παίξει το πρώτο ΗW είχε καθόλου ιστορία η μόνο κλάπα κλουπα ειναι;

Ειχε μια ιστορια που ειχε παρει στοιχεια απο ολα τα Zelda αλλα τιποτα ιδιαιτερο. Αυτο εδω φαινεται πολυ πιο ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papp0us είπε

To Gameplay του αυτό καθε αυτό με αφήνει παγερά αδιάφορο,. Γενικά αυτά τα 1vs Army δε μου πάνε καθόλου. Απλα αν έχει πραγματικά σενάριο, και έχει ζουμί, να το παλέψω το gameplay όταν πέσει η τιμή. Φουλ πραις με καμία έτσι και αλλιώς.

Βρε συ εδώ το ίδιο το BOTW δεν είχε κάποια ιδιαίτερη ιστορία, περιμένεις να έχει το Zelda Warriors;

Απλά σε ιντριγκάρει που ασχολείται με την ιστορία πριν το BOTW. Αν δε σε ενδιαφέρει το gameplay, πραγματικά δες απλα κάποιο movie που θα βγάλουν σίγουρα οι παίκτες με τη ιστορία του παιχνιδιού με ραμμένα τα βίντεο του.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφερον δειχνει αλλα οχι για 60ευρω αρχικης τιμης που βλεπω οτι ζηταει και αυτο(τα 60ευρω θα πανε στο zelda με το καλο),προσωπικη αποψη παντα.

Αναμονη βεβαια και για τα reviews.

Στα του All Stars,ανεβηκε και στο skroutz το παιχνιδι για οσους κοιταζουν καταστηματα/τιμες απο Ελλαδα

https://www.skroutz.gr/s/24647470/Super-Mario-3D-All-Stars-Switch.html

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...