Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφιερωμένο:
CD Projekt Red says The Witcher 3 saw “excellent sales” on Switch

Κατά τα άλλα στις ΗΠΑ η Ν προσφέρει πακέτο Pro Controller με το SMOdyssey σε ψηφιακή μορφή. Αναρωτιέμαι πραγματικά γιατί επέλεξαν το συγκεκριμένο παιχνίδι όταν με τα joycons είναι πολύ καλύτερο; Θα μπορούσαν άνετα να έχουν επιλέξει το ΜΚ8D για παράδειγμα. Η Ν, μπορεί να φταίω και εγώ δεν ξέρω, μου θυμίζει τον παλιό της κακό εαυτό στο οτιδήποτε τελευταία. 
 

14 ώρες πριν, bad_freddy είπε

.....

Παρατήρηση: Το Overlord μοιάζει στο Pikmin και όχι το αντίστροφο.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον απλως περιμενουμε την ανακοινωση και επισημα η οποια θα ερθει συντομα συμφωνα με τις φημες.Ακους @najinblue3 ?

Βεβαια το ενδιαφερον ειναι οτι αναφερει οτι υπαρχει και αλλο παιχνιδι που χρησιμοποιει την modified RE engine αλλα δεν αναφερει ποιο ειναι,παρολο που γνωριζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Λοιπον απλως περιμενουμε την ανακοινωση και επισημα η οποια θα ερθει συντομα συμφωνα με τις φημες.Ακους @najinblue3 ?

Βεβαια το ενδιαφερον ειναι οτι αναφερει οτι υπαρχει και αλλο παιχνιδι που χρησιμοποιει την modified RE engine αλλα δεν αναφερει ποιο ειναι,παρολο που γνωριζει.

Δε μας λενε ομως αν ειναι κανονικο mon hun η αν ειναι ενα τυπου stories,η αν ειναι αυτο το f2p που κυκλοφορει ηδη Ιαπωνια 😡

Μακαρι να ειναι port του Tri η του 4 

Αν λεω αν κανουν κανα αστειο κ φερουνε το world(που εχουν δηλωσει οτι δε μπορουν να το κανουν πορτ) που δε πιστευω σε κανενα συμπαν να μπορει να τρεξει στο switch θα τρελαθωω

Και φυσικα δε νομιζω να ξαναδουμε αποκλειστικο mh switch, μετα την επιτυχια του world. Το πιο πιθανο ειναι port απο 3ds/wii, η stories 2

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ποιο λόγο να σκάσουν να βγάλουν νέα παιχνίδια. Πετάει ένα port και γίνεται χαμός.

 

Επεξ/σία από DJTaurus
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιθανολογω οτι τον επομενο καιρο θα εχουμε καποιες ανακοινωσεις καθως θεωρω αδιανοητο να μην εχουν κατι στα σκαρια. Απλα δεν τα εχουν ανακοινωσει ακομα. Κατι ακουγεται για Astral Chain 2, εχουμε και τα bayonetta 3, metroid prime 4, zelda sequel. Ειναι και ο κορωνοιος στη μεση που τους χαλασε το σχεδιασμο. Θα δουμε στο αμεσο μελλον...

Επεξ/σία από Link83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Link83 είπε

Θεωρω οτι τον επομενο καιρο θα εχουμε καποιες ανακοινωσεις. Θεωρω αδιανοητο να μην εχουν κατι στα σκαρια απλα δεν το εχουν ανακοινωσει ακομα. Κατι ακουγεται για Astral Chain 2, εχουμε και τα bayonetta 3, metroid prime 4, zelda sequel. Ειναι και ο κορωνοιος στη μεση που τους χαλασε το σχεδιασμο. Θα δουμε στο αμεσο μελλον...

Astral Chain 2; Μακάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε στο Switch το Atom RPG. 

Επηρεασμένο από τα πρώτα Fallout, δεν το έχω παίξει ακόμα αλλά έχω διαβάσει καλά λόγια. 

Όποιος ενδιαφέρεται για το είδος ας ρίξει μια ματιά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελικά δεν είμαι ο μόνος που πιστεύει ότι το limited release κολλάει με το NSO. Δεν ξέρω βέβαια πως θα χωρέσει ένα GC/Wii NSO app στην κονσόλα, θα έχει ενδιαφέρον να δούμε την υλοποίηση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, babality είπε

Eιμαι ενα αθλιο προβατο. Προπαραγγελνω οτι λεει πανω Nintendo. 

Λιθοβοληστε ελευθερα.

https://www.gamestation.gr/el/coming-soon/super-mario-3d-all-stars-nintendo-switch.html

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι η προπαραγγελία σας έχει πραγματοποιηθεί. Το GAMESTATION σε περίπτωση μείωσης των τιμών, μεταξύ του διαστήματος καταχώρησης της προπαραγγελίας σας και της ημερομηνίας κυκλοφορίας του προϊόντος, σας εγγυάται ότι θα παραλάβετε τα προϊόντα που έχετε προπαραγγείλει με τις νέες μειωμένες τιμές.
 

 


Ημερομηνία Παραγγελίας: 05/09/2020, 17:03

Τρόπος Πληρωμής: Πληρωμή στο GAMESTATION

Τρόπος Αποστολής: Παραλαβή από το GAMESTATION

 

Παραστατικό: Απόδειξη

 

 

tenor.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τα ίδια και από μένα .είχε και  μείωση τιμής κατά ένα ευρώ εν τω μεταξύ 😆😆. Να πω ότι το galaxy το έχω ήδη σε physical και σε digital στο wii u . Αλλά δε με νοιάζει καθόλου ,στη τελική έχουμε επιλογή να πειρατευσουμε σχεδόν τα πάντα .Όπως κάποιος αγοράζει ζαντολαστιχα έτσι και γω τα σκάω στη νιτεντο .

24 λεπτά πριν, SoFGR είπε

https://www.gamestation.gr/el/coming-soon/super-mario-3d-all-stars-nintendo-switch.html

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι η προπαραγγελία σας έχει πραγματοποιηθεί. Το GAMESTATION σε περίπτωση μείωσης των τιμών, μεταξύ του διαστήματος καταχώρησης της προπαραγγελίας σας και της ημερομηνίας κυκλοφορίας του προϊόντος, σας εγγυάται ότι θα παραλάβετε τα προϊόντα που έχετε προπαραγγείλει με τις νέες μειωμένες τιμές.
 

 


Ημερομηνία Παραγγελίας: 05/09/2020, 17:03

Τρόπος Πληρωμής: Πληρωμή στο GAMESTATION

Τρόπος Αποστολής: Παραλαβή από το GAMESTATION

Παραστατικό: Απόδειξη

tenor.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσα και εγώ θύμα καταναλωτισμού !! 

Πηρα το 3d all stars !! 

Προς υπερασπιση μου δεν έχω παίξει το Sunshine και το galaxy οποτε περιμενω να με δικαιωσετε !! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...