Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, ditsikts είπε

καλημέρα! υπάρχει αντάπτορας για για wired xbox360 controller να μπει στο switch δοκιμασμένος ή αξιόπιστης εταιρίας;

https://www.google.com/amp/s/m.aliexpress.com/item/32824580615.html

Αύριο πάω ΕΛΤΑ να το παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, parlapipas25 said:

https://www.google.com/amp/s/m.aliexpress.com/item/32824580615.html

Αύριο πάω ΕΛΤΑ να το παραλάβω.

Δεν κάνει για Χ360 gamepad αυτό.

Δεν υπάρχει X360 gamepad adapter για NSw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Malthador είπε

Άκυρο, νόμιζα ότι είχε γράψει «wireless X360 gamepad».

Παίζει και wireless αν έχεις αυτό: https://www.amazon.com/Microsoft-Xbox-Wireless-Receiver-Windows/dp/B000HZFCT2

Το συνδέεις πάνω στο mayflash και παίζει.Θα το δοκιμάσω αύριο μεθαύριο και θα γράψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, parlapipas25 είπε

https://www.google.com/amp/s/m.aliexpress.com/item/32824580615.html

Αύριο πάω ΕΛΤΑ να το παραλάβω.

Θέλω εντυπώσεις, αν και δε με ψήνει να μπω στη διαδικασία να φέρω κάτι από κίνα εφόσον δεν επίγει για τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες ηταν τα γενεθλια του switch,εχει 3 χρονια στην αγορα.Αντι ομως να βρει ευκαιρια η ninty να ανακοινωσει νεο direct που θα μας δειχνει τι θα προσφερει προσεχως η κονσολα,η nintendo τιποτα φετος απο ανακοινωσεις.

Για μενα φετος επικοινωνιακα το εχει παει τελειως χαλια.Οι αλλες 2 λογικο να ειναι υποτονικες καθως προετοιμαζονται για τις νεες τους κονσολες,οποτε αντι να βγεις να δειξεις τι θα προσφερεις για φετος,περα του animal crossing το οποιο ειναι system seller βεβαια,κρατας σιγη ιχθυος .

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, dekulinkgr said:

Χθες ηταν τα γενεθλια του switch,εχει 3 χρονια στην αγορα.Αντι ομως να βρει ευκαιρια η ninty να ανακοινωσει νεο direct που θα μας δειχνει τι θα προσφερει προσεχως η κονσολα,η nintendo τιποτα φετος απο ανακοινωσεις.

Για μενα φετος επικοινωνιακα το εχει παει τελειως χαλια.Οι αλλες 2 λογικο να ειναι υποτονικες καθως προετοιμαζονται για τις νεες τους κονσολες,οποτε αντι να βγεις να δειξεις τι θα προσφερεις για φετος,περα του animal crossing το οποιο ειναι system seller βεβαια,κρατας σιγη ιχθυος .

μην τα γράφεις αυτά εδώ μέσα, τζιζ κακό, πιπέρι στο στόμα/πληκτρολόγιο... εδώ ο άλλος έγραφε ότι έχει 1800 ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΕΣ backlog στο switch, δεν βρίσκεις τι να παίξεις, τι θέλετε πχια...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/2/2020 στις 11:00 ΠΜ, Malthador είπε

Σας ζηλεύω πάντως που δεν βρίσκετε τι να παίξετε. Εγώ σε κονσόλες και πισί έχω πάνω από 1800 games backlog

Σιγα μην εχει αγορασει και ολοκληρο το store ο αλλος που λες.

1800παιχνιδια backlog σε ολες τις κονσολες/πλατφορμες εγραψε ο ανθρωπος....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορθά δεν δείχνει κάτι κατ' εμέ. Θα είναι μια χρονιά γεμάτη μεγάλα νέα και μεγάλες κυκλοφορίες. Αντί να "σπάει" την δυναμική της τμηματικά καλό θα είναι να κάνει ένα μεγάλο ντου αργότερα και μετά το μεγάλο ντου να συνεχίσει με μικρές ανακοινώσεις για να κρατήσει το ενδιαφέρον. Μην ξεχνάμε ότι οι άλλες δυο έχουν έτοιμες νέες κονσόλες με ότι αυτό συνεπάγεται. Επίσης καλώς ή κακώς έρχονται ορισμένα uber high class παιχνίδια μέσα σε αυτόν και στους επόμενους δυο μήνες και δεν υπάρχει περίπτωση να μην μονοπωλήσουν το ενδιαφέρον των gamers έτσι και αλλιώς. Final Fantasy 7 remake, Resident Evil 3 remake, The last of us 2, Doom eternal είναι πολύ ισχυρά ονόματα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Ορθά δεν δείχνει κάτι κατ' εμέ. Θα είναι μια χρονιά γεμάτη μεγάλα νέα και μεγάλες κυκλοφορίες. Αντί να "σπάει" την δυναμική της τμηματικά καλό θα είναι να κάνει ένα μεγάλο ντου αργότερα και μετά το μεγάλο ντου να συνεχίσει με μικρές ανακοινώσεις για να κρατήσει το ενδιαφέρον. Μην ξεχνάμε ότι οι άλλες δυο έχουν έτοιμες νέες κονσόλες με ότι αυτό συνεπάγεται. Επίσης καλώς ή κακώς έρχονται ορισμένα uber high class παιχνίδια μέσα σε αυτόν και στους επόμενους δυο μήνες και δεν υπάρχει περίπτωση να μην μονοπωλήσουν το ενδιαφέρον των gamers έτσι και αλλιώς. Final Fantasy 7 remake, Resident Evil 3 remake, The last of us 2, Doom eternal είναι πολύ ισχυρά ονόματα.  

Καλά πλάκα θα έχει να λένε και στο ps4 thread τι ξηρασία είναι αυτή; μόνο ff7, re3, TLoU 2 έχει ανακοινωθεί δεν έχουμε τι να παίξουμε.

Γενικά θα συμφωνήσω ότι και να ανακοινωθεί (ή ακόμα και να βγει) ειδικά από νέα ips θα καταρρακωθεί από αυτό το κύμα που έρχεται, θα είναι σαν να το καίνε μόνο κάτι διαχρονικό όπως pokemon, animal crossing, mario μπορεί να σταθεί απέναντι σε all time classics που τα περιμένουν και οι "παλιοί" και οι "νέοι"-και να πω και μια αλήθεια μπορεί ούτε αυτά-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, stafftw είπε

Καλά πλάκα θα έχει να λένε και στο ps4 thread τι ξηρασία είναι αυτή; μόνο ff7, re3, TLoU 2 έχει ανακοινωθεί δεν έχουμε τι να παίξουμε.

Ναι δεν βλεπεις τρεχουν και δεν φτανουν στα θεματα των twins με τα παιχνιδια που κυκλοφορουν τα τελευταια 2χρονια,τοσο πολυ που δεν γραφει κανεις τιποτα 😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ναι δεν βλεπεις τρεχουν και δεν φτανουν στα θεματα των twins με τα παιχνιδια που κυκλοφορουν τα τελευταια 2χρονια,τοσο πολυ που δεν γραφει κανεις τιποτα 😂

Καλά στην Ελλάδα η αλήθεια είναι ότι το 90% των κατόχων twins το έχουν για pro/cod/fortnite (από προσωπική πείρα), ειλικρινά δεν ξέρω ούτε έναν από τους γνωστούς μου να περιμένει να βγεί το ff7 η το TLoU 2 (εγώ τους ενημερώνω και για αυτά γιατί ξέρω πχ ότι ο ένας έπαιζε φανατικά παλιά ff ο άλλος είχε σκαλώσει με το TLoU 1).Είναι γενικό φαίνομενο,δεν είναι σαν εμάς που αναλύουμε μέχρι και τον κωδικό στη retail συσκευασία αν είναι αγγλίας ή Ευρώπης (δε θυμάμαι που το είχα δει,πολύ πιθανό να το έχω δει εδώ αλλά μου είχε κάνει εντύπώση).Καλά εδώ με το ζόρι μερικοί δεν ξέρουν το zelda.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/3/2020 στις 1:39 ΜΜ, ikaruga24 είπε

Ορθά δεν δείχνει κάτι κατ' εμέ. Θα είναι μια χρονιά γεμάτη μεγάλα νέα και μεγάλες κυκλοφορίες. Αντί να "σπάει" την δυναμική της τμηματικά καλό θα είναι να κάνει ένα μεγάλο ντου αργότερα και μετά το μεγάλο ντου να συνεχίσει με μικρές ανακοινώσεις για να κρατήσει το ενδιαφέρον. Μην ξεχνάμε ότι οι άλλες δυο έχουν έτοιμες νέες κονσόλες με ότι αυτό συνεπάγεται. Επίσης καλώς ή κακώς έρχονται ορισμένα uber high class παιχνίδια μέσα σε αυτόν και στους επόμενους δυο μήνες και δεν υπάρχει περίπτωση να μην μονοπωλήσουν το ενδιαφέρον των gamers έτσι και αλλιώς. Final Fantasy 7 remake, Resident Evil 3 remake, The last of us 2, Doom eternal είναι πολύ ισχυρά ονόματα.  

Καταναλωτής είσαι ή μέτοχος; Εμένα ως καταναλωτή με ενδιαφέρει να έχω σταθερή ροή παιχνιδιών. Το τι βγάζουν οι άλλοι δύο δεν με νοιάζει. Άλλη ανάγκη μου καλύπτει το Switch.

Η Nintendo*** υπάρχει κανένας λόγος να την δικαιολογουμε, είτε στη θεωρία είτε στην πράξη. Ακόμα με το AC τα έχει κάνει σκατα. Περιμένει ανάλογα την αντίδραση μας να μας δώσει λύση στο απλούστατο θέμα με τα save files. Πέρα από το ένα νησί ανά κονσόλα. Μακάρι καλοκαιρινό ζώδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...