Προς το περιεχόμενο

Lenovo Moto E4 69 ευρώ Γερμανός


BadRobot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην περιμενετε να το ξαναφερουν παιδια, εδώ ξεστοκαρε και η e-Lenovo, περιμενουν να ερθουν τα moto e5 και τα moto e5 plus τωρα. AntiCambeR , γυροσκοπιο δεν εχει αυτό που εφερε ο γερμανος και οι αλλοι, ουτε καν πυξιδα δεν εχει. και υπ οψιν αυτά που εφερε ο γερμανος και οι ελληνικες αλυσιδες δηλ το μοντελο XT1762 είναι για τα Ηνωμένα αραβικα εμιρατα, το ειχα ψαξει όταν το ειχα παρει, δηλ δεν είναι κανονικα για την ευρωπη.

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, koooleeek είπε

Φίλε μου πριν μια βδομάδα μου είπε ο father να του βρω ένα κινητό και είπα να του πάρω αυτό της προσφοράς. Πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά του Γερμανού και μου είπαν ότι δεν ξέρουν πότε και αν θα φέρουν άλλα. Όντως στο site ακόμη το έχει σε προσφορά... (τώρα τι προσφορά είναι αυτή χωρίς απόθεμα, τι να πω 😂😂😂) πάντως την ρώτησα αν υπάρχει σε κάποιο κατάστημα οπουδήποτε στην Ελλάδα και μου είπε ότι υπάχει στο κατάστημα της Καστοριάς, στο Μεσολόγγι και σε ένα κατάστημα στην Κηφισιά. Μου είπε ότι μόνο εκεί βλέπει απόθεμα και ότι δεν μπορεί να δει τις αποθήκες του κάθε καταστήματος... (πως γίνετε πάλι αυτό;!;!;!;! 🤔🤔). Πήρα τηλέφωνο και στα 3 και κανένα δεν το είχε. Τους είπα ότι από τα κεντρικά βλέπουν απόθεμα και μου λένε πως γίνετε να σου είπαν κάτι τέτοιο. Δεν ξέρουν τα κεντρικά τι έχουμε εμείς στην αποθήκη μας... 😂😂 Άντε βγάλε άκρη... 

Τώρα μόνο υπομονή μήπως και ξαναφέρουν... στην ίδια τιμή... 😄😄

Εγω που το αγορασα πριν κανα δυο εβδομαδςς στο τοπικο καταστημα ειχαν ενα το οποιο ηταν κρατημενο και οσο συζητουσαν αν θα μου το δωσουν η οχι τους ρωτησα αν μπορω να το παραγγειλω και σαφη απαντηση δεν πηρα. Τελικα μου εδωσαν το κρατημενο.

ΤΟ κινητο για τα 69€ που κοστιζει ειναι εξαιρετικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...