Προς το περιεχόμενο

Lenovo Moto E4 69 ευρώ Γερμανός


BadRobot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Εσυ λες το μπροστινο flash φιλε μου, αυτό δεν είναι για led notification. Πολλα κινητα εχουν μπροστινο flash, αλλα ελαχιστα από αυτά δουλευουν και σαν led notification. Ετσι όπως το εγραψες led notification,  νομιζα ότι εχει και δεν το ειδα

Αντε πάλι!

Έχει μπροστά led notification αλλά ενεργοποιήται για δευτερόλεπτα όταν φορτίζεται αφού μείνει από μπαταρια και μετά σβήνει!

Όταν ρώτησαν, είπαν πως δεν υπάρχει οδηγός για να ενεργοποιηθεί για ειδοποιήσεις....

και στο XDA, βρήκαν αυτό ως λύση :), δηλαδή το flash αντί για το led...

Επεξ/σία από manousos82003
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, manousos82003 είπε

Αντε πάλι!

Έχει μπροστά led nitification αλλά ενεργοποιήτε για δευτερόλεπτα όταν φορτίζεται αφού μείνει από μπαταρια και μετά σβήνει!

Όταν ρώτησαν, είπαν πως δεν υπάρχει οδηγός για να ενεργοποιηθεί για ειδοποιήσεις....

και στο XDA, βρήκαν αυτό ως λύση :)

Α δεν το προσεξα ότι εχει κανονικο led notification, ε τοτε οκ είναι βλακες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mobile_32 είπε

πήγε κανείς σε κανένα κατάστημα σήμερα να δει αν υπάρχει απόθεμα?

Πήγα χθες για να το αγοράσω και μου είπαν ότι η προσφορά θα παίζει μέχρι τα τέλη Αυγούστου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα την δωροεπιταγή του Shazam δεν την δεχονται αν εχεις κανει ηλεκτρονικα την  παραγγελια απο το σαιτ τους, ενω αν το παρεις απο το μαγαζι γινεται κανονικα η εκπτωση των 10 ευρω. Επισης αν πληρωσεις με καρτα εθνικης σου δινουν και 2360 ποντους . Πολυ καλη αγορα αν σκεφτει κανεις οτι με την δωροεπιταγη και τους ποντους  βγαινει στα 53-54 ευρω. Σαν κινητο αρκετα καλο οσο το δουλεψα!!

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tasosp22 είπε

Τελικα την δωροεπιταγή του Shazam δεν την δεχονται αν εχεις κανει ηλεκτρονικα την  παραγγελια απο το σαιτ τους, ενω αν το παρεις απο το μαγαζι γινεται κανονικα η εκπτωση των 10 ευρω. Επισης αν πληρωσεις με καρτα εθνικης σου δινουν και 2360 ποντους . Πολυ καλη αγορα αν σκεφτει κανεις οτι με την δωροεπιταγη και τους ποντους  βγαινει στα 53-54 ευρω. Σαν κινητο αρκετα καλο οσο το δουλεψα!!

Δικαρτο είναι τελικά; από βαρος πως σου φαίνεται; το θέλω για δεύτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πήρα και εγώ χτές. Το κινητό τα σπάει σε αυτά τα χρήματα. Δυστυχώς εμένα μου έκατσε 20ευρη δωροεπιταγή για αγορές από 100 ευρώ και πάνω.

Ξέρουμε πόσο καιρό ισχύει η δωροεπιταγή; γιατί ξέχασα να ρωτρήσω. 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Το πήρα και εγώ χτές. Το κινητό τα σπάει σε αυτά τα χρήματα. Δυστυχώς εμένα μου έκατσε 20ευρη δωροεπιταγή για αγορές από 100 ευρώ και πάνω.

Ξέρουμε πόσο καιρό ισχύει η δωροεπιταγή; γιατί ξέχασα να ρωτρήσω. 

Μεχρι 31-8 εγραφε σε μενα στο sms για να την κανω εξαργυρωση.

 

33 λεπτά πριν, vairass είπε

Δικαρτο είναι τελικά; από βαρος πως σου φαίνεται; το θέλω για δεύτερο. 

Ναι Dual sim ειναι και απο βαρος ειναι νορμαλ 151γρ βλεπω στο ιντερνετ οτι ειναι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...