Προς το περιεχόμενο

Lenovo Moto E4 69 ευρώ Γερμανός


BadRobot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, makhs5 είπε

Το εχω βαλει κλειστο για φορτιση, αλλα το καπακι του εσωτερικα ΕΧΕΙ κεραια NFC.  Μηπως δεν είναι ευρωπαικο μοντελο το δικο σου φιλε μου?

Το έχω πάρει από you.gr και δεν έχει NFC..μπορείς να μου πεις όταν το ανοίξεις αν έχεις επιλογή για NFC..

Όποιος δοκιμάσει το NFC ασ στείλει ένα screenshot από τις ρυθμίσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, veteran90 είπε

Το έχω πάρει από you.gr και δεν έχει NFC..μπορείς να μου πεις όταν το ανοίξεις αν έχεις επιλογή για NFC..

Όποιος δοκιμάσει το NFC ασ στείλει ένα screenshot από τις ρυθμίσεις

Φιλε μου θα το δω μολις το βγαλω από τη φορτιση, αλλα για πες μου κατι, εχει κεραια NFC το δικο σου στο πισω καπακι εσωτερικα, η όχι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Φιλε μου θα το δω μολις το βγαλω από τη φορτιση, αλλα για πες μου κατι, εχει κεραια NFC το δικο σου στο πισω καπακι εσωτερικα, η όχι ?

Φαίνεται να έχει αλλά στις ρυθμίσεις δεν υπάρχει πουθενά..

Μοντέλο ΧΤ1762

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, veteran90 είπε

Φαίνεται να έχει αλλά στις ρυθμίσεις δεν υπάρχει πουθενά..

Ε τοτε φιλε μου αφου στο ειπε και η Lenovo δεν θα εχουν τα dual sim, θα το δω κι εγω, αλλα στανταρ δεν θα εχουν. Απλα η χαζοLenovo μαλλον βαζει τα ιδια καπακια σε όλα με τη κεραια.. ανηκουστο αλλα κινεζικη εταιρια είναι, τι ψάχνουμε τωρα. Edit: ΧΤ1762 είναι και του γερμανου, οποτε το NFC το ξεχναμε, δεν εχει.

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό είναι μια χαρά για τα χρήματα του . Εγώ απογοητευτικά με το γεγονός ότι όλα τα site το πουλάνε με το χαρακτηριστικό NFC και το πήρα μόνο για αυτό το σκοπό. Πήρα να κάνω παράπονα γιατί είναι παραπλάνηση αυτό και μου δίναν τα χρήματα μου πίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, veteran90 είπε

Όχι από you.gr το πήρα. Είναι με τον mediatek..μίλησα με την lenovo-motorola και μου επιβεβαιωσε ότι το μονοκαρτο έχει NFC..

Εδώ οι αντιπρόσωποι δεν γνωρίζαν ότι έχει led notification, όποτε το αν έχει NFC, είναι σχετικό (αν και αχρείαστο σε μένα....)

Μες στην γκαντεμιά...τόσες χιλιάδες 10ευρα κουπόνια, usb bracelet κέρδισα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, manousos82003 είπε

Εδώ οι αντιπρόσωποι δεν γνωρίζαν ότι έχει led notification, όποτε το αν έχει NFC, είναι σχετικό (αν και αχρείαστο σε μένα....)

Μες στην γκαντεμιά...τόσες χιλιάδες 10ευρα κουπόνια, usb bracelet κέρδισα :D

Εχει led notification το Moto E4 ?

Το τσεκαρα, NFC δεν εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα κι εγώ για τη γυναίκα που ήθελε κάτι απλό. Όντως δεν πήρα τους πόντους go4more αλλά βαρέθηκα να ακυρώσω την παραγγελία και να κάνω καινούργια.

Από το shazam κέρδισα 20€ επιταγή αλλά ισχύει για αγορές 100€ και πάνω, άρα δεν μπόρεσα να τη χρησιμοποιήσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, manousos82003 είπε

Εδώ οι αντιπρόσωποι δεν γνωρίζαν ότι έχει led notification, όποτε το αν έχει NFC, είναι σχετικό (αν και αχρείαστο σε μένα....)

Μες στην γκαντεμιά...τόσες χιλιάδες 10ευρα κουπόνια, usb bracelet κέρδισα :D

Το κέρδισες χωρίς την υποχρέωση να αγοράσεις κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, zio10 είπε

Το πήρα κι εγώ για τη γυναίκα που ήθελε κάτι απλό. Όντως δεν πήρα τους πόντους go4more αλλά βαρέθηκα να ακυρώσω την παραγγελία και να κάνω καινούργια.

Από το shazam κέρδισα 20€ επιταγή αλλά ισχύει για αγορές 100€ και πάνω, άρα δεν μπόρεσα να τη χρησιμοποιήσω. 

Και ο άλλος πως χρησιμοποίησε την επιταγή των 10; απορία έχω.. Καλορίζικο κιόλας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vairass είπε

Και ο άλλος πως χρησιμοποίησε την επιταγή των 10; απορία έχω.. Καλορίζικο κιόλας :)

Ίσως των 10€ έχει μικρότερη υποχρεωτική αγορά, των 20€ έχει ελάχιστη αγορά 100€. 

Ευχαριστώ!  :)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Εχει led notification το Moto E4 ?

Το τσεκαρα, NFC δεν εχει.

Έχει αλλά οι έξυπνοι το έχουν μόνο όταν κοντεύει να μείνει από μπαταρια...έχουν γίνει μπόλικα παράπονα αλλά αδιαφορούν..

πιο πίσω πόσταρα link από XDA για να κανεις το φλας της selfie ως led ειδοποιήσεων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, manousos82003 είπε

Έχει αλλά οι έξυπνοι το έχουν μόνο όταν κοντεύει να μείνει από μπαταρια...έχουν γίνει μπόλικα παράπονα αλλά αδιαφορούν..

πιο πίσω πόσταρα link από XDA για να κανεις το φλας της selfie ως led ειδοποιήσεων...

Εσυ λες το μπροστινο flash φιλε μου, αυτό δεν είναι για led notification. Πολλα κινητα εχουν μπροστινο flash, αλλα ελαχιστα από αυτά δουλευουν και σαν led notification. Ετσι όπως το εγραψες led notification,  νομιζα ότι εχει και δεν το ειδα

9 λεπτά πριν, vairass είπε

Και ο άλλος πως χρησιμοποίησε την επιταγή των 10; απορία έχω.. Καλορίζικο κιόλας :)

Χρησιμοποιησα των 10 ευρω που κερδισα γιατι ηταν για αγορες των 50 ευρω και ανω.

Επεξ/σία από makhs5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...